Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד
תמונה bigstook

ספות העשויות בד, מאפשרות נוחות לבעליהן והן עולות זול יותר מבדים אחרים. למרות המחיר הזול יחסית בהשוואה אל ריפוד עור, ניקוי ספות בד הינה מטלה קשה, היות והכתמים נספגים בבדים טבעיים כגון כותנה ופשתן, כך שאם הכתמים נשארים זמן רב, קשה יהיה להסירם. ראשית, מי שמחזיק בספות בד, חייב לתחזק אותן נכון כגון שאיבה פעם או פעמיים בשבוע, וכן, יש לשמור מפני כתמים כמו אוכל או שתייה ולכן, ההמלצה של כל חברות ניקוי הספות, הינה לא לאכול ולשתות בסמוך לספות שהן כה רגישות ללכלוך.

יש לבצע ניקוי ספות בד לפחות אחת לנה, תלוי במצב הספות. כאשר תשמרו באפן זה,  על הספות, הן תחזקנה מעמד לשנים וכך, תחסכו גם בהוצאות גדולות כמו רכישה של סלון חדש שיעלה כמה אלפי שקלים.

ניקוי ספות בד
תמונה bigstook

ראיתם כתם על ספת הבד?- מה עושים?

אם הבחנתם בכתם על ספת הבד שלכם, יש לספוג אותו מיד עם מטלית נקייה ויבשה. השלב הבא של ניקוי הכתם, הנו באמצעות חומרים טבעיים כגון מעט מים עם אבקת סודה לשתייה או חומץ לבן מהול במים. את הכתם יש לנקות בתנועות סיבוביות ולדאוג, כי הספה תתייבש כשאר במשך זמן זה אסור לשבת עליה. במידה והכתם עדיין נמצא, יש להזמין חברה, אשר מתמחה עם ניקוי ספות בד. ישנן ספות בד, אשר ניתן להסיר את הריפוד ולכבס אותו באמצעות מכונת כביסה. יש להפוך את בד הריפוד ואז לכבס במים מאוד פושרים בחום של 40 מעלות ללא סחיטה ולתלות לייבוש.

אל תמהרו להשליך את הספות הישנות- יש פתרון יעיל!

אם במידה וספות הבד שלכם, ראו ימים טובים יותר, אל תרימו ידיים ותמהרו להשליך את ספות הבד שלכם לפח. יש לקרוא לחברה שמתמחה בניקוי של כל סוגי הריפודים הכולל ניקוי ספות בד, כאשר חברת הניקיון מחזיקה בצוות ניקוי מקצועי, חומרי ניקוי איכותיים המתאימים לבדי ריפוד טבעיים. החברה אף תזהה את הכתם וכמובן את סוג הבד, בכדי למצוא את החומר ניקוי הנכון ואת שיטת הניקוי המתאימה. לחברות ניקיון ריפודים, יש את כל המכשור המשוכלל כגון ניקוי בקיטור, מכונה אשר מחדירה מים עם חומר הניקוי המתאים לספות ופעולת יניקה, כאשר המכונה שואבת את המים המלוכלכים וזאת, לאחר שבוצע קרצוף בעזרת מברשת עדינה אשר לא תפגע בבד הסלון. כמו כן, חברות ניקיון מקצועיות דואגות, כי חומר הניקוי המקצועי אשר נמצא ברשותן, לא יגרום לדהייה של צבע בד הריפוד, כך שהספה לאחר ניקויה, תיראה כאילו זה עתה נרכשה.

כיצד ניתן לבחור חברה מקצועית המתמחה בכל סוגי ניקוי הספות?

ראשית וותק יכול להעיד המון על חברה המתמחה בניקוי כל סוגי הריפוד וכן, המלצות של מי שאתם מכירים. ש לברר גם לגבי מחיר הניקוי. את המחיר מחשבים על פי גודל הספות וזאת על פי מדידה של מטרים מרובעים. ישנם כתמים שקשה יהיה להסירם ולכן המחיר יעלה, היות ומדובר על יותר זמן, יותר חומרי ניקוי ולכן המחר יהיה שונה. מומלץ, להקשיב להוראותיה של חברת ניקוי ספות לגבי תחזוקה שוטפת ונכונה של ספות הבד.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...