Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המדריך לבחירת מדרסים אורטופדיים לספורט

המדריך לבחירת מדרסים אורטופדיים לספורט

אמנם חברות ענק כגון נייק ואדידס לא פוסקות במחקרים וניסויים בטכנולוגיות של הדגמים אותם הן משווקות. הסיפור מספר על ביל באוורמן ופיל נייט, באוורמן היה מאמן לריצות ארוכות באוניברסיטת אורגון בארצות הברית ונייט היה סטודנט שהתאמן אצל באוורמן. לשניים היה חזון – לשפר את טכנולוגית נעלי הריצה על מנת לשפר את ביצועי המתאמנים ולהגיע לשיאים חדשים. קצרה היריעה מלפרט פה על התהליך אשר השניים עברו עד שהגיעו לאן שהגיעו, אז נקצר ונאמר שלחזון של באוורמן ונייט קוראים היום חברת נייק.

המדריך לבחירת מדרסים אורטופדיים לספורט

כאמור, המחקרים והניסויים של טכנולוגית נעלי הספורט לא מפסיקים לחדש ולשפר שיאי אצנים בכל העולם. אולם, לכל אדם מבנה גוף אנטומי שונה וככל שלא תהיה הטכנולוגיה המתקדמת, נעלי הספורט מיוצרים בצורה מסחרית של פס נע ולא מן הנמנע שהן לא יתאימו לכל אדם ואדם. אך גם אם לא מדובר באתלטים בעלי שם עולמי, גם אנחנו, חובבי הספורט יכולים להיפצע ולכן ישנה חשיבות שגם אם אתם, חובבי ההליכה, הריצה או כל ספורט אחר קונים את הנעל המתקדמת ביותר, תתייעצו עם מומחרה אשר יתאים לכם מדרסים לספורט.

זה קורה בכלל בלי שנרגיש

כולנו מכירים את הקלישאה הידועה: "לי זה לא יקרה…" אך פציעות ספורט הן לאו דווקא נפילה או סיבוב של הקרסול. השכיחות שבהן קורות דווקא בלי שנרגיש, לפחות לא בהתחלה…
לרוב הפציעות השכיחות יותר יהיו פציעות עקב עומס על כף הרגל ויבואו לידי ביטוי כדלקות בגיד האכילס, כאבי ברכיים כתוצאה משחיקה, דורבן ונימול בכפות הרגליים הנפוץ בעיקר על מתאמנים הרוכבים על אופניים. כמו כן, אם נניח לרגע את הספורט בצד, הפציעה השכיחה ביותר בקרב חיילי צה"ל היא שברי מאמץ אשר גם הם נגרמים עקב עומס על כף הרגל.

אז כיצד נדע במה לבחור?

לבחירת מדרסים נכונה אנו ממליצים לפנות למומחה אשר יוכל לזהות את רמת העומס על הרגל לכל אחד בצורה אינדיבידואלית באמצעות מכונה מיוחדת אשר תזהה את הבעיה בקשת כף הרגל ותבדוק האם ישנה סטייה במרחק הצעדים או נטייה של הקשת. רועי קגן, הבעלים והמייסד של חברת KAGAN FOOTXPERT, הינו אחד מהמומחים המובילים בתחום התאמת מדרסים אורטופדיים ומדרסי ספורט. קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס אישית במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ. שיהיה לכם אימון בריא ונעים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...