Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תיכון תלמה ילין פותח את ההרשמה לשנת הלימודים הבאה: יקיים ערבי היכרות להורים ותלמידים ב-1-2 בינואר

תיכון תלמה ילין פותח את ההרשמה לשנת הלימודים הבאה: יקיים ערבי היכרות להורים ותלמידים ב-1-2 בינואר
עיריית גבעתיים

התיכון מקבל תלמידים מכל הארץ בעלי כשרון אמנותי יוצא דופן – על מנת לפתח את כשרונם כחלק מקהילה יוצרת, תוך הקפדה על לימודים עיוניים ברמה גבוהה ופיתוח תפיסת אחריות כלפי הקהילה.

נפתחה ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בתיכון תלמה ילין
עיריית גבעתיים

תיכון תלמה ילין יקיים ב-1-2 בינואר 2019 בתיאטרון גבעתיים ערבי היכרות להורים ותלמידים המעוניינים להירשם לבית הספר לשנת הלימודים הבאה (תש"פ) לכיתות ט' ו-י'. בערבי ההיכרות יתקיימו מופעים של תלמידים ממגמות האמנות השונות בבית הספר, על מנת לפתוח צוהר לעשייה האמנותית שמתקיימת בבית הספר.

תלמה ילין הוא ספינת הדגל של מערכת החינוך בתחום החינוך לאמנויות. את התלמידים המגיעים מכל רחבי הארץ מייחדת השאיפה להגיע לבית הספר הראשון והמוביל בארץ המציע לימודי אמנות, לימודים עיוניים ומדעיים ברמה גבוהה במיוחד. תלמה ילין מציע לימודים אמנותיים תיאורטיים ומעשיים בשש מגמות: אמנות חזותית, מחול, תיאטרון, קולנוע, מוזיקה קלאסית וג'אז.

תלמה ילין מוכר ע"י משרד החינוך כבי"ס ארצי ייחודי, מה שמאפשר לקלוט תלמידים מכל רחבי הארץ.

בזכות הרף האמנותי והאינטלקטואלי הגבוה שבית-הספר מציב לתלמידיו, נהנים בוגרי המגמות מתנאי קבלה מועדפים לאקדמיות לאמנות בארץ ובמוסדות יוקרתיים בחו"ל. רבים מבוגרי בית הספר תלמה ילין הינם אמנים ידועי שם בכל תחומי האמנות בארץ ובעולם.

תלמה ילין מציע קול שונה מאוד בנוף הלימודים התיכוניים בישראל: בבית הספר אין תלבושת אחידה, אין צלצולים (התלמידים פשוט מגיעים בזמן לשיעורים), והמיקוד של צוות בית הספר, לצד פיתוח הכישרון האומנותי יוצא הדופן של התלמידים, הוא ביצירת קהילה יוצרת, שמבוססת על ערכים של עזרה וכבוד הדדי, הכרה וכיבוד השונה, תוך תחושת אחריות של כל תלמיד כלפי עצמו, החברים לכיתה, בית הספר והחברה הישראלית.

מתוך רצון לשמור על איכות ההוראה, מספר תלמידי בית הספר אינו גדל מעל כ-580 תלמידים ותלמידות. שיעור הזכאות לבגרות עומד על מעל 97%, כאשר מרבית התלמידים לומדים אנגלית ברמת 5 יחידות, ומתמטיקה ברמת 4-5 יחידות לימוד, לצד מקצועות מוגברים לבחירה כמו ספרות, מחשבת ישראל, פיסיקה, ביולוגיה, מדעי המחשב, מדעי החברה – סוציולוגיה ופסיכולוגיה וכן צרפתית וערבית. בבית הספר מלמדים כ-80 מורים. מחציתם בעלי תואר שני ושלישי. בנוסף, הצוות החינוכי כולל אמנים רבים הנחשבים מובילים בתחומם ברמה ארצית ובינלאומית.

בנוסף מקפיד בית הספר על חינוך לעזרה הדדית ואחריות כלפי הקהילה. אחד הפרויקטים שמקיים בית הספר הוא פרויקט "מעבר לקשת" שנוסד ביוזמת שני בוגרי בית הספר, מתן חודורוב ואיתי דקל חן. במסגרת פרויקט זה מעבירים תלמידי בית הספר שיעורי נגינה ואומנות לתלמידים בגילאים 8-11 משכבה סוציו-אקונומית נמוכה.

פרטים נוספים על ערבי ההיכרות וההרשמה לבית הספר ניתן למצוא באתר בית הספר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
גישה עדינה לירידה במשקל לאחר לידה
חוויית ההיריון, הלידה והבאת חיים חדשים לעולם היא יוצאת דופן...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
תכנון גינות יוקרה
כל אחד מעוניין שהגינה שלו תשרת אותו ואת משפחתו בצורה...
טכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון רחובות וכבישים לראשונה בגבעתיים
גבעתיים מתחדשת בטכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון הרחובות ונראות פני העיר. פיילוט...
מהם הטיולים שנרצה איתנו מנשא בד?
טיול משפחתי הוא חוויה מגבשת והזדמנות להכיר לתינוק את העולם....
טקס חנוכת מגרש פטאנק ע"ש אריה ילוב
בשבוע שעבר נחנך מגרש פטאנק חדש בגן חיל האוויר על...
התלמידות מפיצות אהבה לותיקי העיר רעננה
מתוך מטרה להאיר קצת ולהפיץ טוב דווקא בימים אלה, תלמידות...
עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.
המהפכה הדיגיטלית שהעולם עובר אינו פוסח על כל התחומים. אוניברסיטאות...
מצדיעים לשורדי השואה
אירוע ההוקרה השנתי לשורדי ושורדות שואה בגבעתיים, נערך בתיאטרון גבעתיים מאות...