Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להיות מוזרקת בלי להיראות מוזרקת: האני מאמין של דוקטור מאיה גבסו פלגי המראה הטבעי

להיות מוזרקת בלי להיראות מוזרקת: האני מאמין של דוקטור מאיה גבסו פלגי המראה הטבעי
קרדיט לתמונה - freepik.com

העולם עובר יותר ויותר למראה הטבעי. סלביות מסירות את שתלי הסיליקון, נשים משאירות פסים לבנים וסקסיים בשיער, משקפי ראייה תופסים את מקומן של עדשות המגע וכך גם בקליניקה של דוקטור מאיה גבסו פלגי, את נשארת את בגרסה המשודרגת שלך.

בקליניקה של דוקטור מאיה גבסו פלגי בהוד השרון מאמינים במראה המוזרק הטבעי שתואם את תווי הפנים של הלקוחה, בלי פני ברווז, בלי לנפח ובלי להיראות "עשויה".

":הלקוחות שלי יוצאות מהקליניקה כשהן נראות בדיוק הן עצמן ולא מישהי אחרת, הן חוזרות כמה שנים אחורה בגיל וזה בדיוק מה שרפואה אסתטית אמורה לעשות בעיני".

"אצלי לא תראו שתי לקוחות שיש להן בדיוק את אותן שפתיים" דוקטור מאיה גבסו פלגי לא מאמינה בשיטה מסוימת לעיצוב שפתיים משום שלכל אחת מבנה אחר ושונה ולא בהכרח יתאימו לה שפתיים שיתאימו למישהי אחרת, בדיוק כמו בניתוח חזה.

"לי חשוב שהלקוחה תסתובב בתחושה שהיא לא נראית מוזרקת, שהיא היא עצמה ולא מישהי אחרת, שלא יחמיאו לה על השפתיים החדשות, אלא יחמיאו לה שהיא פשוט נראית טוב יותר מבלי לשים את האצבע על מה קרה שם באמת" כך מאמינה דוקטור מאיה גבסו פלגי, "כך גם הלקוחות מרגישות הרבה יותר נוח ולא מתביישות להגיד שהן מטופלות בהזרקות וזוהי שגרת הטיפוח שלהן בדיוק מספרה וציפורניים וכל דבר אחר". בנוסף מעידה דוקטור מאיה גבסו פלגי שהזרקות כבר אינן טאבו בשנת 2023 ובנות מדברות על זה בלי בושה ובגאווה גדולה כי זה מותר וחשוב לטפל בעצמך כדי להיראות ולהרגיש טוב.

"חלק מהיכולת לייצר מראה טבעי שאינו מוזרק היא להזריק כמה שפחות חומר ובמרווחים קצובים בין הזרקה להזרקה וזה מצריך תכנון מאוד קפדני וחשיבה על כל מכלול הפנים. אני לא מייצרת פס ייצור של שפתיים שכולן זהות, זו לא חולצה שיכולה להתאים להרבה נשים, לכל אחת יש את התווים שלה היא ייחודית ומיוחדת, אני לא משנה ללקוחה את הפנים אלא רק משדרגת אותן, נתונים של מישהי אחת לעולם לא יהיו זהים לנתונים של מישהי אחרת"

"אפשר להיראות טוב מבלי להיראות עשויה אם עובדים נכון ובהדרגה ובכמויות מדודות של חומר, תוכניות טיפול של קליניקות מסוימות שמציעות תכנית טיפול של 12 או 15 מזרקים נראות לי מוגזמות ולא הגיוניות, מה גם שלא ניתן לדעת איך הפנים יגיבו אחרי מזרק או שניים, ובטח שלא בריא לפנים שלנו לדחוף כל כך הרבה חומר בפעם אחת, זה יוצר מראה לא טבעי, מתוח מידי, מנופח מידי וגרוע מכך, יוצר תלות מאוד גבוהה בכמויות גדולות של חומר, בדומה לבלון שניפחנו אותו מידי, ברגע שהוא יתחיל הוציא אוויר, הוא יתחיל להתקמט כמעט מיד, אם מראש היינו מנפחים אותו מעט הוא היה נשאר מתוח לאורך זמן ובצורה שפויה", מעידה דוקטור מאיה גבסו פלגי. " בהרבה מקרים גיליתי שאני יכולה להביא לשינוי מאוד משמעותי עם מזרק או שניים ולא עם עשרה כמו שנאמר ללקוחות שלי במקומות אחרים"

"עוד משהו שנשים לא לוקחות מספיק ברצינות זה את ענין מרקם העור, הן מאוד מודאגות מהקמטים במצח ומהנפילה של הלחיים אבל לא שמות לב שכל מרקם העור התעייף וצריך ריענון ולפעמים זה אפילו יותר מבגר מכל קמט עמוק אחר, על זה אני שמה דגש מאוד גדול בקליניקה שלי, במיוחד לבעלות עור דק ויבש, אלה נשים שנוטות להתקמט בגיל מוקדם יותר, וגם מעשנות כמובן" אומרת דוקטור מאיה גבסו פלגי, "אלה טיפולים שניתן לקבוע מראש לכל השנה והם לא כואבים ולא מנפחים"

"הלקוחות שלי הן נשים עובדות ועסוקות ולא תמיד שמות לב בזמן שהגיע העת לחדש את ההזרקות, אני תמיד ממליצה להן בתום הטיפול לתאם את ההזרקה הבאה באותו מעמד כדי לא להזניח את הפנים", בנוסף אומרת דוקטור מאיה גבסו פלגי שמניסיונה, לפעמים עולה הצורך להקדים או לאחר את מועד ההזרקה כי הפנים הן דינמיות, ואם הייתה ירידה דרסטית במשקל למשל, אז התרוקנות השומן בפנים והנפילה שלהן תהיה מודגשת יותר.

"אני מאמינה שאם ידברו על זה יותר בחברה שלנו וינרמלו את ענין ההזרקות, אנשים פחות יפחדו להזריק ויבינו שאפשר להיראות לגמרי את עצמך בלי לפחד להיראות מלאכותית ומוגזמת" אומרת דוקטור מאיה גבסו פלגי

דוקטור מאיה גבסו פלגי

0545255559

[email protected]

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...