Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיצוב גינות פרטיות יוקרתיות

עיצוב גינות פרטיות יוקרתיות

עבור רבים מאתנו, קניית אדמה ובניית בית פרטי הינם בגדר הגשמת חלום, כאשר חיבור לטבע ומרחבים פסטורליים בהם ילדינו ירוצו וישחקו מהווים שיקול משמעותי בביצוע צעד זה. במקביל לכך, אף בית איננו שלם ללא גינה קסומה אשר תקיף אותו: בין אם מדובר בצמחייה צבעונית ויפיפייה, פינות ישיבה ואף מסלולי הליכה – חשוב לתכנן פרטים אלו, תוך הלימה עם המראה הכללי של הבית. בהתאם לכך עיצוב גינות פרטיות יוקרתיות הינו מרכיב משמעותי בעיצוב כל נכס והשטח המקיף אותו.  

עיצוב גינות פרטיות יוקרתיות

קנייתה של אדמה ובנייתו של בית קרקע הוא, כאמור, בבחינת חלום שמתגשם עבור רבים. בהתאם, ובין אם אתם מתכננים לעצב נכס זה בקו קלאסי, כפרי או אחר, חשוב גם לתכנן את הגינה שתקיף אותו – ובאופן אשר יהלום את הבית. בבואכם להתחיל בתהליך זה, עליכם להקפיד על ביצוע מרכיבים רבים – כך שהגינה תשתלב היטב עם האסתטיקה הכללית של המקום.

עיצוב גינות: לבצע זאת כראוי

רכישתה של פיסת אדמה מסמלת הרבה מעבר לבניית בית למגורים: כדי ליצור איזון הרמוני בין חיינו הפרטיים והמשפחתיים, חשוב, במקביל, להשקיע גם בהקמתה של גינה ירוקה; פיסת טבע שתהפוך לחלק מתבנית נוף חיינו. עם זאת, רבים אינם מודעים לכך שאת תהליך הקמת גינה ועיצובה יש להתחיל מוקדם ככל הניתן – ובמקביל לעיצוב הבית עצמו. במילים אחרות, ובשל העובדה שתכנון הגינה והקמתה דורש זמן והקפדה על פרטים רבים – יש להתחיל בביצוע פעולה זו מוקדם ובליווי של איש מקצוע מנוסה ובעל הבנה מעמיקה בתחום זה.

תכנון נאות של גינה אשר תקיף את ביתכם היא, כאמור, חלק חשוב מיצירת הרמוניה וחיבור לטבע של דיירי הנכס. השלבים השונים לאורכו של תהליך זה מתייחסים, בין השאר, להתאמת הסגנון של הגינה לעיצובו של הבית – כך שהיא לא תאפיל על המבנה אלא תשלים את האסתטיקה שלו. השלבים הבאים כוללים אף את עבודות פיתוח הקרקע של הגינה לצד הכשרתה של אדמה זו, כמו גם הנחת מערכת ההשקיה, הנחת הדשא ושתילת הצמחייה – בין אם מדובר בשיחים, פרחים או עצים.

עיצובם של מרחבים אלו הינו תהליך חשוב הכולל, ללא ספק, התעמקות בפרטים רבים – קטנים כגדולים. עם זאת, וכדי להפוך את הגינה שלכם מסטנדרטית ליוקרתית – חשוב להשקיע בכך מחשבה יצירתית. בדומה לתכנון גינות אחרות, תהליך עיצוב גינות יוקרה כולל את שלב הנחת התשתית, כמו גם בחירת הצמחייה והנחתם של פריטי נוי שונים. עם זאת, ייחודן של גינות היוקרה נמצא בחומרי הגלם, שימוש בצמחים הנדירים ביותר והאסתטיקה המוקפדת הנמצאת בכל שלב בתכנונה של גינה זו.

ליצור הרמונית עם הטבע

עיצובה של גינת פאר דורשת, ללא ספק, מיומנות ותכנון מוקפד. "אמנות הגינה הקסומה", חברה המתמחה בעיצוב גינות ובבנייתן, תעניק לפיסת השטח הירוק שברשותכם מראה ייחודי חדש. לצד עיצוב גינות אלו עם הצמחייה לטעמכם, נשמח להעניק חכם שירותים נלווים: מעוניינים ברצפת דק שתקיף את הצמחייה? או שמא פריטי נוי עשויים אבן? אלמנטים חשובים אלו ורבים אחרים ירכיבו את הגינה באופן מושלם – ובהתאם לצרכים הרלוונטיים.

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר טלפוני עם ערן לוינסון: 054-5228882.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...