Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

2 אנשי חינוך מגבעתיים נבחרו כמצטייני המחוז של משרד החינוך – איתן הגלילי, מנהל בית הספר "אמונים", ויוסי שוורץ, רכז חדשנות בבית הספר "ברנר", נבחרו כאנשי חינוך מצטיינים בטקס שנתי של משרד החינוך

2 אנשי חינוך מגבעתיים נבחרו כמצטייני המחוז של משרד החינוך – איתן הגלילי, מנהל בית הספר "אמונים", ויוסי שוורץ, רכז חדשנות בבית הספר "ברנר", נבחרו כאנשי חינוך מצטיינים בטקס שנתי של משרד החינוך
חיה שיטאי ויוסי שוורץ | צילום: חורחה נובומיסקי

אתמול (27.12) התקיים טקס מצטיינים שנתי של מחוז תל-אביב במשרד החינוך. בטקס החגיגי זכו שני אנשי חינוך מגבעתיים בתעודות הצטיינות: איתן הגלילי, מנהל בית הספר אמונים' ויוסי שוורץ, רכז חדשנות בבית הספר ברנר. הטקס התקיים במעמד מנהלת המחוז, הגב' חיה שיטאי, במשרד החינוך בתל אביב, והוענקו בו תעודות הוקרה ל-18 אנשי חינוך מצטיינים. עקב מגבלות הקורונה, הטקס התקיים תחת מגבלות התו הסגול והועבר בשידור ישיר באמצעות הזום.

חיה שיטאי מנהלת המחוז ואיתן הגלילי | צילום: חורחה נובומיסקי

איתן הגלילי הוא המנהל הוותיק ביותר במחוז, העומד בראש בית הספר אמונים ב-32 השנים האחרונות. בית הספר עבורו הוא מפעל חיים. הוא מכיר את כל באי בית הספר באופן אישי ושומר על קשר עם רבים מקהילת הבוגרים של אמונים. הוא מעודד יזמות וחדשנות ועובד בשקיפות מול ההורים. איתן שילב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בביה"ס הרבה לפני חוק השילוב. תחת ניהולו, ניתן מענה מיטיבי לתלמידים אוטיסטים בבית הספר והם מגיעים להישגים חינוכיים וחברתיים.

יוסי שוורץ הוא רכז חדשנות בבית הספר ברנר מזה 7 שנים. הוא מוערך כמורה איכותי ומקצועי, היוצר קשרים משמעותיים עם תלמידיו. יוסי מלמד באופן חוויתי ומיישם עקרונות פדגוגיה מוטות עתיד. הוא הקים אולפן טלוויזיה בבית הספר ופיתח תכניות לימוד בתחום התקשורת האלקטרונית. הוא מצליח לגרום לתלמידים לאהוב את חומר הלימוד בזכות שיטות לימוד חדשניות ומעשירות.

בדברי ברכותיה לזוכים אמרה בין היתר מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית, במיוחד בתקופה זו, אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצויינות, בדרך שאין להם תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידיכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב."

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אני מברך את המצטיינים שלנו וגאה שאנשי חינוך כמותם מובילים את תהליכי הלמידה בעיר. המצטיינים הם דוגמא ומופת לנתינה, למסירות ולנחישות. זכייתכם מאפשרת לנו להאיר זרקור על מורים ומנהלים מצטיינים, המקדישים את פועלם לעשייה חינוכית בעלת ערך."

אירית אהרונסון, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים: "המצטיינים בולטים בעבודתם החינוכית ובהשקעה רבה בתלמידים. הם בולטים בחינוך לערכים ובערבות הדדית, ומובילים פרויקטים חינוכיים וחברתיים מעוררי השראה. הערכתנו נתונה להם על האכפתיות והנתינה היומיומיות לילדינו."

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך הרכב מוסיקלי משפיע על האירוע שלכם?
שיקול חשוב לכל מי שמתכנן אירוע בלתי נשכח הוא האם...
מוזיקה לאירועים דתיים
היהדות עשירה במסורות ובסמלים, וכך גם האירועים בה, אשר מהווים...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
מצדיעים לשורדי השואה
אירוע ההוקרה השנתי לשורדי ושורדות שואה בגבעתיים, נערך בתיאטרון גבעתיים מאות...
מכללת קוד והייטק לילדים
העולם משתנה במהירות, והטכנולוגיה מתקדמת מהר יותר מאי פעם. מה...
טבע אורבני בעין העדשה
נמרוד שחם, הדס צורף ועדי זהר הם הזוכים בתחרות "צילום...
הדשן בגן רבקה ירוק יותר. לראשונה בגבעתיים: קומפוסטר לשימוש חופשי של התושבים
היחידה לקיימות באגף שפ"ע הקימה את המדשן (קומפוסטר) העירוני הראשון...
איך לבחור מסעדה חלבית בצפון?
תחילה, ניתן לומר באופן חד משמעי כי בעת בה אנו...
גוזרים את הסרט: מתחם גני הילדים החדש נחנך באופן רשמי
רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: " מדובר במבנה מודרני בעל...
קרקע פורייה לתחילתה של ידידות מופלאה
מחזור נוסף של הפרויקט המוצלח "מרפסות פורחות בגבעתיים" יוצא לדרך לאור...