Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה
credit Freepik.com

כאבים בכף הרגל

רבים יכולים לחוות במהלך חייהם כאבים ברגליים ובעקר בכף הרגל וקיימות סיבות רבות  לכך. אחת הסיבות הנפוצות היא פלטפוס ברגל. הפלטפוס הינו מצב רפואי בו אחת מהקשתות הנמצאות בכף הרגל או שתיהן שטוחה בניגוד למצב הטבעי שבו היא אמורה להיות. תפקידה של אותה קשת הוא לשמור על יציבות  ושיווי משקל. לכן כאשר אינה בנויה נכון היא גורמת לכאבים ויכולה לגרום לשינויים במנח כל שאר הגוף- האגן, הגב התחתון והרגל עצמה. הפתרון לכך הם מדרסים אורטופדים,  שמטרתם לתמוך בכף הרגל. המדרסים הם רפידה הנכנסת אל תוך הנעל והיא יוצרת מיכה לכף הרגל כך שהיא משפרת את המנח שלה ובהתאם גם מסייעת לכאבים וליציבה הכוללת של הגוף.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים וציוד אורטופדי למגוון דרישות ובעיות רפואיות. החברה מתמחה בתחומים של שיקום רפואי, אורתופדיה וטכנאות העושה שימוש בעזרים אורטופדיים מתקדמים.

credit Freepik.com

בחירה באנשי המקצוע הנכונים

הכנת מדרסים דורשת ידע והכשרה שכן, הכנתם דורשת אבחון מדויק ומקצועי של כף הרגל ולאחר מכן הכנתם בהתאם למידות, למצב כפות הרגליים, לרמת הפעילות וגם למבנה הנעליים אליהם הם יכנסו. קיימים מספר סוגים של מדרסים הכוללים מדרסים פונקציונליים, מדרסים ביומכניים ומדרסי נוחות. כיון שהמדרסים משתמשים את הלקוח לאורך כל היום ולתקופה ארוכה ולאור העובדה כי מטרתם היא להקל על כאבים ולשפר מצב רפואי קיים, החומרים מהם הם עשויים צריכים להיות עמידים ואיכותיים והכנתם צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

 

שיקום רפואי לאחר אירוע מוחי

מצבים קשים ולא נעימים מתרחשים במידה זו או אחרת בחיינו גם כשאנו לא מצפים להם. אירוע מוחי הוא מצב קשה ולא צפוי אשר יכול להופיע אצל אנשים שונים ולגרום לחיים להיעצר. אירוע מוחי משאיר רבים בנכות פיזית ונוירולוגית הפוגעת בתפקוד יום יומי. אנשים שעברו אירוע מוחי עוברים בין היתר שיקום לאחר אירוע מוחי הכולל פיזיותרפיה, מרפאה בעיסוק, פסיכולוגים ועוד בכדי לאפשר להם לחזור לרמת תפקוד גבוהה ככל האפשר. בטיפולי הפיזיותרפיה משקמים כמעט מאפס את היכולת הפיזית של המטופלים שבמהלכם מקדמים ומשפרים את הניידות והתנועה ולכן משתמשים באביזרי עזר לניידות, ללימוד ולהחזרת טווחי התנועה, הגמישות וההליכה.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המתמחה בשיקום רפואי בדגש על שיקום נוירולוגי ובטכנאות אורתופדיה באמצעות ייצור, ייבוא וישווק של עזרים אורטופדיים. החברה מספקת גם מכשור מוחשב ומתקדם בתחום. החברה מספקת שירות מקצועי, סבלני ומותאם אישית.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...