Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ערב הגמר הגביע של מאמאנט גבעתיים

ערב הגמר הגביע של מאמאנט גבעתיים
עיריית גבעתיים

קבוצת שמעוני א' זכתה בגביע

במוצאי שבת 30.6.19 נערך באולם אלון משחק הגמר הגביע וסיום העונה של ליגת מאמאנט גבעתיים לעיניי קהל רב שבא לעודד את השחקניות.

מחזיקת גביע מאמאמנט 2019
עיריית גבעתיים

קבוצת שמעוני א' זכתה בגביע לאחר שניצחו את בנות אלון א' לאחר משחק מרתק. יש לציין כי לפני כחודש נערכו משחקי האליפות. בבית התחתון זכתה קבוצת אלון א' לאחר שניצחה במשחק הגמר את קבוצת בן גוריון ואילו בבית העליון המהווה את אליפות גבעתיים זכתה קבוצת אלון ב' לאחר שניצחה בגמר את קבוצת שמעוני א'.

זו השנה השישית של מאמאנט בגבעתיים בהשתתפות 180 שחקניות ו-14 קבוצות המתחרות במסגרת עירונית ובטורנירים ארציים.

משחקי הגמר נערך במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ובהשתתפות סגנית ראש העירייה, אור לי ניב,  מנכ"לית מאמאנט ישראל וחברת המועצה קארין איינס, יו"ר מאמאנט גבעתיים הילה ירון ומנכ"ל עמותת קהילתיים שרון אבן טוב.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי: הסתיימה לה עונת פעילות שישית של המפעל הספורטיבי קהילתי המופלא שמתקיים תחת העמותה העירונית שלנו עמותת ״קהילתיים״ בראשה עומדת סגניתי אור לי ניב. מאמאנט גבעתיים  מהווה עונג צרוף, גאווה וכייף!!  תודה לכל העוסקים במלאכה וכמובן לבני ובנות הזוג שתומכים ולשחקניות המופלאות מכל העיר.

משחק הכדורשת הוא משחק ספורטיבי קבוצתי, המשלב חוכמת משחק, עבודת צוות, פעילות וכושר גופני ללא צורך בידע מוקדם. המשחק מבוסס על חוקי הכדורעף ומתקיים על מגרש הזהה לזה של הכדורעף 9/9 מטרים, עם שוני בסיסי –  בכדורשת יש למסור את הכדור ולא לחבוט בו וכן מותרת אחיזה בכדור לפרק זמן של עד שנייה אחת.  דבר זה, מאפשר לאימהות בכל גיל ובכל כושר להשתלב במשחק. את הידע והמיומנות במשחק רוכשות המשתתפות על המגרש. על כל קבוצה להעביר את הכדור מעל הרשת, שגובהה הוא 2.24 מטר, למגרש הקבוצה היריבה, במטרה שהכדור ייפול על רצפת המגרש.

ליגת מאמאנט מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי חברתי קהילתי הגדול בישראל והיא מונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. הליגה שמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ודרכן להשפיע על הילדים ועל המשפחות. קבוצות מאמאנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני, דוגמא אישית, חינוך לספורט, היכרות, מפגש חברתי וגאוות יחידה.

ליגת מאמאנט חרטה על נס דגלה את נושא המעורבות בקהילה והיא מעניקה מקום מרכזי וחשוב לממדי הקהילתיות, המעורבות החברתית, האחריות והדוגמא אישית. כמו כן, מקרבת הליגה בין קבוצות שונות באוכלוסייה: חילוניים, דתיים, יהודים, דרוזים, בדווים וערבים. שחקניות מאמאנט וקבוצותיהן מבצעות פרויקטים רבים בתחום המעורבות בקהילה הן בקהילה המקומית והן בקהילה הארצית.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...