Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סודות השיפוץ

סודות השיפוץ

אם נעצור ונחשוב על הדברים, נגלה כי למרות המוניטין השלילי של התחום, ישנם לא מעט בעלי מקצוע אמינים וכאלו המסוגלים לספק עבודה ברמת גימור גבוהה. בשורות הבאות נעסוק באיתור קבלני שיפוצים אלו ונעניק את הטיפים המושלמים לאיתור בעל המקצוע הנכון.

מוצאים את הקבלן המיוחל

טיפ מספר אחד: ידע זה כח – אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לנו הוא האינטרנט. המרחב האינטרנטי מציע שפע של מידע ובבואנו לחפש אחר בעל מקצוע, הרי שהקשת שמו או שם המקצוע, תפתח בפנינו שלל תוצאות ועל ידי שיטוט מהיר, נוכל לאתר מגוון רחב של קבלני שיפוצים באזור הנוחות שלנו וכאלו המעניקים את השרותים וסוגי השרותים, להם אנו זקוקים. הטיפ שלנו הוא לבצע את הסינון הראשוני בעזרת האינטרנט על ידי כניסה למנוע החיפוש האהוב עליכם והקשת צמד המילים קבלן שיפוצים.

טיפ מספר שניים: המלצות – לצד שפע המידע האינטרנטי, אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לאתר בעל מקצוע מכל סוג כמו גם מוצרים שונים, היא באמצעות ותודות להמלצות. כאשר מדובר על המלצות המצויות באינטרנט, הרי שנוכל "להרים גבה" ולפקפק באמיתותן, שכן אין אנו מכירים את הממליץ אך כאשר מדובר בהמלצה ממכר (קרוב או רחוק), הרי שמדובר בהמלצה השווה לא פחות מזהב. עוד בשלב החיפוש הראשוני שלכם אחר קבלן, מומלץ לשאול משפחה וחברים, האם הם הסתייעו בקבלן בעבר או האם הם מכירים מישהו אחר שיכול להמליץ. באם הצלחתם לאתר המלצה כזו, הכניסו אותה אל מכלול השיקולים והעניקו לה את המשקל הראי במאזן החישובים.

טיפ מספר שלוש: הסדר תשלומים – לאחר שהצלחתם לבחור קבלן שיפוצים או צמצמתם את האופציות, נהלו שיחה לגבי אופי התשלום. שיטת התשלום המומלצת ביותר היא מקדמה נמוכה ככל האפשר (ושלא תעלה על 25% מהסך הכולל) ואת היתרה בסיום העבודה. אל תתפתו לשלם יותר והגדירו מראש כי לא יועברו תשלומים במהלך העובדה אלא על פי ההסכם בלבד. יחד עם זאת, הישארו עדיין עם ראש פתוח והבינו כי אם ובמידה יתגלו בעיות או מכשולים לאורך הדרך, יש סיכוי כי תאלצו לשלם טרם הסיום אחוזים נוספים.

לסיכום, כאשר תקופת שיפוץ עומדת בפתחנו, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לאתר את קבלן השיפוצים המתאים ביותר וזה שיעזור לנו לצלוח את תקופת השיפוץ בקלות ובמהירות ככל האפשר. מכיוון שמדובר במקצוע שאינו זוכה ליוקרה, יש לשקוד רבות על בחירת קבלן השיפוצים הטוב ביותר עבור הצרכים והתקציב שלנו. זכרו, בחירה נכונה של הקבלן, היא המפתח להצלחה וכלן מומלץ שלא להקל ראש בשלב זה ולהקדיש לו את הזמן הדרוש.

 המאמר נכתב באדיבות שלמה אשכנזי קבלן שיפוצים במרכז

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...
לנוע באופן נוח וכיפי
על מנת להתנייד בצורה נוחה ומדהימה עם הילד החדש שלכם...
גם לגברים מגיע
תחום טיפוח הגוף מזמן כבר אינו נחלתם הבלעדית של הנשים...
חגיגת אופנה בגבעתיים - עד 50% על פריטים בחנויות ברחבי העיר
יום חמישי 15.9.22 | 16:00-21:00 יום שישי 16.9.22| 09:00-15:00 חגיגת אופנה בחנויות...