Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קולנוע בכף היד

קולנוע בכף היד
קןלנוע בכף ידך. צילום באדיבות pixabay

אין ספק שהתיאור הטוב ביותר עבור העידן שלנו הוא עידן טכנולוגי של חדשנות וקדמה. מאז יציאתם של מכשירי הנייד החכמים (הסמארפונים בלעז) לאוויר העולם, נראה שממכשיר למכשיר גדלה התחרות על ליבם של הלקוחות. תחרות התורמת לצרכנות מיטבית ומתקדמת ובמחירים הוגנים. ממכשיר למכשיר נעשים שיפורים כדי לספק לצרכן את השירות החדיש, המהיר, החד והמשוכלל ביותר. כלומר, לספק לו חוויית שימוש מיטבית. ובדיוק כשחשבנו שלא ניתן להפתיע אותנו יותר, שווק מכשיר גלקסי נוט 8 והעיף את הרף (הגבוה בין וכה וכה) עשרות מונים כלפי מעל.

DO BIGGER THINGS

ולא בכדי זהו המוטו השיווקי של מכשיר גלקסי נוט 8, המכשיר החכם (יותר) שביצועיו שופרו והוגדלו מבלי לפגוע בנתונים האחרים. ובהרחבה –

תצוגה פורצת גבולות – המסך החדש של המכשיר הינו למעשה מסך מקצה לקצה, כמעט ללא מסגרת. למעשה, מדובר במסך זכוכית בכל חזית המכשיר והגדול ביותר שהיה עד כה במכשירי גלקסי נוט. שימו לב, אמנם מדובר במסך גדול יותר, אך הוא עדיין מתאים לאחיזה נוחה, קלה ונגישה בכף היד. גודלו החדש של המכשיר מאפשר ליהנות משטח צפייה רחב יותר הן בתצוגה אופקית והן בתצוגה האנכית. בתצוגה האופקית, המסך מדמה חווית צפייה קולנועית עשירה יותר.  גודלו של המסך מאפשר ליהנות ממרחב רב יותר לכתיבה באמצעות העט.

קןלנוע בכף ידך. צילום באדיבות pixabay

שימוש פשוט ונוח – קימורי המכשיר מהונדסים באופן המאפשר ליהנות מאחיזה נוחה. מלבד זאת, סורק טביעות האצבע ממוקם בגב המסך ומתחת לתצוגה מוטבע מקש הבית שיוותר בלתי נראה עד לרגע שבו תצטרכו להשתמש בו.

מרבים במשימות – יחסי המסך החדשים מאפשרים לייעל את חלוקת הזמן. מעתה, לא תצטרכו להחליט אם להסתמס עם אדם אחד או לפתוח יישום, כשתוכלו לעשות את שניהם במקביל. כך למשל, תוכלו לפתוח שני יישומים על המסך במקביל. להאזין למוזיקה ביוטיוב ובמקביל לנווט את דרככם מעולם לא היה פשוט יותר.

מתקשרים יצירתית עם S-PEN  – העט האהוב של מכשיר הגלקסי נוט מאפשר שימוש משוכלל ויצירתי יותר. כעת ניתן ליצור באמצעות העט מגוון קבצי גיף מונפשים, לכתוב הודעות או לצייר ציורים על גבי תמונות או אפילו לצייר אימוג'י משלכם. זה הזמן לתת לאמן הפנימי להתבטא באמצעות אוסף כלים, טכניקות, צבעים, עטים ומברשות שיאפשרו לכם לצייר, לשרטט וליצור יצירות מופת. נהניתם מהיצירה שלכם ומעוניינים לשתף אותה עם עוד אנשים? יישום ה-PEN UP יאפשר לכם לשתף ולהתבטא בקהילה הגדולה של משתמשי היישום.

מתזכרים מבלי להדליק את המסך – מעכשיו לא תיאלצו לבזבז זמן על לפתוח את נעילת המסך כשעלה לכם רעיון גאוני. העט מאפשר לרשום פתקים, תזכורות או כל דבר אחר לרוחכם על המסך הכבוי ולשמור אותו.

קוראים ומתפעלים את המסך בקלות – בנוסף, העט מאפשר לבצע פעולות רבות בקלות ובמהירות. באמצעות העט תוכלו לבחור את המילים הרצויות לתרגום מהיר, להגדיל את הגופן או לשמור את המסמך עם שינויים וסימונים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...