Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עלייה לתורה בבית בזמן הקורונה

עלייה לתורה בבית בזמן הקורונה
קרדיט: יח"צ

אם היינו מספרים לכם לפני כמעט שנה שהולכת לפרוץ מגיפה עולמית שתשנה את כל מה שאתם מכירים אתם בוודאי הייתם צוחקים וחושבים שאנחנו ממציאים סיפורים בדיוניים, אף אחד לא ציפה שזה מה שיקרה, אבל החיים היו חייבים להמשיך. לאט לאט התחלנו ללמוד להכיר את העולם מחדש וגילינו דרכים אחרות להיפגש עם המשפחה ולחגוג עם החברים הקרובים חגיגות שונות. למרות הכל, אחד הדברים שנשארו חזקים והתפתחו הם האירועים, למרות שהענף בקריסה הוא נאלץ להמציא את עצמו מחדש ולהתאים את עצמו לאירועים עם כמות משתתפים קטנה ביותר, אז מה עושים בעצם כשיש סגר, הכל סגור, יש איסור על התקהלות וכמות המשתתפים המותרת מגיעה ל10 אנשים במקרה הטוב?  חוגגים עליה לתורה בבית 

קרדיט: יח"צ

עלייה לתורה היא טקס דתי שקורה בהגיעו של הנער לגיל המצוות, הרבה משפחות בוחרות לחגוג אותו בבתי כנסת, או בר מצווה בכותל בירושלים, אך בגלל המהירות בה ההנחיות משתנות לפעמים קשה לתאם מקום אחד לצורך חגיגת האירוע ומשפחות רבות מצאו את הפתרון המקסימלי ביותר – חגיגה בחצר הבית

איך עושים את זה? קודם כל דואגים לעצב כמו שרוצים, מספיק לקנות מספר בלונים מיוחדים, לקשט את החצר בפרחים, דואגים להביא קייטרינג או שמכינים אוכל מיוחד לאירוע עם קצת אביזרים מעניינים לקישוט ומוכנים לחגיגה, הנער עדיין לומד את הפרשה, והרב עדיין מגיע לבית, הרי הכי חשוב לבצע את המצווה, מעבר לכך? בהיעדר אפשרויות יוצרים אפשרויות, בתור העם היהודי תמיד ידענו לצאת מהצרות ומצאנו את עצמנו עושים הכל כדי לשמור על היהדות שלנו- וכעת בתקופת הקורונה יותר מתמיד חוגגים ומשמרים את המסורת.

קרדיט: יח"צ

מה נצלם? קודם כל הצלמים דואגים לתעד בסטילס את החוגגים, התמונות הופכות להיות אינטימיות יותר מכיוון והן מצולמות בבית הפרטי של המשפחה, בדרך כלל המוזמנים בתקופת הקורונה הם המשפחה הקרובה לאור המצב. אתם תרגישו בבית, ואנחנו נדאג לצלם אתכם וזה פשוט משתקף בתמונות. התוצרים יהיו מרגשים וישמרו כזיכרון גם לאחר הקורונה, שתוכלו להיזכר בתקופה המשוגעת הזאת ולהיות גאים שלא ויתרתם ובחרתם לחגוג לבן שלכם את בר המצווה שלו ומעבר לכך את העלייה לתורה שלו. בין היתר, נדאג לתעד את ההתעטפות בטלית, את הנחת התפילין, הברכות מפי הרב והאבא, ספר התורה, הקריאה בפרשה ומעבר לכך את כל האירוע ככה שרק ממבט חטוף בתמונות אתם תצפו בסיפור שמספר אירוע שלם.

קרדיט: יח"צ

בצילום הווידאו נדאג להציג את סחיבת ספר התורה הקדוש, את המשפחה צופה בנער קורא בפרשה, את הסרטון ילווה סאונד מרגש לפי בחירה, כשברגע הכי חשוב תעצור המנגינה והמצלמה תפנה לילד שיקריא את הפרשה אליה התכונן רבות, דרך הסרטון תוכלו לראות את החיוך של האבא, את ההתרגשות של האמא, את הזריקה של הסוכריות, את האורחים מוחאים כפיים ומברכים, ריקודים, וכמובן גם הרגעים המשפחתיים שלכם וכל זה מבלי שתצטרכו לצאת מהבית, אנחנו נגיע עד אליכם, מוזמנים כבר לתאם מולנו את הצילום האידיאלי שלכם.

קרדיט: יח"צ
התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...
למה אבטחת מידע לעסק הינה בעלת חשיבות רבה כל כך?
ניהול של עסק מצריך מאיתנו להתעסק בלא מעט נושאים. אחד...
להתגרש מבלי שהקרקע נשמטת- איך עושים את זה?
גירושין הם ללא ספק מהלך דרסטי המביא לסיום תקופה ופתיחת...
אנשי המקצוע שצריכים ללוות אתכם בקניית דירה
קניית דירה היא עסק מורכב מכל הבחינות. מדובר על סכום...