Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בעסק או בממ"ד: כך תתקינו מערכת מיזוג וסינון אוויר

בעסק או בממ"ד: כך תתקינו מערכת מיזוג וסינון אוויר

תקנות הבטיחות בישראל ברורות: בכל מרחב מוגן חייבת להימצא מערכת סינון אוויר. היא קריטית גם במסעדות ובמפעלים, ובכל מקום שבו קיים החשש מפני ריחות מזיקים. יש לה המון יתרונות חשובים ובמדינה שבה רבים מגיעים אל המרחב המוגן לעתים קרובות מדי, אפשר להבין למה הא חשובה כל כך. איך בדיוק היא עובדת ואיך עושים את זה נכון? התשובות לפניכם.

בעסק או בממ"ד: כך תתקינו מערכת מיזוג וסינון אוויר

אוורור מבנים גדולים

לפני כל תהליך בנייה, ובוודאי כשמדובר במבנים גדולים ומורכבים, נדרש תכנון מדויק של פתרונות אוורור. הכלל הזה בהחלט חשוב בתכנון בתי מלון, מרכזי קניות ומרחבים ציבוריים שבהם התנועה ערה במיוחד. כדי לעשות את זה נכון נבחן כמה פרטים טכניים משמעותיים, מגודל המבנה ועד כמות האנשים הצפויה לאכלס אותו. ההבנה מה הוא השימוש הייעודי שלו (בית חולים או מרכז קניות) תאפשר לנו לזהות גם את רמת הבידוד הדרושה. למרבה המזל יש אנשי מקצוע שיכולים לספק לנו ייעוץ מדויק וביצוע ברמה הגבוהה ביותר. אנטולי צנציפר, למשל, עם ניסיון למעלה מ-36 שנים בהנדסת מכונות ומיזוג אוויר, מיומן בתכנון מערכות מיזוג אוויר, פתרונות אוורור, מערכות הסקה ומערכות מתקדמות אחרות.

לא רק אוורור: מיזוג אוויר בתעשייה

לכל מפעל ולכל מבנה יש דרישות ברורות וצרכים מוגדרים, ולצד הצורך באוורור שיבטיח אוויר נקי יותר והרבה פחות ניחוחות מזיקים, נדרשות גם מערכות מיזוג אוויר. מערכות אלה מתאימות למפעלים, למטבחים גדולים ולמבנים תעשייתיים אחרים, אבל גם למבני ציבור. למשל, בבתי הקולנוע, במסעדות, באולמות האירועים ובבתי הספר נדרשת מערכת יעילה למיזוג אוויר ולהסקה.

סינון אוויר במרחבים מוגנים

בתכנון מפעלים, מחסנים ומסעדות נדרשות גם מערכות סינון אוויר, ובשנים האחרונות הפכו המערכות הללו לדרישה מרכזית גם בתכנון מרחבים מוגנים. במדינה שבה השימוש במרחב המוגן הפך לנפוץ יותר מאי פעם, אין ספק שהמערכת הזו קריטית. מי שמבלה ימים ולילות במרחב המוגן רצוי שיעשה זאת עם מערכת שתשמור על אוויר נקי יותר בממ"ד גם אם יעלה הצורך בשהות ממושכת יותר.

איתור הפתרון המדויק

אין ספק שלצורך תכנון מיזוג אוויר, מערכות הוצאת עשן, אוורור או הסקה – נדרש ליווי מקצועי של אדם מיומן ובעל ניסיון. עם ניסיון רב בבדיקה ובייעוץ מערכות שונות במבני מגורים, בתי אבות, קופות חולים, מוסדות חינוך ובתי מלון מובילים, אנטולי צנציפר יעזור לכם לתכנן את הפתרון האידאלי עבורכם. אתם מוזמנים לעשות את זה כבר עכשיו בטלפון 050-6584705.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...