Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להשטיח את הבטן- איך עושים את זה?

להשטיח את הבטן- איך עושים את זה?
קרדיט - Canva

הבטן היא אחד האזורים בהם מצטבר השומן העקשן ביותר. שומן בטני יכול להיות בשכבות הפנימיות והעמוקות כשהוא עוטף איברים פנימיים. זהו מצב לא רצוי שיכול להביא גם להתפתחות מחלות, אך ישנו השומן הבטני החיצוני יותר, זה שפשוט לא נחמד כשהוא מצטבר וגם לא קל להיפטר ממנו. הצרת היקפים בבטן היא אחת המטרות של אנשים רבים לגבי גופם. אצל גברים נוצרת עם הזמן כרס בירה הבולטת ביחס לשאר הגוף שהוא פעמים רבות רזה, ואצל נשים ישנה הצטברות שומן בבטן נוצרת גם בשל הלידות ובכלל כי זהו אזור שלא קל להיפטר בו מהשומן. היום יש דרכים נוחות ולא פולשניות לעשות זאת ולהגיע לתוצאות מעולות כמו טיפול בגלי רדיו, באולטרסאונד, אור או לייזר בו ממיסים את השומן בעזרת חום, וישנה גם הקפאת השומן בקור. בשתי הצורות השומן נהרס ובסוף יוצא מהגוף.

להיפטר משומנים בירכיים- לא פשוט אך אפשרי

אזור נוסף בו שומנים נוטים להצטבר הוא אזור הירכיים, במיוחד אצל נשים צעירות. גם כאן הפתרונות האוטומטיים שתקבלו כתשובה לשאלה איך להיפטר מהשומן הם אכילה נכונה ובריאה ופעילות גופנית, במיוחד תרגילים העובדים על אזור הירכיים. עם זאת, בדומה לבטן, גם כאן יכולה להיות הצטברות שומן שתרגילים ותזונה נכונה לא מספיקים כדי להיפטר ממנו. הצרת היקפים בירכיים נעשית גם היא בשיטות אשר מביאות להמסת השומן באופן ממוקד כמו אולטרסאונד, גלי רדיו, או או לייזר וגם הקפאת שומן תוכל לעשות את העבודה. באזור הירכיים ישנו פעמים רבות גם צלוליט, הצטברות שומן ברקמה התת עורית שהופכת את העור לגבשושי. שיטות אלה מסייעות גם להיפטר מצלוליט.

עליה וירידה במשקל השאירו סימנים? אפשר לטשטש אותם

סימני מתיחה הם אותם פסים אדומים או בגוונים בהירים יותר הנוצרים כתוצאה ממתיחת העור והרפייתו מספר פעמים. הדבר יכול לקרות בעקבות עליה וירידה במשקל משמעותיות, במיוחד אם הדבר קרה מספר פעמים וגם בעקבות לידות. הסימנים יכולים להיווצר גם אצל בני נוער הגדלים ומתבגרים בקצב מהיר. אחד הטיפולים באמצעותם נעשה טשטוש סימני מתיחה הוא טיפול בעזרת פחמן דו חמצני. הזרקת פחמן דו חמצני הנחשב דווקא לתוצר לוואי של הנשימה נותן סימן לגוף להזרים חמצן לאותו אזור. הזרמה מוגברת של  דם רווי חמצן מזרזת היווצרות רקמת חיבור חדשה באותו אזור ולטשטוש הסימנים.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים מתקדמים באמצעות מכשור חדשני וניסיון רב של צוות הטיפול. מוזמנים ליצור קשר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...
סי איי -מחקרי שוק וייעוץ
היסטוריה והקמה החברה החלה את דרכה במשרדים קטנים והתפתחה במהירות, והיום...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
פתירת סכסוכים בדרך גישור
קונפליקטים ואי הסכמות הם בלתי נמנעים בכל סוג של מערכת...