Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?

איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
קרדיט - Canva

תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים ביותר הוא תוכן וידיאו מצולם ומופק באופן מקצועי. היתרונות של סרטון שיווקי מוכרים את המוצרים שלכם הרבה יותר טוב משום שכאשר הלקוחות שלכם רואים את הווידיאו הם מתרשמים באופן בלתי אמצעי מכל מה שיש לכם למכור ולהגיד באמצעות הווידיאו. סרטונים מאפשרים להעביר הרבה יותר קשת של רגשות שהיא חשובה מאוד ליצירת הזדהות של לקוחות עם מותגים ולכן יש ליוצרים מוכשרים בתחום זה ביקוש גדול, כדי להפיק סרטונים שנוגעים ומניעים. ההפקה עצמה חייבת להיות מקצועית ככל האפשר ומבלי להתפשר על שום פן טכני, מתסריט מהודק וכתוב היטב, בחירת אולפן ולוקיישן מדויקים, תאורה וצילום איכותיים וסאונד טוב שאינו גורם לקהל לרצות להפסיק את הצפייה בסרטון. כשאתם בוחרים חברת הפקה לסרטוני השיווק שלכם בדקו תיק עבודות כדי להתרשם מהיכולות ומהמיומנויות כדי לקבל גם השראה לסוג הסרטונים שיכולים להתאים לכם. יוני מרדכי מציע לכם סרטוני וידיאו לכל מטרה ובעיקר לשיווק ולתדמית כדי למתג את החברה שלכם באופן המיטבי ביותר.

מוצרים הם מותגים שיש להשקיע בהם

מותג הפך להיות מונח מאוד מקובל בתחום המסחרי משום שהוא אוצר בתוכו הרבה יותר משמעויות מאשר קנייה ושימוש בו. מותג הוא לא רק מוצר אלא סט של ערכים ואסוציאציות שקשורות בו, ולכן תסריט לסרטון שיווקי או סרטון תדמית למוצר כלשהו חייבים להתחשב בו ולהיות מבוססים על כך. הדרך לשיווק מוצלח עוברת דרך תסריט נכון ומדויק שקובע גם את הטון של כל הפעילות השיווקית ולכן יש להתאים כל תוכן שיווקי לשפת המותג וערכי החברה. הסרטון עצמו חייב לדבר בשפה שמתאימה לכם חזותית ואם אתם מוצאים מפיק סרטים שיכול להתחבר לחזון שלכם ולהציע לכם דרכים יצירתיות להעביר את המסר כמותג, הסרטון הזה יכול לחזק את המותג שלכם ולהפוך אפילו לסרטון ויראלי חביב שצובר את אהדת הקהל והלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

לספר סיפור מדויק

סיפור של עסק ומותג צריך לדעת לספר מבלי לגרום נזק למותג שלכם וההיסטוריה של העולם השיווקי והפרסומי מלא בסיפורים כאלה על טעויות ליהוק והפקה כאלה. כשאתם בוחרים חברת הפקה בדקו עם המפיק והבמאי שאתם רואים עין בעין את המיתוג שלכם, שאתם מקבלים חברה שיודעת מה היא עושה וכיצד להפיק ולהציג אתכם בדרך הטובה והמקצועית ביותר. יוני מרדכי הוא מפיק מנוסה שחברת ההפקות שלו מפיקה כבר שנים רבות סרטוני מותג ותדמית שמחזקים את הסיפור של המותג שלכם ומשווקים אותו בצורה מיטבית.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ניסוח צוואה בעזרת עורך דין
אין ספק כי צוואה היא מסמך חשוב, על מנת לא...
מזגנים תקולים? אולימפוס מיזוג אוויר לשירותכם 24/7
בימים החמים של הקיץ הישראלי או בלילות הקרים של החורף,...
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...