Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לבחור סיגריה אלקטרונית

איך לבחור סיגריה אלקטרונית
צילום פיקסלס

בשנים האחרונות נכנסה אלינו הסיגריה האלקטרונית לחיים והיא מתפשטת בקצב מהיר במיוחד, היא נהפכה לנפוצה יותר ובאה על חשבון הסיגריות הרגילות. יותר ויותר מעשנים הבינו כי הם צריכים לעשות את המעבר מסיגריה רגילה לאלקטרונית.

סיגריה אלקטרונית היא מתקנן אידוי המדמה את פעולת העישון ומשמשת תחליף עישון עבור סיגריה רגילה ועבור אלה המנסים להיגמל ממנה. סיגריה זו מכילה בדרך כלל ניקוטין, חומרי טעם, מים  וחומרים המייצרים את האדים. היא שונה מהסיגריה הרגילה בכך שהיא אינה מכילה עלי טבק או תהליך של בעירה אלא מכילה ניקוטין נוזלי והיא עובדת על סוללה חשמלית המחממת את הניקוטין, המשתמש מחמם את הניקוטין בזמן השאיפה ועל ידי כך הניקוטין הופך לאדים וזה נותן תחושה של עישון סיגריה אמיתית.

איך לבחור סיגריה אלקטרונית
צילום פיקסלס

מדובר במוצר דיי מורכב שיש לו מגוון סוגים וסגנונות, למבחר המלא של הסיגריות האלקטרוניות:

https://www.takeair.co.il/category/סיגריות-אלקטרוניות

ואתם יכולים להתבלבל בבחירה אז כדי שזה לא יקרה עליכם ראשית בחרו במותג של חברה מוכרת, ישנן הרבה חברות המוכרת מוצרים מזיופים מסוכנים או ברמה מאוד נמוכה ולא מומלץ להתקרב אליהם. זהו שוק שלא תמיד תוכלו למצוא חלקי חילוף ומילויים מתאימים ולכן כדאי לקנות במקום בחברה גדולה.

לאחר שהבנתם והפנמתם שקונים סיגריה אלקטרונית רק בחברה מוכרת, החליטו כעת בין שיטת הפודים (תאים הניתנים למילוי חוזר) לבין שיטת המכלים הקבועים שלהן יתרונות וחסרונות, רוב הצרכנים מעדיפים את שיטת הפודים אך זה לגמרי עניין של העדפה אישית.

הדבר החשוב ביותר בבחירת סיגריה אלקטרונית זו הסוללה. חשוב לקנות מכשיר בעל חיי סוללה ארוכים עם מגוון רחב של טעמים המתאימים לטעם האישי שלכם.

ניתן לקנות סיגריה אלקטרונית שלמה ומוכנה או את כל החלקים בנפרד ולהרכיב בעצמכם, החלקים שממנה היא מורכבת הינם: סוללה, מוד (החלק שאיתו מפעילים את הסוללה וששם היא ממוקמת), נוזל האיוד (מכיל את התמציות ואיתו מאדים), הסליל שעטוף בחומר שסופג לתוכו את הנוזל ומחמם אותו). כל אחד מהחלקים האלה ניתן לקנות בנפרד ואותם ניתן להחליף כשצריך.

סיגריות אלקטרוניות ומכשירי האידוי מגיעים בגדלים שונים וצורות שונות, יש כאלה הדומות לעט או סיגריה רגילה, רחבות וגדולות יותר וקטנות וקומפקטיות. ישנם המחזיקים כמה סוגים של וייפ בגדלים שונים המתאימים למצבים שונים.

השקיעו בפוד ובסליל איכותיים וטובים כך שאם תצטרכו או תרצו להחליף את נוזל האידוי תוכלו וכך תישארו עם הפוד והסליל שלכם. הרכבה היא בחירתם של מרבית האנשים ולכן מומלץ להשקיע בחלקים הללו.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...
שערים בטיחותיים שממלאים את תפקידם
כמעט לכל בית או מבנה שאנחנו מכירים יש שער כניסה...