Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתמודד עם ענייני משפחה מורכבים בעזרת עורך דין מקצועי בתחום

להתמודד עם ענייני משפחה מורכבים בעזרת עורך דין מקצועי בתחום
קרדיט: Canva

בכל הנושאים המשפטיים המקיפים משפחה, הורות וילדים מתמחה עורך דין לענייני משפחה, ובנושאים האלה נכללים גם גירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים, מזונות בני זוג, חלוקת רכוש ואימוץ. בפועל, עורך דין לענייני משפחה במרכז מתמודד, מלווה ומסייע ליחידים ולמשפחות לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות כמו כאשר מחליטים לפרק את המערכת ולהתגרש, במיוחד כשישנו רכוש רב וגם ילדים. עורך הדין מסייע בהתמודדות עם  נושא צוואות וירושות, הסכם ממון שנערך עם הנישואין ועוד.

תמיכה וליווי בתהליך ההיפרדות

אחד הנושאים הנפוצים ביותר שעורכי דין לענייני משפחה מסייעים בטיפול בהם הוא גירושין. גירושין יכולים להיות בקלות יחסית ובהסכמות אך לרוב הם תהליך מסובך וטעון רגשית, ולכן אם אתם עומדים לפני פרידה, חשוב שילווה אתכם עורך דין גירושין במרכז, מיומן ומנוסה שידריך אתכם בתהליך. עורך הדין יעזור לכם להבין את הזכויות והחובות שלכם, להבין את הקיים ולתכנן את העתיד הקרוב בנפרד, ולנהל משא ומתן על פשרה הוגנת עם בן הזוג. במידת הצורך, עורך הדין יוכל לייצג אתכם בבית המשפט.

מזונותיו של אדם קצובים לו

אחד הנושאים המרכזיים שעולים לא פעם במהלך גירושין הוא המזונות, שהם תשלום שאחד מבני הזוג עשוי להידרש לשלם לשני לאחר גירושין על מנת לספק תמיכה כלכלית. תמיכה זו עשויה להיות זמנית או קבועה, בהתאם לנסיבות הגירושין ולמצבם הכלכלי של הצדדים המעורבים. למרבה הצער, במקרים מסוימים עלול אחד מבני הזוג לא לשלם מזונות על פי הוראת בית המשפט. הדבר יכול להיות בעיה רצינית עבור בן הזוג המקבל, אשר  לרוב מסתמך על תשלומים אלה כדי לפרנס את עצמו ואת ילדיו. אם אתם חווים אי תשלום מזונות, חשוב לפנות בהקדם לעורך דין לענייני משפחה, שיעזור להבין את האפשרויות המשפטיות ויוכל לנקוט צעדים לאכיפת צו המזונות. אם אתם משלמי המזונות ונסיבות שונות הביאו לירידה ביכולתכם לשלם, עורך הדין עשוי לסייע לכם לנהל משא ומתן על שינוי צו המזונות אם השתנו הנסיבות מאז מתן הצו, למשל, איבוד מקום העבודה או ירידה משמעותית בהכנסה מכל מיני סיבות.

במשרד עורכי דין רונן שמואל יהונתן מתמחים בדיני משפחה, מייעצים לבני זוג בזמן פרידה וגירושים ויש ניסיון רב בבקשות אימוץ, פונדקאות, ועוד נושאים רגישים המיוחדים למסגרת המשפחתית.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...