Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות מיזוג חדשים נגד הקיץ הישראלי

פתרונות מיזוג חדשים נגד הקיץ הישראלי
Credit: Pixabay.com
תכנון מיזוג אוויר
Credit: Pixabay.com

רק כשנוסעים לאירופה, מבינים כמה אנחנו בני מזל שבישראל אין הגבלות על התקנת מזגנים ואנחנו נחשבים אפילו למתקדמים ביותר הודות לשיטות המיזוג השונות שלנו. למעשה, זה בלתי אפשרי לחיות כאן ללא מזגן, כשהטמפרטורות מטפסות משנה לשנה והדבר היחיד שנותר לעשות כיום הוא לבדוק את שיטות המיזוג המתקדמות ביותר ולהחליט איזו מהן מתאימה למפרט הבניין שלכם. זה לא דבר של מה בכך כשרוצים לחסוך בעלויות אנרגיה שונות ולייעל את המיזוג, ובמיוחד כשבונים היום מבנים רבים שאינם פשוטים מבחינה אדריכלית. למעשה, המבנה המודרני והמתוחכם שלהם לוקח בחשבון לפעמים מראש את המיזוג המתקדם ולכן יש יותר מבנים שיכולים להתקין מזגנים שונים בדרך שונה מהמקובל. התקדמנו כבר מהתקנת מזגן בודד להעדפה ברורה של התקנת מזגן מיני מרכזי ודומים לו, ויש לזה סיבות. בחברת רפי כוכבי – כוכב הקור, מציעים ללקוחות אפשרויות אחרות משום שהיום שמים דגש גם על נוחות ואסתטיקה.

תכנון חכם יותר

בבניינים של היום יש דגש ברור גם על קיימות וגם על חיסכון אנרגטי כמו גם חיסכון בעלויות ולכן דיירים רבים יעדיפו את השיטות האלה שגם נותנות לבניין מראה אסתטי יותר. במקום לתלות על בלימה מנוע מזגן מכל חלון כדי להבטיח שהקיץ יהיה קריר בוודאות, אנחנו מוצאים היום מנוע אחד מרכזי ושלוחות של קירור בכל חדר, או מנוע אחד של VRF על הגג כדי לשלוח את המיזוג בצורה חכמה יותר. אדריכלים רבים נעזרים היום באנשי מיזוג מקצועיים למטרת תכנון מיזוג אוויר, או שולחים את הדיירים להחליף את המיזוג שלהם בשיטות מתקדמות יותר שיכולות להיות גם יעילות יותר. זה בלתי נמנע כאשר משקיעים כל כך הרבה כסף בדירת מגורים ולכן הולכים עם זה עד הסוף בכל מה שקשור לרווחה ולאיכות חיים.

יעיל, שקט, חסכוני

אחת השיטות המתקדמות באמת למיזוג שעונה על כל דרישות הזמן המודרני, הוא VRF. מערכות VRF מצטיינות בטכנולוגיה שלהן שעונה על צורכי מיזוג בחלל גדול או מחולק, וזה המאפיין העיקרי של דירות חדשות רבות שבונים היום. היא מאפשרת חיבור יחידות קירור רבות שמתחלקות בין החדרים השונים גם בבניינים מתוחכמים מבחינת המפרט האדריכלי שלהם ולכן מאוד פופולרית בבניינים חדשים. כמובן שהיא אידיאלית גם לבנייני משרדים ולמבנים מסחריים. שיטות הקירור והחימום שלה ויחידות העיבוי והמאיידים שלה פועלות בצורה חסכונית מאוד שלא משפיעה על הסביבה כמו מזגן רגיל ולכן היא פופולרית למי שחשובה לו קיימות. בחברת רפי כוכבי – כוכב הקור רואים עלייה גדולה בביקוש בדיוק בשל כך, ברוח הזמן.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה חשוב לדעת לפני חקירה במשטרה?
כאשר אדם נעצר בגין חשד לביצוע עבירה השלב הראשון בטיפול...
צאו למסע מסביב לעולם
תמיד רציתם להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן אבל השוק בארץ רווי...
רדיקולופתיה: מה זה?
היכולת של הגוף שלנו לתקשר עם המוח שלנו מתבצעת על...
הכול על המטבח המודרני שכדאי לכם להזמין
מטבחים מודרניים הפכו בשנים האחרונות לאופציה שאי אפשר להתעלם ממנה....
טרנספורמציה של המרחב - על הבניה החדשה
בעולם מודרני ואורבני כמו שלנו, כאשר האוכלוסיה מתרכזת ברובה סביב...
כך תעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי
אם תמיד חלמתם על אחוזה מפוארת עם המון חדרים, נברשות...
כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת
יש תחומים בהם אנחנו פשוט לא מעוניינים להתפשר. יש נקודות...
המשפחה מחייבת טיפול מקצועי
אין אדם שלא נדרש במידה זו או אחרת למחשבה על...
מדריך מקוצר לרכישת עגילי זהב ויהלומים
עגילי זהב ויהלומים הם תכשיט יוקרתי ומועדף על נשים רבות...
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...