Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תביעת תאונות עבודה – ככה תצליחו לקבל את מה שמגיע לכם

תביעת תאונות עבודה – ככה תצליחו לקבל את מה שמגיע לכם
קרדיט FREEPIK

כולנו יודעים שתשלומים שמשלמים כל חודש לביטוח הפרטי והביטוח הלאומי יורדים ומתקתקים כמו שעון. התשלומים האלה שנועדו להבטיח את העתיד שלנו – במקרה של תאונה או מחלה – מגיעים אל חברות הביטוח ללא שום היסוס ובכל חודש בחודשו. 

אבל כשאנחנו רוצים להגיש תביעה מול המוסד לביטוח לאומי או מול חברות הביטוח הפרטיות ( כמו למשל במקרים של תאונות עבודה או מחלת מקצוע) – אנחנו מגלים לא מעט מכשולים וקשיים בדרך אל הפיצוי המובטח. 

קרדיט FREEPIK

אנשים צעירים או מבוגרים מנסים להתמודד לבד מול הביטוח לאומי ומול חברות החברות הפרטיות, אבל אז מגלים כי ההתמודדות אינה קלה, גם בשל הערמת קשיים וגם בשל בירוקרטיה סבוכה. במקרים כאלה יש לא מעט אנשים אשר מוותרים על כספי הפיצויים ועל הזכויות המגיעות להם בעקבות תאונת עבודה או מחלה. 

בשל כך חשוב לדעת שבמידה ונפצעתם בזמן העבודה או בדרך אליה, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים שקשורה למקום העבודה, במידה וחליתם בעקבות חומרים שנחשפתם אליהם, שברתם איבר או לקיתם במחלה כרונית/ זמנית בעקבות המקצוע שלכם – כדאי מאד והכרחי להגיש תביעת תאונות עבודה. 

דוגמאות לתאונות עבודה

כיום יש לא מעט דוגמאות לתאונות או מחלות, כמו למשל אדם שנפל מגובה ושבר איבר בגוף, או שחלילה הנפילה גרמה לנכות או חלילה מוות. גם פריצת דיסק היא דוגמא נוספת למחלות מקצוע או זיהומים, ולצעירנו יש לא מעט דוגמאות של מצבים כאלה ואחרים. לכן כדאי לבחור אנשי מקצוע שיבדקו עבורכם האם מגיע לכם הרבה כסף ופיצויים מחברות הביטוח ומהביטוח הלאומי. 

בנוסף לכך חשוב לדעת שיש מקרים בהם אפשר לקבל קצבה זמנית או קבועה שתסייע לכם נחזור לשגרה כמה שיותר מהר, או להתפרנס בכבוד לאחר אובדן כושר עבודה אל תוותרו זאת זכות ויוזמה חשובה כדי לא לוותר ולקבל את אשר מגיע לכם. 

במקרים כאלו ואחרים חשוב להתייעץ עם מומחים במיצוי זכויות ביטוח, ולדעת מה יכול לעזור לכם או לבני המשפחה לקבל את התשלומים הנחוצים עבור שמירה על איכות החיים שלכם. 

המומחים יעזרו למלא טפסים, להתמודד עם בירוקרטיה, לדבר עם נציגים של חברות הביטוח, להגיש תביעה, והם יוכלו גם לייצג אתכם מול בית המשפט במידה ומקרה יגיע לכך. 

באתרים של מומחים אפשר  לקבל מידע על דיווח במקרה של תביעת תאונות עבודה, אפשר לחשב פיצויים וגמלה באמצעות מחשבון מיוחד, אפשר לבדוק כיצד נקבע אופן הפיצוי במקרה של נכות ולקבל מידע חיוני נוסף שיכול לסייע לכם מאד. 

אז אם הייתם חלק מתאונות עבודה או שקרה לכם כל אירוע ביטוחי במסגרת העבודה שלכם – קחו כדאי כבר עכשיו לבדוק מה מגיע לכם ועל מה אסור לכם לוותר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...