Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות המימון האידיאליים לעסקים קטנים

פתרונות המימון האידיאליים לעסקים קטנים

95% מהעסקים בישראל מוגדרים כקטנים או כזעירים, כלומר עובדים בהם פחות מ-20 בני אדם ומחזור המכירות שלהם אינו עולה על 25 מיליון ש"ח. החלק שלהם בתוצר הלאומי הוא 33% וכמובן שגם התרומה שלהם לשוק התעסוקה משמעותית מאוד, כך שלמדינה יש אינטרס מובהק לתמוך בהם. התמיכה חשובה במיוחד בכל הנוגע למימון – בגלל הקושי של העסקים הקטנים לקבל אשראי ובפרט בתנאים נוחים. הדרך שבחרה מדינת ישראל היא הקמת קרן שתעניק ערבות להלוואות בסכומים משמעותיים. לקבלת מידע נוסף בנושא זה, ניתן ליצור קשר עם חברת ניהול נכון בראשותו של אמיר פרידברג.

פתרונות המימון האידיאליים לעסקים קטנים

החשיבות של ערבות המדינה

מצד אחד עסקים יכולים לבחור בין שלל מוצרי אשראי, ובהם משכנתאות, ניכיון שיקים, הלוואות מהבנקים, הלוואות של גופים חוץ בנקאיים, הלוואות מקרנות שונות ועוד. מצד שני רבים מהעסקים הקטנים לא מצליחים לקבל את ההון הדרוש להם לצורך הפעילות השוטפת או כדי לממש הזדמנויות להתרחב. הסיבה העיקרית לכך היא הסיכון היחסית גבוה לאי-עמידה בתנאי ההחזר – וערבות המדינה היא כלי אפקטיבי מאוד להתגבר על החסם הזה.

ריבית אטרקטיבית ותקופת החזר ארוכה

הסכום המקסימלי שאותו יכולים העסקים הקטנים שהמחזור שלהם הוא עד 6.25 מיליון ש"ח, או שעדיין לא החלו לפעול, הוא 500,000 ש"ח. ההלוואה ניתנת לפרק זמן של עד 5 שנים. בחצי השנה הראשונה ניתן לשלם רק את הריבית, ללא ההחזרים עצמם.

עוד כדאי לדעת לגבי העלות של הלוואות מדינה לעסקים קטנים היא בדרך כלל נמוכה בהשוואה להלוואות דומות ללא ערבות זו. הריבית הממוצעת (בשנים 2016-2018, שבהן התנהל מחקר של החשב הכללי במשרד האוצר) הייתה פריים = 2.99% לשנה עבור עסק קטן, לעומת כ-3.5-4% עבור הלוואות "רגילות".

סיכוי מקסימלי לתשובה חיובית

המדינה רוצה לעזור לעסקים הקטנים, וגם הבנקים מתייחסים בחיוב לבקשות למתן הלוואות בערבות מדינה. ב-4 השנים שקדמו ליוני 2018 לא פחות מ-15,000 עסקים קטנים קיבלו סכום כסף משמעותי (ביחד עם עוד 900 עסקים בינוניים, כשהסכום הכולל של האשראי דרך הקרן עמד על 7.4 מיליארד ש"ח). יחד עם זאת כמובן שיש גם בקשות שהתשובה עליהן שלילית. כדי למקסם את הסיכוי לאישור ההלוואה, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בפניות לקרן וגם בייעוץ עסקי. לחברת ניהול נכון 90% הצלחה באישור בקשות להלוואות עם ערבות מדינה, כמו גם ידע רב שמסייע לכל בעל עסק להגיע לפתרון המימון האופטימלי עבורו. בהתאם, הצעד הראשון בדרך לקבלת סכום הכסף הדרוש בתנאים הטובים ביותר הוא לצלצל לטל' 054-4597835

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...