Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

היום ממזגים כל בית בשיטה אחרת

היום ממזגים כל בית בשיטה אחרת
קרדיט canva

בניגוד למנהג הקדום לשבור קירות על מנת להרבות בשתילת מנועי מזגנים בכל קיר כמו שנהגו כאן בעבר, היום נוהגים אחרת. יש סיבות רבות שבגללן אפשר וצריך לחשוב על חידוש מערכת המיזוג שלכם בבית, במיוחד אם יש לכם דירה גדולה שצריכה מיזוג יעיל וחסכוני. אם בעבר היו מכערים את הבניין במנועי מיזוג, היום אפשר להתקין בכל דירה מערכת vrf שממזגת דירה שלמה ולהסתפק במנוע אחד בלבד שמותקן לפעמים אפילו על הגג. השלוחות של המנוע הזה מפוזרות ומותקנות בכל חלל שרוצים למזג ובכך מצליחים לקרר את הדירה בצורה אחידה מבלי לפגום בבניין מבחינה אסתטית. המנוע מקרר את הדירה בצורה אחידה, בין יתר היתרונות שהוא מוכר בהם ויש גם יתרון נוסף בולט והוא חיסכון אדיר בעלויות המיזוג לעומת השיטה הרגילה. מזגן כזה מומלץ לכל מי שיכול לבנות בדירה שלו את המערכת ולהתקין אותה בהתאם למפרט הדירה ולחסוך לטווח הארוך את החשבונות הכבדים של החשמל בקיץ. חברת כוכב הקור מציעה לכם התקנת מערכת מיזוג אינוורטר מרכזית כדי לייעל את המיזוג בבית שלכם ולעזור לכם ליהנות מיתרונותיה.

מה חשוב לדעת על אינוורטר?

אינוורטר הוא שיטת מיזוג באמצעות מדחס שאינו מפסיק את פעולתו בכל פעם שהטמפרטורה בחדר מגיעה לגובה המתאים לכם. במקום זה, המהירות של המדחס משתנה בעדינות וכך החשמל אינו קופץ בכל פעם שהמדחס חוזר לפעול ברגע שהטמפרטורה זקוקה למיזוג נוסף. בכך היא צורכת פחות חשמל וגם גורמת פחות לזעזועים במערכת החשמל של הבית ועולה לכם פחות. מזגן מולטי אינוורטר הוא למעשה מערכת מיזוג שמותקנת בתקרה והיא שולחת שלוחות ממנוע אחד מרכזי לכל חלל שאותו רוצים לקרר. המנוע מותקן על הגג או בחוץ, ויש רק מנוע אחד ששולט בכל התעלות והשלוחות, כך שאפשר לכוון בכל חדר את הטמפרטורה לפי רצונכם. זהו עוד יתרון גדול של המערכת כי אתם יכולים לווסת לפי נוחותכם מבלי להפריע למישהו אחר שרוצה קר יותר או פחות.

שקט ואמין

מזגו אינוורטר הוא מזגן אמין ויעיל שאינו מתקלקל בדרך כלל ויש לו פילטרים מתוחכמים מאוד שגם מגינים יותר על מי שיש לו מערכת נשימה רגישה. כך שהוא נפלא גם לבית שיש בו חולים כרוניים ואנשים בעלי מערכת חלשה. חברת כוכב הקור מציעה לייעץ לכם בנוגע לבית שלכם ולמפרט הדירה, כדי לראות אם יש תנאים נאותים להתקנת התקרה מגבס שמחייבת מערכת מיזוג כזאת, וכך תוכלו ליהנות גם ממזגן מתקדם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...