Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות
מקור freepik

שירותי ניקוי חלונות הנם שירותים נפוצים מאוד. הם ניתנים ביד רמה גם בבתים פרטיים בכל רחבי הארץ וגם כשירותים לבתי עסק, בנייני משרדים ועוד. ניקוי החלונות היא חשוב מאוד ועוזר לשמור על הבריאות וסביבת מחיה נעימה יותר. לצד ניקוי בסיסי שסביר להניח שאתם עושים עם הניקיון השבועי בבית חשוב מפעם לפעם לעשות ניקוי חלונות יסודי ומקצועי על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום. לא רק שזה יתרום לבריאות של בני הבית ולהרגשה הטובה של הדיירים אלא גם יעזור לשמור על מראה נקי, יסייע בהורדת לכלוכים קשים ואף יבריק את החלונות כדי לראות את הנוף בצורה בהירה וברורה יותר. 

ניקוי חלונות
מקור freepik

מי זקוק לשירותי ניקוי חלונות לבית?

  • אנשים שאין להם זמן – ישנם אנשים עסוקים מאוד, אם זה בשל העבודה שלהם, הטיפול בילדים או האופן שבו הם חיים את החיים שלהם ואין להם זמן לנקות את הבית ובוודאי שלא לבצע ניקיון יסודי כמו למשל בחלונות, בשטיחים, בספות וכו' המצריכים זאת מפעם לפעם. אלה יזמינו חברה המספקת שירותי ניקוי חלונות וכך יפתרו את הבעיה שלהם. 
  • אנשים המעדיפים לשלם למישהו אחר – יש אנשים שלא מעוניינים לעסוק בניקיון. לא משנה מהי הסיבה לכך – הם מעדיפים לשלם למישהו אחר שיבצע את העבודה עבורם וזה בסדר גמור כל עוד התקציב הכלכלי מאפשר זאת.
  • אנשים מבוגרים – אנשים מבוגרים כבר לא צריכים לבצע עבודות ניקיון. יש להם עוזרת בדרך כלל אולם לרוב עוזרת זו לא מוסמכת לניקוי חלונות או ביצוע עבודות ניקיון יסודיות. יתרה מכך בחלונות גבוהים יותר בבית כדאי שהעובדת לא תעלה על סולם כדי לנקות אותם.
  • אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות – אנשים נכים, אנשים שזה עתה עברו חס וחלילה פציעה, אנשים שהם פשוט חולים איזו תקופה ואין לכם כוחות או יכולת פיזית לבצע את הניקיון בעצמם. 
  • ועוד…

החשיבות של ניקוי חלונות לבית:

שמירה על ניקיון החלונות בבית שלנו יתרום לנו לשמירה על הבריאות ועל איכות החיים בבית. צבירה של אבק ולכלוך על החלונות יכול לעוף לחלקים נוספים בבית ולהיות באוויר שאנו נושמים, במיוחד כאשר אנו פותחים את החלון ויש סירקולציה של אוויר. כמו כן מסילות החלונות גם כן צוברים לכלוך בחודשי החורף ועשויים להיות גורם למשיכת חרקים ומזיקים שונים. בחודשי החורף גם הגשם מלכלך את החלונות ומשאיר חול עליהם ובמסילות כמובן. 

כיצד מתבצע ניקוי חלונות מקצועי לבית?

ראשית, במידה ואלה חלונות הזזה ניתן לפרק ולהוציא בקלות את החלונות כדי לנקות כל חלק בחלון. את החלק של דלת הזכוכית אין צורך להוציא אלא את החלקים של הרשת והתריסים. לאחר ביצוע ניקיון יסודי של חלקים אלו באמצעות ספוג מיוחד שמונע שריטות וסבון המתאים לניקיון חלונות משאירים אותם להתייבש. ניקיון החלון יתבצע באמצעות חומר ניקוי ייעודי וכן סמרטוט המיועד לניקוי החלונות ללא השארת שריטות על החלונות או טביעות אצבע. כמו כן לבסוף יש למרוח חומר הברקה וחיטוי שישלימו את המראה המבריק של החלון ולחבר חזרה את כל החלקים כפי שהיו קודם לכם. הניקיון יהיה יסודי יותר, ייתכן והמנקה יגיע עם מכשיר קיטור מיוחד לביצוע הניקיון ולאחר הניקיון תוכלו להיות בטוחים שהחלון חזר להיות כמו חדש.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...