Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הרכיב הסודי שיקדם אותך לעבר המטרות שלך

הרכיב הסודי שיקדם אותך לעבר המטרות שלך

את יודעת מה את רוצה להשיג אבל את לא לגמרי בטוחה איך מגיעים לשם. מהמורות בדרך ותפיסות שהתפתחו לאורך השנים – עוד מאז שהיית ילדה – עיצבו את מי שאת היום ואת הדרך שבה את פועלת כמעט באופן אוטומטי. האמונות הללו מעכבות אותך ומונעות ממך את הגשמת החלום, את הקמת העסק או את ההגעה למשקל המטרה שלך. אלא שכדי לכבוש את כל אחת מהמטרות הללו את לא צריכה כוחות על, מזל גדול או זכייה בלוטו. את רק צריכה לזהות את הכוח שלך ולהתקדם לעבר היעד.

הרכיב הסודי שיקדם אותך לעבר המטרות שלך

הזמן לחשב מסלול מחדש

סביר להניח שהמלחמה על משקל המטרה שלך לא חדשה לך. לאורך השנים ניסית דיאטות שונות, ענפי ספורט מגוונים ואולי גם כמה פתרונות קסם. באופן דומה חיפשת מענה פשוט וקצר מועד לאתגרים אחרים שניצבו בדרך, מהחיפוש אחר זוגיות ועד לקריירה הנחשקת שלך. כדי להגיע לכל אחד מהיעדים הללו נדרשו ממך תעצומות נפש ותוך כדי המאבק הגעת למסקנה שאולי אין לך את מה שדרוש, ואולי זה פשוט לא אמור לקרות. אירית בוטבול-עובדיה, המפעילה קבוצות הרזיה וסדנאות להתפתחות והעצמה אישית, מגלה שזה פשוט לא נכון, ומה שאת באמת צריכה נמצא קרוב יותר. הרבה יותר.

משנים דפוסי התנהגות

המסלול שעליו את צועדת לא נסלל במקרה. במהלך החיים אנחנו נתקלות במהמורות ובמכשולים, באנשים ובאירועים, וכולם גורמים לנו לפתח מערך שלם של אמונות ותפיסות עולם. המערך הזה משפיע, כמובן, גם על ההתנהגות שלנו. אנחנו נוטות לחשוב שאנחנו לא מספיק טובות כדי להיות בדיוק מי שאנחנו רוצות, או שאין לנו את מה שצריך כדי לחיות חיים מלאים ומאושרים באמת. סדנה להעצמה אישית היא המסגרת שעוזרת לנו לחשוף את הבלוף ולשנות את דפוסי החשיבה וההתנהגות. מהנקודה הזו יהיה לנו קל יותר להגיע לכל יעד שנציב לעצמנו בזוגיות ובעסקים, במשפחה ואפילו בתהליך הירידה במשקל.

איפה נמצא מקור העוצמה שלך?

כולנו יכולים לממש את הפוטנציאל שלנו, והאמת היא שיש לנו עוד המון שיאים שאליהם נוכל להגיע. כדי לעשות את זה אנחנו לא צריכים פתרונות קסם ואנחנו לא תלויים באף אחד אחר. סדנאות התפתחות אישית מעניקות לנו את הכלים לפלס את הדרך, לצעוד קדימה בבטחה ולהגיע אל כל מטרה, בין אם הצבנו אותה ובין אם עדיין לא גילינו שהיא קיימת. זה הזמן שלך לדאוג להעצמה האישית שלך וליצור קשר בטלפון 03-5007888.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...