Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חברת ניקיון – החשיבות של אמינות ושקיפות

חברת ניקיון – החשיבות של אמינות ושקיפות
תמונה באדיבות: pixabay

אחת הבעיות שאנשים רבים מתמודדים איתה, כשהם מזמינים חברת ניקיון אליהם לעסק או הביתה, זה ניסיון עבר שהסתיים רע מאוד. לא מדובר רק על עובדי ניקיון שלא ביצעו את העבודה כנדרש, שזה דבר לא נעים אך סביר ברמה מסוימת, אלא מדובר בניסיון שכולל חוסר אמינות, חוסר שקיפות עד לכדי מצבים בהם אותם אנשים גילו שעובדי הניקיון ביצעו עבירות שונות בעת עבודתם.

אנחנו יכולים לקרוא ולשמוע על כך לא מעט בתקשורת. מקרים בהם חברת ניקיון שלחה עובדים לעסק או לבית מסוים, והלקוחות התלוננו שהעובדים גנבו להם דברים, השתמשו בחפצים אישיים, הזמינו אנשים זרים לתוך הבית ובמקרים שמדובר בעסק, הם אפילו גנבו מידע סודי בשביל לסחור בו או לעשות בו דברים אחרים.

מן הסתם, מדובר במיעוט שבמיעוט, מרבית החברות בוחנות את מי הן מעסיקות וחברת ניקיון לא תיתן לעובדים שהיא מעסיקה לפגוע בשם שלה. הרי אם עסק יתלונן במשטרה או יפרסם ברשתות החברתיות שהוא שכר חברת ניקיון מסוימת והעובדים שלה התנהגו בצורה לא ישרה ולא שקופה, זה יכול להיות מכת מוות לחברה. לכן, בהנחה והחברה עצמה לא מתירה לעובדים שלה לבצע דברים כאלה (ומרבית החברות לא מתירות מן הסתם), אז או שיהיה זה מקרה מקומי בלבד של עובד שפעל באופן לא חוקי על דעת עצמו או, שהלקוח יכול להיות רגוע שאצלו זה לא יקרה.

כיצד מונעים מצבים שכאלה?

הכלל הראשון הוא, לא להשאיר דברים שיכולים לקרוץ למישהו. למשל, אם אתם עסק, אז תקנו כספות, תשאירו שם את כל המידע הסודי או תשאירו אותו במחשבים ותנעלו אותם כשאתם לא במשרד, כלומר מראש תבטיחו מצב שזה יהיה בלתי אפשרי לקחת מכם משהו.

הכלל השני, מוטב שבכל עת כשיש מישהו זר ולא מוכר אצלכם בבית או במשרד, יהיה גורם מטעמכם שישגיח. כמובן שאתם יכולים לסמוך על מנהל העבודה שיעשה את עבודתו, אך מוטב שגם אתם תדאגו שיהיה גורם כזה מטעמכם.

הכלל השלישי, תעבדו אך ורק עם חברות שאתם יכולים לסמוך עליהן. יש מגוון רחב של חברות ניקיון בישראל, יש מספיק מקומות לקרוא חוות דעת והמלצות על חברת ניקיון כזו או אחרת. אתם לא חייבים לבחור בחברה שאין עליה המלצות חיוביות. תנסו לבחור בחברה שאתם יודעים שאפשר לסמוך עליה.

הכלל הרביעי, אתם תמיד יכולים להשאיר מצלמות שיצלמו את מה שקורה בתוך המבנה כשאתם לא בתוכו. זה אמצעי אבטחה מקובל היום. אם אתם לא רוצה להתקין מצלמות בכל מקום, תתקינו רק במקומות שחשובים לכם.

תמונה באדיבות: pixabay

הכלל החמישי, תהיו רגועים, הסיפורים שאתם שומעים וקוראים בתקשורת אינם מלמדים על הכלל, והכלל הוא שמרבית חברות הניקיון עובדות בצורה אמינה, שקופה, והלקוחות שלהן בדרך כלל מרוצים מהן.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...