Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת

כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת
קרדיט - Pixabay

יש תחומים בהם אנחנו פשוט לא מעוניינים להתפשר. יש נקודות בחיים בהן אנחנו רוצים לקבל לא פחות מהטוב ביותר. בין היתר, אנחנו יודעים כי ההשקעה שלנו בעצמנו, בבית שלנו, במקום בו אנחנו עתידים להתגורר מעתה ואילך, זה הדבר החשוב ביותר. כאשר אנחנו עושים את המעשה הנכון ומשקיעים בעיצוב של המקום בו אנחנו חיים, אנחנו כבר מרגישים טוב יותר. יצירה של סביבה נעימה משפיעה על המוח שלנו גם דרך התת מודע. כאשר המרחב שלנו אסתטי, אנחנו הופכים יצירתיים יותר, רגועים יותר וכך, אנחנו גם יכולים להגיע להישגים משמעותיים יותר לאורך הזמן. תפקידה של מעצבת פנים בקריות הוא להיות מי שתדע להפוך את החלומות שלכם למציאות. בזכות ידע, כלים מקצועיים והבנה מעמיקה של התחום, היא יכולה להפוך כל חלל וכל נכס, למקום בו תרצו לחיות. במאמר הבא נדבר על שלושה טיפים לבחירה של אשת המקצוע המתאימה לתפקיד החשוב הזה. מתחילים עכשיו.

קודם כל, דיוק הרצונות- מה אתם מחפשים בדיוק?

לכל מעצב ומעצבת יש תחומים שונים בהם הם מתמחים. למשל, יש מעצבים אשר מתמחים בעיצוב משרדים וכאלו אשר יש להם ניסיון בעיצוב דירות להשקעה. לשם הדגמה: אם אתם מחפשים שירות של עיצוב פנים דירות קבלן, כדאי לבחור במי שיש לה ניסיון מוכח בתחום הזה ותיק העבודות שלה מציג פרויקטים דומים, מעצב או מעצבת מנוסים בעלי מוניטין והמלצות בתחום יועלו לתת לכם שקט בתהליך המאוד מורכב מול הקבלן ויסייעו בפתרון סוגיות תכנוניות בדירה שלא חשבתם עליהם בקנייתה. כך או אחרת, אתם צריכים לבחור במי שיודעים לספק את הסחורה עבורכם בצורה מדויקת.

שנית, תבקשו לקבל כמה שיותר פרטים על התהליך ועל משך זמן הליווי בחרו במי שיכולה ללוות אתכם לכל משך הפרויקט

עיצוב פנים הוא לא הנחת הספה בזווית המחמיאה והנכונה מול מסך הטלוויזיה בחלל ובחירת הווילון, אלא, הוא הליך תיכנוני ראשוני המבטא בצורה הנכונה והמדויקת ביותר את כל הרגלי החיים שלכם ביום יום,  העבודה של מעצבים מנוסים היא לחשוב על פרטי הפרויקט עוד משלב התכנון והבניה של הנכס עצמו. תמיד טוב לקבל ליווי מקיף של בעל מקצוע מההתחלה ועד הסוף. כך תדעו כי לאורך כל שלבי הפרויקט מתקבלות החלטות אשר יהלמו את טעמכם האישי. מה גם שמעצב המגיע לתחום העיצוב עם תשוקה אמיתית לייצר אומנות ירצה בהכרח להביא את התמונה לשלמותה וללוות את הפרויקט משלב תכנון ועד סיום ההלבשה – הרי לא תירצו לתכנן מטבח ולא לדייק את חלל המגורים הנמצא בקרבתו ע"י בחירת ריהוט ופרטי הלבשה תואמי סגנון.

אל תוותרו על יחסי אנוש מצויינים

תהליכי עיצוב ושיפוץ עלולים להוציא מאיתנו רגשות עזים. לכן, חשוב לבחור במעצבת אשר תדע לא רק לספק לנו מענה מקצועי, כי אם מענה גם במישור הרגשי. לא פעם כדאי לבקש פגישת ייעוץ עיצוב פנים, רק כדי לקבל רושם ראשוני וכדי להבין איך אתם מרגישים במהלך הפגישה.

הכימיה בתהליך חשובה לא פחות, פרויקט יכול להשתרע על חצי שנה וגם על שלוש שנים ואנרגיית הפרויקט תשפיע במישרין על תוצאתו-מניסיון!

לירז אשכנזי  בוקעי תשמח לערוך אתכם שיחת ייעוץ בימים הקרובים. רוצים לקבל מידע נוסף? זה הזמן ליצור קשר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...
סי איי -מחקרי שוק וייעוץ
היסטוריה והקמה החברה החלה את דרכה במשרדים קטנים והתפתחה במהירות, והיום...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
פתירת סכסוכים בדרך גישור
קונפליקטים ואי הסכמות הם בלתי נמנעים בכל סוג של מערכת...