Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך נלחמים בחברות הביטוח בקרה של תביעה

איך נלחמים בחברות הביטוח בקרה של תביעה

לא מעט נפגעי גוף, בוחרים להגיש תביעה לחברות הביטוח השונות אשר הם מבוטחים בהם באופן עצמאי. רבים מהם מקבלים הצעה לפשרה מחברת הביטוח שלהם ונוטים להסכים להצעה זו באופן מידי. חשוב מאוד שכל אדם המעוניין להגיש תביעה כנגד חברת ביטוח, לא יעשה זאת באופן עצמאי, אלא ייעזר בעורך דין ביטוח אשר יכול לסייע לו להשיג את המרב עבורו.

איך נלחמים בחברות הביטוח בקרה של תביעה

תביעות נזקי גוף

לא מעט אנשים אשר מבוטחים בביטוחים שונים, בחברות ביטוח כאלה ואחרות, מוצאים את עצמם תובעים את חברת הביטוח בגין נזקי גוף. אולם, לא מעט מאותם האנשים נענים על ידי חברת הביטוח בהצעה להסכם פשרה בתביעה אותה הגישו בתמורה לביטול התביעה. רבים אינם מבינים כי הסכם הפשרה המוצע להם איננו בהכרח מציע עבורם את המקסימום שהם יכולים לקבל במסגרת תביעה זו ובוחרים להסכים להסכם הפשרה ולקבל את מה שחברת הביטוח מציעה. אולם, חשוב מאוד לדעת שעורך דין המתמחה בדיני נזיקין ובדיני הגוף, יכול להגיש עבורכם תביעות בגין חברת ביטוח אשר ישיג עבורכם הרבה יותר ממה שתשיגו בהסכם פשרה. האינטרס של חברות הביטוח בהסכמי פשרה הוא די ברור. פשרה מאפשרת לחברות הביטוח להפחית את היקף כיסוי הביטוח שישולם בפועל. שנית, חברת הביטוח תמנע מהגעה לבית המשפט והתמודדות עם פסיקה גבוהה לפיצויים או עם פסקי דין תקדימיים שישפיעו על תביעות ביטוח עתידיות או מקבילות.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם כנסו לכתובת הבאה https://insurance-law.co.il

הפיצוי בתביעות ביטוח- על פי מה הוא נקבע

ככל הנוגע לפיצוי בתחום נזקי הגוף, כדאי מאוד לבחון מהי מידת הנזק באמת, גם אם הדבר יגזול מכם זמן. לא פעם נזקי גוף יכולים לגרום לאדם לסבול מנכות קבועה או הזמנית אשר יכולות להשפיע על חייו של האדם בצורה מהותית בכל הרבדים. לכן, יש לבדוק מהו הנזק הממשי שנגרם לאדם ומהן ההשלכות של נזק זה על אורח חייו, על מנת להגיש תביעה כנגד חברות ביטוח בגין סכום מסוים. מי שיכול לסייע לכם בתביעות מעין אלה, באומדן הסכום אותו עליכם לדרוש במסגרת תביעת ביטוח הוא עורך דין לתביעות ביטוח, אשר מכיר את התחום היטב. בהתאם לחומרת הנזק שהוסב לכם אשר נקבע על ידי גורמים רפואיים שונים ובהתאם להשלכות של הנזק שנגרם לכם על אורח החיים שלכם, יציע לכם עורך הדין את הסכום הריאלי לתבוע בגינו את חברת הביטוח.

כיצד בוחרים עורך דין לתביעות ביטוח

תביעות ביטוח אינן עניין של מה בכך. בסופו של דבר, אדם המבטח את עצמו בביטוח כזה או אחר, משלם על כך לא מעט. לכן, במידה והאדם נפגע באופן כלשהו ויכול לתבוע בגין זאת את הביטוח שבו הוא מבוטח, עליו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. עורך דין לתביעות ביטוח אשר נבחר בקפידה, יכול ללא ספק להשיג עבור כל אדם את המקסימום בתביעתו. עורך דין אובדן כושר עבודה זה ידע כיצד לסייע לאדם בהגשת התביעה שלב אחר שלב, מבחינה בירוקרטית וכן, לקבוע את הסכום המתאים לתביעת חברת הביטוח בהתאם למצבו של האדם. כמו כן, במקרים של פגיעות קלות, יתכן שעורך דין יבחן את הסכם הפשרה המוצע לאדם במסגרת תהליך התביעה וייעץ לו להסכים להסכם זה. על מנת לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום, חשוב מאוד לבדוק מהו הותק והניסיון שיש לעורך הדין בתחום תביעות ביטוח וכן, מהם אחוזי ההצלחה של עורך הדין בתביעות ביטוח אשר הגיש עבור אחרים.

תביעות ביטוח מחלות קשות דורשות את עורך הדין הטוב ביותר בתחום, על מנת להשיג עבור התובע את המקסימום באופן קל, מהיר ויעיל.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...