Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קלינאי תקשורת היתרונות של הטיפול המקוון

קלינאי תקשורת היתרונות של הטיפול המקוון
קרדיט לתמונה: freepik

בואו נתחיל במה שדי מובן מאליו: כמו שטלתרפיה (או טיפול מקוון) אינה גישה מושלמת עבור כל מטופל, היא גם לא ההתאמה המושלמת לכל קלינאי תקשורת. אחרי הכול, לכול אחד יש סגנון עבודה, מיומנויות והעדפות משלו, לכן מתן טיפול וירטואלי לא יכול להתאים לכולם. וזה בסדר גמור!

אם אתם קלינאי תקשורת ששוקלים לעבור לטלתרפיה ומעוניינים להתחיל להעניק טיפולים מקוונים (בין אם לצד הטיפול בקליניקה או לא), הנה כמה מהיתרונות של הטיפול הווירטואלי.

גישה משופרת לטיפול בלקוחות

בעוד שאנשים בוחרים להפוך לקלינאי תקשורת מסיבות שונות, בסופו של דבר רובם מונעים מהשמחה, ההתרגשות והגאווה שהם חווים כשהם עוזרים לאחרים. בין אם החוויה היא לשמוע את המטופל אומר את המילה הראשונה שלו, מדייק בצליל שאתגר אתו, מתגבר על גמגום או מחזיר לעצמו את היכולת לתקשר – תחושת ההישג לא תסולא בפז!

לעבודה של קלינאי תקשורת יש פוטנציאל לשנות חיים, וככול שיותר אנשים נזקקים יצליחו לקבל גישה נוחה לשירותים איכותיים אלה, כן ייטב!

טלתרפיה יכולה להפחית את עלויות הטיפול ולעזור ליותר מטופלים לקבל את הטיפול הנדרש להם. למשל, קלינאי תקשורת המטפלים באופן מקוון, לא צריכים לשלם את ההוצאות הקשורות לאחזקת קליניקה (שכר דירה, ציוד משרדי, ריהוט, תקורה, דמי ניהול ועוד). למעשה, הטיפול המקוון יכול להעביר את החסכון בעלויות למטופלים, כך שיותר משפחות יכולות לקבל גישה לטיפול איכותי.

אין יותר נסיעה בפקקים לעבודה

המדינה הקטנה שלנו מלאה בפקקים, גם באזורים הרחוקים מהמרכז. כשאתם נותנים שירותי קלינאות תקשורת מהבית, אתם חוסכים לעצמכם המון זמן וכסף, ומתפנות לכם שעות רבות יותר לטיפול באנשים נוספים.

אחרי הכל, הצטרפתם לקבוצת קלינאי התקשורת כדי לבלות זמן איכות עם המטופלים ולהתמקד בהתקדמות שלהם ולא לבלות שעות בישיבה ברכב. זה עשוי להיות אחד היתרונות הגדולים לאורח חייו של קלינאי תקשורת שנותן טיפול מקוון.

לוח זמנים גמיש

טיפול מקוון מעניק לכם שליטה רבה יותר על לוח הזמנים שלכם ושעות רבות מתפנות לטיפולים. בנוסף, אם אתם הורים לילדים קטנים תוכלו לקבוע את הטיפולים לשעות שבהן הילדים נמצאים במוסדות החינוך. תוכלו גם לחלק את השבוע שלכם כך שכמה ימים בשבוע יהיו פנויים מעבודה. ואם אתם לא ׳אנשי בוקר׳ תוכלו לקבוע טיפולים בשעות המאוחרות יותר ואפילו בערבים.

לא משנה מה אתם מעדיפים, טיפול מקוון מעניק לכם גמישות רבה בתכנון הלו״ז שלכם. ותחושה זו של חופש מובילה לא רק לשקט נפשי אלא מבטיחה שלעולם לא תאבדו את האיזון בין עבודה לחיים.

הפחתת הסיכון למחלות

עבודה בקליניקה עם ילדים כל יום, מעמידה אתכם בסיכון גבוה יותר לחלות. מגפת הקורונה רק החריפה את הסיכון הזה, עם השלכות שעלולות להיות חמורות יותר. טלתרפיה מפחיתה את חשיפה שלכם למחלות ובו בזמן מגינה גם על המטופלים שלכם.

שיפור היחסים שלכם עם המטופלים

המחקר תומך בחשיבותה של מעורבות ההורים בהשגת היעדים הקליניים של ילדיהם. מסיבה זו קלינאי תקשורת מספקים להורים תפקיד חשוב בחיזוק התרגולים והשיטות המומלצות לשיפור ההתקדמות של הילד.

טיפול מקוון מאפשר לכם לקיים אינטראקציה הרבה יותר רחבה עם ההורים של הילד המטופל, וזה מקל מאוד על בניית מערכת יחסים קרובה יותר עם הורי הילד המטופל. מכיוון שהטיפול המקוון מציעה גמישות רבה יותר בקביעת זמן הטיפולים, ההורים יוכלו להצטרף בקלות רבה יותר לשעת הטיפול של הילד שלהם. זה מקל גם על המעורבות שלהם ועל הדרכתם, כך שיוכלו להמשיך ולקדם את מטרות הטיפול של הילד לאורך כל השבוע.

המאמר נכתב באדיבות קלינאי תקשורת

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...