Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.

עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.
קרדיט: Skillset

המהפכה הדיגיטלית שהעולם עובר אינו פוסח על כל התחומים. אוניברסיטאות עברו ללימודים בדיגיטל וניכר שמהפכה גדולה קורית גם בתחום הספורט.

סקילסט (Skillset) הישראלית, אשר פיתחה פלטפורמה דיגיטלית מבוססת וידאו ללימוד ספורט מגדולי הספורטאים והכוכבים בעולם גייסה 1.5 מיליון דולרים בסבב בשלבים המוקדמים ממשקיעים שהביעו אמונה כבר בשלב מוקדם ביניהם שמות מוכרים ומובילים כמו איש הנדל"ן עידו חג'ג' ונשיא ברצלונה ז'אן לפורטה (נשיא ברצלונה בכדורגל), מיטש לאו (בכיר לשעבר בנטפליקס) ועוד רבים וטובים.

סקילסט ( Skillset ) פיתחה פלטפורמת לימוד ספורט בשילוב של אלמנטים של משחקיות וחברתיות, פלטפורמה טכנולוגית שתאפשר לקהל הרחב ברחבי העולם למידה של טכניקות ספורט באמצעות צפייה בקורסים אונליין אשר מועברים על ידי מיטב הספורטאים הבכירים בעולמות הספורט. בשיתוף כל ספורטאי וספורטאי החברה מפיקה קורס מלא באורך של כ 90 דקות אשר מחולק לפי תתי נושאים לשיעורים באורך של 8 עד 10 דקות לכל שיעור. הקורסים והשיעורים יהיו במודל VOD דרך האפליקציה של סקילסט.
בנוסף, כל קורס יכלול מספר אתגרי וידאו קצרים שיועברו על ידי הספורטאים הנבחרים בהם המשתמשים יוכלו לשתף ולפרסם את הביצועים האישיים שלהם אונליין בפלטפורמות החברתיות השונות אשר מחוברות לאפליקציה.

סקילסט הוקמה בשנת 2019, על ידי האחים נועם חכמון המכהן כמנכ"ל החברה (CEO) ושאבי חכמון בתפקיד סמנכ"ל תפעול (COO), והכדורגלן עידן ורד. המייסדים, חובבי ספורט מושבעים הקימו את הסטארט-אפ על מנת לעזור ולקדם את הדור הצעיר וההורים המשקיעים בהם ולחבר אותם עם מיטב הכוכבים והספורטאים הבכירים בעולם על ידי אפליקציית מדיה לימודית בה החברה היא גם המפיקה של התוכן וגם המפיצה. ביחד עם הרשתות החברתיות והספורטאים הנבחרים בעולם ותוך עיצוב מוקפד ואלמנטים חברתיים משחקיים( (Gamification תוכל סקילסט להוות גשר לימודי-ספורטיבי עבור קהלים צעירים ובכלל ברחבי העולם.

בתחילת הדרך, נועם ושאבי עניינו את מר ז'אן לאפורטה אשר אהב את היוזמה ומהר מאוד הביע את אמונתו ונכנס שותף בחברה.

כשתסתכלו על רשימת הכוכבים שחתמו ויהיה חלק מהמהפכה תוכלו למצוא את לוקה מודריץ', רוברט לבנדובסקי, וירג'יל ואן דייק, טיבו קורטואה ועוד כוכבים שטרם הותר לפרסום שמם. אחד מהשמות הבולטים הינו רוברטו קרלוס אשר מעבר להיותו כוכב ריאל מדריד וברזיל חלק ניכר מהמיזם ומצילומי ההפקה הראשונה שצולמה בלונדון בתחילת השנה.

החברה עתידה להשתמש בכספי הגיוס הנוכחי על מנת להמשיך את תהליכי הצמיחה המואצת מהשנה האחרונה, לרבות שורת שיתופי פעולה עם חברות ואישים בכירים מתחום הספורט, גיוס עובדים נוספים לחברה והמשך פיתוח המוצר והרחבתו לתחומי ספורט נוספים מעבר לכדורגל ומייעדת להרחיב גם את הסבב עם מספר משקיעים נוספים אשר מחזרים סביב המייסדים בעקבות העבודה האדירה וההישגים של החברה בשנה וחצי האחרונות.

נועם חכמון, מייסד – שותף ומנכ"ל סקילסט בתגובה: "אבני הדרך המוצלחות שעברנו מסמלות עבורי כברת דרך משמעותית בתהליך פיתוח המוצר והצמיחה של החברה ברחבי העולם, כאיש עסקים שחקר חברות מקבילות בתחומים אחרים ישנה יכולת צמיחה אדירה לחברה והשאיפות שלי גבוהות. אנחנו רוצים להציג את האפליקציה השלמה ביותר, שתחבר בין תוכן לימודי ברמה הגבוה ביותר, על ידי השחקנים המובילים בעולם תוך מתן מגוון רחב של שיעורים וחווית משתמש אינטראקטיבית. בימים בהם שוק הלמידה הדיגיטלית בצמיחה מטאורית והספורט בפרט, אנו פורצי דרך בתחומנו כאשר מיטב הספורטאים הבכירים בעולם מביאים אמון בנו כבר בראשית דרכנו ומאמינים יחד איתנו בחינוך ופיתוח הדור הבא של הספורטאים בעולם תוך מתן חווית משתמש אישית מעוצבת ומתקדמת עבור הקהל הרחב".

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
גישה עדינה לירידה במשקל לאחר לידה
חוויית ההיריון, הלידה והבאת חיים חדשים לעולם היא יוצאת דופן...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
תכנון גינות יוקרה
כל אחד מעוניין שהגינה שלו תשרת אותו ואת משפחתו בצורה...
טקס חנוכת מגרש פטאנק ע"ש אריה ילוב
בשבוע שעבר נחנך מגרש פטאנק חדש בגן חיל האוויר על...
התלמידות מפיצות אהבה לותיקי העיר רעננה
מתוך מטרה להאיר קצת ולהפיץ טוב דווקא בימים אלה, תלמידות...
עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.
המהפכה הדיגיטלית שהעולם עובר אינו פוסח על כל התחומים. אוניברסיטאות...
פעם שלישית עץ: סבב 3 של פרויקט "אמץ עץ" בגבעתיים יוצא לדרך, במטרה לסייע לבלימת ההתחממות הגלובלית
לאחר הצלחה גדולה בסבבים קודמים של פרויקט "אמץ עץ", במסגרתו...
66
נשים בעבודה חייבות לקבל הגנה משפטית
המציאות של נשים עובדות רבות אינה ורודה ומעולם לא הייתה,...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
"מגשרים על סכסוכים": לא שיתפו אותך בסרטון טיק טוק? לא הזמינו אותך למסיבה? בכיתה יש מריבות על מקומות ישיבה?
קורס של מרכז הגישור העירוני בגבעתיים בשיתוף מתנדבי "ידיד לחינוך"...