Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תיווך בגבעתיים – כיצד לאתר הזדמנויות בשוק המקומי המבוקש?

תיווך בגבעתיים – כיצד לאתר הזדמנויות בשוק המקומי המבוקש?
קרדיט FREEPIK

בימים אלו, ניתן לומר באופן חד משמעי כי הביקוש הגובר לדירות מגורים בגבעתיים גרם לעליית מחירים בעיר, שכן בעבר הייתה גבעתיים העיר הקטנה והשקטה של המרכז ואזור גוש דן, שכן עדיין העיר נחשבת כיעד אטרקטיבי עבור בני משפחה וילדים וכיום אף זוגות צעירים, בליווי השקעות כספיות נוחות ונמוכות ביחס לעלויות של העיר תל אביב השכנה. קשה לפספס את השינוי המשמעותי שעברה העיר במהלך השנים האחרונות, מגדלי מגורים יוקרתיים וחדשים, פרויקטים שונים ומשתנים שמטרתם למשוך צעירים לרחובות, קניון חדש וכן הלאה וכן הלאה. בשל התנועה הערנית בשוק המבוקש בגבעתיים, מומלץ כי ניעזר בליווי של אנשי מקצוע אמינים מתחום התיווך בעיר גבעתיים, שכן מחזיקים בכלים הנכונים ובידע הנכון, על מנת להבטיח איתור מקצועי ומדויק של נכס בעיר גבעתיים, במקרה כזה תוכלו לפנות לקבוצת ברנס – תיווך בתל אביב, על מנת לקבל מענה אמין ושירות על הצד הטוב ביותר.

תיווך בגבעתיים - כיצד לאתר הזדמנויות בשוק המקומי המבוקש?
קרדיט FREEPIK

מעיר מבוגרת לעיר מבוקשת בקרב הצעירים

ניתוחים מעמיקים על העיר גבעתיים מעלים ומצביעים כי חל שינוי דרסטי בכל הנוגע לשכבות הגיל הנמשכות לעיר גבעתיים. שכן, במידה והעיר גבעתיים בעבר הייתה נחשבת לעיר מבוגרת שמרבית האוכלוסייה הנמצאת בה מורכבת מאנשים מבוגרים, ניכר כי במהלך שני העשורים האחרונים התפתחה העיר גבעתיים בצורה יוצאת דופן, יחד עם ליווי של עליות מחירי הנדל"ן בעיר ובשאר ערי המרכז. כך למעשה הפכה העיר הזקנה גבעתיים למוקד משיכה בקרב צעירים המעוניינים בבילויים ומגורים בעיר. כאמור, נפתחו בעיר מספר פרויקטים מגוונים אשר גורמים למגוון האוכלוסייה מתל אביב לרצות לעבור לעיר וביניהם מסעדות חדשות, ברים ופאבים חדשים, בתי קפה ועוד מגוון רחב של מקומות בילוי שונים ומזמינים. כך למעשה, איכות החיים והשגרה המוצעת בגבעתיים, דומה במידה רבה לזו הנמצאת בתל אביב וכן, מוצעת למגוון הצעירים הנמצאים במרכז במחירים אטרקטיבים ונוחים הרבה יותר.

אזורים מבוקשים בעיר גבעתיים

ניתן לומר באופן חד משמעי כי האזור המבוקש ביותר בעיר גבעתיים הינו האזור המערבי הנמצא סמוך לשכונת נחלת יצחק של תל אביב. שכן מדובר באיזור בעל עלויות דיור נמוכות באופן משמעותי משל העלויות במרכז תל אביב ואף פלורנטין. עיריית גבעתיים ביצעה עדכון במדיניות שלה בכל הנוגע לנושא התמ"א, שכן לאחר שנים ארוכות וממושכות בהן העירייה בחרה שלא לשתף יותר מדי פעולה עם יזמים וכיום ניכר כי היצע הדירות גדל בצורה ניכרת ובלתי מבוטלת. תמ"א 38, תכנית לחיזוקם של מבנים קיימים נגד רעידות אדמה, פתחה בערוך נדל"ן אשר הפך את כל אזור גוש דן וגבעתיים בפרט ליעד לוהט ומבוקש. העלייה ברמת איכות החיים, איכות המגורים ורמת המחייה באופן כללי בעיר גבעתיים מזמינה מתמיד את כלל הזוגות הצעירים להגיע לעיר, דבר אשר מוביל לתנופה כלכלית ודחיפה עקבית וגורפת בעיר גבעתיים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...