Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

זקוקים להשראה? מגוון מוצרי נייר פשוטים וממתגים

זקוקים להשראה? מגוון מוצרי נייר פשוטים וממתגים
קרדיט לתמונות FREEPIK

עורכים כנס שקרב ובא ומעוניינים למשוך את תשומת לבם של באי האירוע ולמתג את החברה או את בית העסק? או שמא עורכים יום הולדת ובו אתם מעוניינים לייצר אימפקט מיתוגי מעניין ומרתק?

בכל אירוע, קטן וגדול כאחד, הרי ששילובם של מוצרים שונים בתוספת מיתוג, יכול לשנות את האווירה והרושם של האירוע מן הקצה אל הקצה. ישנם שבוחרים מידית להשקיע בכל האמצעים ובכל תקציב, בין אם באמצעי מיתוג מתקדמים כגון שערי בלונים וקירות בלונים ענקי ממדים ובין אם דרך חולצות ושלל פריטים ומתנות המחולקים עבור כל מוזמן ומוזמנת. צד זאת, רבים שוכחים או אינם מודעים למידת ההשפעה של הפריטים הקטנים והיומיומיים, פריטים נייר שכל אחד ואחת מאתנו מכירים מן הסביבה המשרדית והביתית. חברת אור הפקות מדגימה במאמר הבא מגוון פריטי נייר שניתן למתג, וכל מה שצריך הוא מלאכת מחשבת מקדימה, ציוד טכנולוגי שיבטיח איכות גימור ועיבוד גבוהה, ומשם הדרך למיתוג ויח"צ סלולה.

קוביות ממו

בין אם אנחנו רוצים להזכיר לעצמנו דבר מה ביום יום שיהיה תלוי על המקרר או על דלת הבית, ובין אם אנו מעוניינים במידע מסוים שיתנוסס לנו על גבי מסך המחשב שבמשרד, הרי שקוביות ממו בהחלט עושות את העבודה. הן קטנות ושימושיות במיוחד, ועם מיתוג נכון ויעיל, הרי שניתן להעביר כל מסר שיווקי. זהו יכול להיות פריט נהדר כחלק ממתנה עבור ספק או חברה בה אתם נמצאים בהתקשרות עסקית. שלחו מתנה עם מגוון קוביות ממו ממותגות, וראו כיצד אתם מהדהדים בתודעתם של העובדות והעובדים.

מחברות ממותגות

פריט נוסף ושימושי לא פחות הוא מחברות ממותגות, כאשר לרוב מדובר במחברות המגיעות בגרסת ספירלה. את המחברות ניתן לחלק בכנס מקצועי ובו המוזמנים והמוזמנות יוכלו לרשום את כל רשמיהם השונים. מחברת איכותית ועמידה תלווה את באי הכנס גם שנים רבות לאחר מכן, כאשר ניתן יהיה להשתמש בהן לצרכים שונים בין אם במשרד ובין אם בבית. בכל אותו הזמן, המיתוג של בית העסק שלכם ימשיך להתנוסס ולשווק אתכם נאמנה.

לוחות שנה

ניתן למצוא מגוון רחב של לוחות שנה, החל מפריטים הניתנים לתלייה באמצעות מגנט על דלת הבית או המקרר, ועד ללוחות שנה לשולחן המאפשרים לקשט את השולחן ולהפוך לחלק בלתי נפרד מן העיצוב. לוחות שנה הם אמצעית מיתוג נהדר ויעיל במיוחד, ובקטלוג הבא תוכלו למצוא מגוון רחב של לוחות שנה שעוצבו על-ידי חברת אור הפקות וששימשו את לקוחותיה בעבור שפע של אירועים שונים.

וזה רק על קצה המזלג

כל פריט ופריט מנייר ניתן למיתוג, והכול מתחיל באפיון ראשוני, ממשיך בעיצוב מדויק ונגמר בהדפסת פריטי הנייר תוך הקפדה על גימור ועיבוד ברמה הגבוהה ביותר. בכל שאלה והתייעצות בנושא זה, בקרו באתר אור הפקות והתייעצו עם הצוות המקצועי.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...
שערים בטיחותיים שממלאים את תפקידם
כמעט לכל בית או מבנה שאנחנו מכירים יש שער כניסה...