Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תוספות שיער בשיטת הנוצה, השיטה שמסעירה את בנות ישראל, כל ההסבר וכל מה שרציתם לדעת.

תוספות שיער בשיטת הנוצה, השיטה שמסעירה את בנות ישראל, כל ההסבר וכל מה שרציתם לדעת.
ברק רוזיליו, בלפור 78 בת ים צילום יח״צ

תוספות שיער כבר לא מבצעים בהלחמות או הדבקות. שיטת הנוצה, וצמידי השיער, החליפו את השיטות המסורתיות של דבק או הלחמה שהיו מסורבלות ומכאיבות. באמצעות שיטת הנוצה, הפכה חווית תוספות השיער לנוחה ומאפשרת לכל לקוחה אשר מבצעת תוספות שיער.

בדקנו עם ברק רוזיליו, מומחה ישראלי בתחום שיטת הנוצה, מהם הסיבות העיקריות למעבר של מעצבי שיער וספרים רבים בישראל לשיטה זו, והוא מנה עבורנו את הטעמים העיקריים למהפך שהביאה איתה שיטת הנוצה .

״הסיבה הגדולה והמשמעותית ביותר להתפתחות מטאורית של שיטת הנוצה״ אומר רוזיליו, ״היא המחדלים והנזקים הרבים שהיו נגרמים מהשיטות הישנות של הדבקה או הלחמה של תוספות השיער לקרקפת הלקוחה, שיטות כמו הלחמה והדבקה יצרו בעיות רבות, סרבול, נזק, אי נוחות ועוד״ 

ברק רוזיליו, בלפור 78 בת ים צילום יח״צ

שיטת הנוצה פותחה בשנים האחרונים והיא מהווה פתרון מושלם לכל אחת שמעוניינת בתוספות שיער, היא אינה מכאיבה או מסרבלת, לא יוצרת נזקים בשיער או בקרקפת של הלקוחה, ובנוסף אף עוזרת לשיקום שיער פגום שנפגע מהשיטות המסורתיות . 

שיטת הנוצה היא שיטה מהפכנית, לתוספות שיער, שבה אין צורך יותר בהדבקת שיער לקרקפת או הלחמות שיער, ואין צורך בתוספת דבקים או חומרים כימיים אחרים שפוגעים בקרקפת ובשיער הלקוחה. 

בנוסף מציעה השיטה תחזוקה קלה מאוד וחסכונית, אשר משפיעה על כיס הלקוחה לפרק זמן ארוך יותר מכל השיטות הישנות, והופכת אותה למשתלמת יותר ללקוחות. 

שיטת הנוצה (הקטיפה)

השיטה מתבססת על שזירת תוספת השיער על גבי חוט שערה דק, ללא חיבורים כימיים וללא הדבקות וכמובן שגם ללא הלחמות. השיטה מעניקה ללקוחה את התחושה שתוספת השיער היא חלק בלתי נפרד מהשיער בראש והיא מאפשרת טיפולי הרמה בזריזות, ללא כאבים ותלישות שיער מיותרות.

מדובר בשיטה טבעית, שפותחה כפטנט עולמי, אשר יוצר שילוב עדין וקטיפתי בין השיער הטיבעי הדליל של הלקוחה לבין תוספות השיער .

החיבור לשיער הלקוחה אינו מורגש בשיער של הלקוחה, הוא אינו מסורבל, ואינו מכביד על הקרקפת של הלקוחה או על שורש השיער.

ברק רוזיליו, בלפור 78 בת ים צילום יח״צ

עוד ניתן לומר, שהחיבור אינו נראה לעין והוא מאפשר את שיקום השיער ללקוחות שנפגעו מהשיטות הישנות והפרמיטיביות כגון הלחמה או הדבקה. 

יש לחדד ולציין שבשיטת הנוצה, לא נוצרים קשרים או ראסטות בשיער הלקוחה מאחר ואין שימוש בדבק או הלחמות, ושהחיבור לשיער הטבעי נעשה בטכניקה מיוחדת וטבעית בעצמה, ללא דבק או חומרים כימיים אחרים.  

כמובן ובתנאי שהספר שוזר לפי הוראות היצרן ולא בצורה פיראטית.

תחזוקת השיער בשיטת הנוצה, הופכת לקלה יותר ונוחה עבור הלקוחה, והיא נבדלת בצורה משמעותית בתחזוקתה, (מהשיטות הישנות) מכיוון שבעת צמיחת שורש השיער, אין צורך לפתוח הלחמות או הדבקות ולבצע אותם מחדש, אלא לשחרר את התוספות, להעלות אותן מחדש אל שורש השערה ולקשור אותם מחדש .

לא הרבה מכירים את השיטה ולא הרבה יודעים להרכיב לפי הוראות היצרן , מה שגורם לנזקים בשיער , תלישות וחללים ללא שיער בקרקפת.

ההרכבה לפי הוראות היצרן אמורה לתת תחושה נוחה, ללא כאב, ללא מתיחות ולשכוח שיש לך תוספות בשיער.

תהליך הוספת התוספת בפעם הראשונה או בשלב התחזוקה הקבועה, פשוט במיוחד, ואינו ארוך ומסורבל, והוא מעניק נוחות מקסימלית וקטיפתית מבחינת התחושה בראש ובשיער. 

יתרון נוסף של השיטה על פני כל שאר השיטות, הוא שתהליך הוספת תוספות השיער ללקוחה בפעם הראשונה, אינו ארוך וממושך כמו בשיטות הישנות (3- שעות) אלא אורך 45 דקות בלבד.

ברק רוזיליו, בלפור 78 בת ים צילום יח״צ

בשיטות הקודמות נתקלנו לא פעם בתופעות קשות כגון :

  • דבק והלחמה- תוספות שיער עם דבק או הלחמה יצרו רגישות לדבק, אדמומיות ונפיחות, שנוצרו כתוצאה משימוש בדבק ייעודי אשר לעיתים שכיחות עושה נזק לקרקפת הלקוחה. הדבק והחומרים הכימיים גורמים לא אחת לפריחות, אדמומיות, כוויות וזיהומים נוספים שגורמים יובש לקרקפת ונזקים בלתי הפיכים.
  • התקרחות כתוצאה ממתיחות שיער רבות, בשל הדבקות והלחמות חוזרות לקרקפת הלקוחה.
  • תלישות שיער אשר נגרמות ממתיחות רבות של טיפולי התחזוקה, שנדרשים אחת לכמה חודשים כאשר שורש השיער צומח. 
  • נזקים אסטטיים כגון דבק שבולט מראש הלקוחה, קבוצות שיער אשר נושרת בין רגע, קשרים וראסטות שנגרמים מהדבקות והלחמות, כל אלה הופכים את השיער למקורזל ולא מסודר ומצריכים תחזוקה יומיומית קבועה לשיער. 

חשוב להדגיש, שניתן לצבוע את השיער כרגיל, לעשות שורשים, בייביליס, פן, או לאסוף את השיער ללא כל הפרעה, ניתן לעשות קוקו גבוה (זה ממש נוח) אני ממליץ עליה במיוחד כי את הכי יפה כשנוח לך! 

במילים אחרות, אין צורך לחשוב יותר, שתהליך הוספת תוספות שיער הוא תהליך כימי אשר מצריך שימוש בדבקים או הלחמות שיער. תוספות שיער בשיטת הנוצה הן השיטה הכי חדשה וחדישה בעולם תוספות השיער והיא מומלצת מאוד לכולן.

לייעוץ או טיפול אצל ברק רוזיליו : 

אתר אינטרנט : www.barakrozilio.co.il

טלפון ישיר :  050-3777739

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...