Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שרון וילף הצטרפה לרשימת "גבעתיים הירוקה"

שרון וילף הצטרפה לרשימת "גבעתיים הירוקה"

רשימת "גבעתיים הירוקה", הרשימה העצמאית לאיכות חיים, חינוך וסביבה, שבראשה עומד סגן ראש העיר גבעתיים, יורם פומרנץ, חשפה השבוע כי וילף תמוקם במקום השלישי ברשימה. וילף מיועדת מטעם הרשימה לתפקיד מחזיקת תיק החינוך העירוני.

וילף בת 38, נשואה +3, הינה בעלת תואר שני M.A. במינהל חינוך ומשמשת עד כה ובמשך שנים רבות כמורה וכמחנכת במערכת החינוך העל יסודית. בשנים 1998-2003 כיהנה וילף כחברת מועצת העיר גבעתיים וכחברת ועדת החינוך העירונית, בתפקידיה אילו למדה מקרוב את מערכת החינוך העירונית על כל מורכבויותיה ובעיותיה מה שאפשר לה לגבש תוכנית מבוססת ומגובשת על הנדרש לטיפול, לשינוי ולשיפור מערכת זו.

לדברי וילף: "יש לי משנה ברורה וסדורה לנדרש על מנת לנער ולעורר את מערכת החינוך העירונית ולהזרים בה חיות וחיוניות שקצת אבדו לה בשנים האחרונות. את התוכנית המפורטת נציג כמובן לציבור במצעה של 'גבעתיים הירוקה' אך אילו הם עיקרי הדברים: הגדלת תקציב החינוך, הנהגת יום לימודים ארוך מגני הילדים העירוניים ועד לביה"ס התיכוניים, הקפדה על מדיניות רישום 'פתוחה' אמיתית לביה"ס התיכוניים, הקטנת הצפיפות בכיתות מציאות הפוגעת הן ביכולת ההוראה והן ביכולת הלמידה, מניעת 'נשירה' ממערכות החינוך הרגילות בעיקר ע"י 'הנשרה' מכוונת על מנת להעלות את יוקרת בית הספר, הרחבת המסגרות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים שגם להם חייב להימצא פתרון לימודי בתחומי העיר גבעתיים, מתן תמריצים לביה"ס ולמורים מצטיינים, הקפדה על לימוד מקצועות הליבה בשילוב עם תוכניות חינוך ערכיות ועדכניות כגון חינוך לדמוקרטיה למניעת שימוש באלימות באלכוהוליזם ובסמים, חינוך מיני ולמניעת עבירות מין וחינוך לאזרחות טובה ולהתנדבות בקהילה, נפעל גם לתגבור החוגים והפעילויות בביה"ס בשעות אחה"צ לאחר סיום יום הלימודים הפורמאלי. כאשת חינוך ברור לי כי ישום נושאים אילו הכרחי להשגת המטרות החינוכיות ולהשבת מעמדה של העיר כעיר מובילה באיכות ומצוינות בחינוך".

יורם פומרנץ, סגן ראש העיר גבעתיים ויו"ר רשימת "גבעתיים הירוקה", הוסיף: "שרון וילף הינה מודל מיצג למועמדי הרשימה שיחשפו כולם בשבועות הקרובים. כל אחת ואחד מהם מקצוען בתחומו בתחומים שנבחרו בהתאמה למרכז ההוויה של הניהול העירוני. אין ולא תהיה עוד נבחרת כזו לאף רשימה אחרת בבחירות בגבעתיים. לא בכדי אנו שומרים לסוף את מספר 2 ברשימה בעינינו כמו גם בעניינם של שאר מובלי רשימת 'גבעתיים הירוקה' יש בהחלט למה לחכות ולצפות".

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
גבעתיים לא מעלימה עין
עובדות ועובדי עיריית גבעתיים התגייסו להעלאת המודעות למאבק נגד אלימות...
חנוכה מדליק אש בגבעתיים
פסטיבל הצגות חנוכה בתיאטרון, הפנינג גלגליות בפארק גבעתיים ועוד מגוון...
חגיגת אופנה בגבעתיים - עד 50% על פריטים בחנויות ברחבי העיר
יום חמישי 15.9.22 | 16:00-21:00 יום שישי 16.9.22| 09:00-15:00 חגיגת אופנה בחנויות...
"הוא סלל עבור כולנו את דרך השלום"
לראשונה בישראל- גינה ציבורית ברח' דרך השלום בגבעתיים תיקרא ע"ש...
גרפיטי היסטורי - 130 ארונות בזק בגבעתיים קושטו בציורי גרפיטי במיזם של מחלקת הנוער לתיעוד ההיסטוריה העירונית
במסגרת חגיגות 100 שנה לגבעתיים, נצבעו 130 ארונות בזק ברחבי...
מהפכת התשלומים מגיעה לגבעתיים
עיריית גבעתיים ואפליקציית bit, בשיתוף אוטומציה החדשה, משיקות אפשרות תשלום...
אתר חדש הפציע
עיריית גבעתיים השיקה אתר משודרג וידידותי למשתמש, הכולל את כל...
הנסט – המקום להיות אני
מקום מיוחד בלב העיר נחנך עבור קהילת הלהט"ב במרכז קהילתי...
להיות חופשית: גבעתיים במקום הראשון במדד החופשיות
על פי דוח של ישראל חופשית, גבעתיים העפילה לראש הטבלה...
חנוכה 2021 בגבעתיים
מסיבות חנוכה מדליקות, תהלוכות זוהרות, הצגות ילדים, הפנינג ססגוני, חלוקת...