Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה
credit Freepik.com

כאבים בכף הרגל

רבים יכולים לחוות במהלך חייהם כאבים ברגליים ובעקר בכף הרגל וקיימות סיבות רבות  לכך. אחת הסיבות הנפוצות היא פלטפוס ברגל. הפלטפוס הינו מצב רפואי בו אחת מהקשתות הנמצאות בכף הרגל או שתיהן שטוחה בניגוד למצב הטבעי שבו היא אמורה להיות. תפקידה של אותה קשת הוא לשמור על יציבות  ושיווי משקל. לכן כאשר אינה בנויה נכון היא גורמת לכאבים ויכולה לגרום לשינויים במנח כל שאר הגוף- האגן, הגב התחתון והרגל עצמה. הפתרון לכך הם מדרסים אורטופדים,  שמטרתם לתמוך בכף הרגל. המדרסים הם רפידה הנכנסת אל תוך הנעל והיא יוצרת מיכה לכף הרגל כך שהיא משפרת את המנח שלה ובהתאם גם מסייעת לכאבים וליציבה הכוללת של הגוף.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים וציוד אורטופדי למגוון דרישות ובעיות רפואיות. החברה מתמחה בתחומים של שיקום רפואי, אורתופדיה וטכנאות העושה שימוש בעזרים אורטופדיים מתקדמים.

credit Freepik.com

בחירה באנשי המקצוע הנכונים

הכנת מדרסים דורשת ידע והכשרה שכן, הכנתם דורשת אבחון מדויק ומקצועי של כף הרגל ולאחר מכן הכנתם בהתאם למידות, למצב כפות הרגליים, לרמת הפעילות וגם למבנה הנעליים אליהם הם יכנסו. קיימים מספר סוגים של מדרסים הכוללים מדרסים פונקציונליים, מדרסים ביומכניים ומדרסי נוחות. כיון שהמדרסים משתמשים את הלקוח לאורך כל היום ולתקופה ארוכה ולאור העובדה כי מטרתם היא להקל על כאבים ולשפר מצב רפואי קיים, החומרים מהם הם עשויים צריכים להיות עמידים ואיכותיים והכנתם צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

 

שיקום רפואי לאחר אירוע מוחי

מצבים קשים ולא נעימים מתרחשים במידה זו או אחרת בחיינו גם כשאנו לא מצפים להם. אירוע מוחי הוא מצב קשה ולא צפוי אשר יכול להופיע אצל אנשים שונים ולגרום לחיים להיעצר. אירוע מוחי משאיר רבים בנכות פיזית ונוירולוגית הפוגעת בתפקוד יום יומי. אנשים שעברו אירוע מוחי עוברים בין היתר שיקום לאחר אירוע מוחי הכולל פיזיותרפיה, מרפאה בעיסוק, פסיכולוגים ועוד בכדי לאפשר להם לחזור לרמת תפקוד גבוהה ככל האפשר. בטיפולי הפיזיותרפיה משקמים כמעט מאפס את היכולת הפיזית של המטופלים שבמהלכם מקדמים ומשפרים את הניידות והתנועה ולכן משתמשים באביזרי עזר לניידות, ללימוד ולהחזרת טווחי התנועה, הגמישות וההליכה.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המתמחה בשיקום רפואי בדגש על שיקום נוירולוגי ובטכנאות אורתופדיה באמצעות ייצור, ייבוא וישווק של עזרים אורטופדיים. החברה מספקת גם מכשור מוחשב ומתקדם בתחום. החברה מספקת שירות מקצועי, סבלני ומותאם אישית.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
המחשב שלכם איטי? יש מה לעשות עם זה!
להבין שהמחשב עובד לאט זה לא נעים, ובמיוחד אם המחשב...
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
גישה עדינה לירידה במשקל לאחר לידה
חוויית ההיריון, הלידה והבאת חיים חדשים לעולם היא יוצאת דופן...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...