Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שפת תכנות להשתלבות בהייטק

שפת תכנות להשתלבות בהייטק
credit: pixabay

לא מעט אנשים מעוניינים להשתלב כיום בתחום ההייטק. מדובר על תחום מעניין, מאתגר וכמובן, רווחי. כיום ניתן למצוא לא מעט משרות בתחום ההייטק ובכדי להשתלב במשרות הללו, כדאי ללמוד את הקורסים הנכונים. אחד מהקורסים שכדאי ללמוד כיום בכדי להשתלב בעולם ההייטק הוא קורס פייתון. פייתון היא שפת פיתוח עילית שידועה כפופולארית ביותר בעולם והיא מבוססת על קוד פתוח. השפה נוצרה בשנות ה90 ומאז היא עברה שינויים ושדרוגים רבים אשר מקלים על העבודה של מפתח פייתון. מדובר על שפה שנחשבת למאוד אלגנטית וזאת בשל התחביר הייחודי שלה. מנוע החיפוש של גוגל מבוסס על פייתון והדבר מעיד על כך שמדובר על שפה נחשקת מאוד בשוק העבודה.

Kernlios הוא מרכז ידע להכשרת מומחי סייבר היחיד בארץ לו פיקוח של משרד העבודה. הלימודים המעוברים במרכז נעשים תוך שמירה על רמה גבוה באמצעות הכשרה מעשית ושימוש בסימולטור ייחודי.

credit: pixabay

איזה קורסים נוספים כדאי ללמוד?

אם אתם מעוניינים להשתלב דווקא במשרה כלשהי הנוגעת לתחום הסייבר, כדאי מאוד שתבחרו ללמוד קורס CISO. מדובר על קורס אשר מסמיך את הלומד לעסוק בתחום אבטחת מידע ומאפשר לו להשתלב במשרה ייחודית בכל ארגון של ניהול אבטחת המידע בארגון. במסגרת תפקיד מנהל אבטחת סייבר של הארגון, האדם יהיה חלק ממקבלי ההחלטות הניהוליות בארגון מתוך הבנה בכל הנוגע להתמודדות עם אתגרים עסקיים שהמקור שלהם הוא ברגולציה ובטכנולוגיה. מנהל אבטחת מידע מאפשר קיום פעילות עסקית במרחב איומי הסייבר על ידי הנחיה ובקרה. בקורס מקבלים את כל הידע הרגולטרי והטכנולוגי הנדרשים עבור התפקיד וכן את כל הידע הנוגע לאבטחת מידע.

קורס linux– האם כדאי ללמוד?

גם קורס linux הוא בהחלט קורס שכדאי ללמוד אם מעוניינים להשתלב בתחום ההייטק על רבדיו השונים. לינוקס היא מערכת הפעלה המבוססת על קוד פתוח כאשר הקוד הבסיסי של התוכנה זמין לקהל הרחב לצורך עריכת שינויים וכן לשימושים שונים בתכנות. מערכת ההפעלה הזו נפוצה גם בשימוש פרטי אצל מתכנתים אשר משתמשים בה עבור פיתוחים שונים בקוד פתוח וגם עבור שרתי אינטרנט ותקשורת שמתבססים עליה ולא על מערכות סגורות. באמצעות מערכת לינוקס ניתן כיום לפתח מגוון יישומים שונים לרבות תוכנות מולטימדיה, דפדפנים לאינטרנט, תוכנות עריכה גרפית, מעבדי תמלילים ועוד. כל היישומים המדוברים צריכים להיות חינמיים ופתוחים לשימוש קהל רחב. מערכת לינוקס היא מערכת נוחה להפעלה, אך אין ספק שאם לא מכירים את המערכת, כדאי מאוד לבחור בקורס אשר מאפשר לכל אדם שלומד בו להכיר בצורה עמוקה ורצינית את השפה המדוברת. קורס לינוקס נועד בכדי להכשיר אנשי תכנות ומחשבים לעבודה במערכות הפעלה יוניקס ולינוקס וניתן למצוא את הקורס כיום במספר רמות.

את כל הקורסים המדוברים וקורסים נוספים שיכולים לסייע לכם להשתלב בענף ההייטק, חשוב ללמוד רק במקום טוב שידוע כי בו ניתן ללמוד את כל הקורסים הללו ברמה הגבוהה ביותר.

Kernlios הוא מרכז ידע להכשרת מומחי סייבר אשר מלווה במומחים בתחום ומקנה לבוגריו ידע והכשרה פרקטית לכניסה לתחום הסייבר. מרכז הידע הוקם על מנת לספק לימודים איכותיים שר ישמשו את הבוגרים בעולם התעסוקה.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...
סי איי -מחקרי שוק וייעוץ
היסטוריה והקמה החברה החלה את דרכה במשרדים קטנים והתפתחה במהירות, והיום...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
פתירת סכסוכים בדרך גישור
קונפליקטים ואי הסכמות הם בלתי נמנעים בכל סוג של מערכת...