Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מדפים למחסן ביתי

מדפים למחסן ביתי
קרדיט freepik

כאשר מדובר על מחסן ביתי, ידוע לכל שמדובר על חלל הרלוונטי לצורך אחסון ציוד שאין עבורו מקום בחלל הבית עצמו. בכדי לשמור על האסתטיקה ועל הסדר בבית, חשוב לייעד חלל כלשהו בתוך הבית או מחוץ לבית שיהווה חלל אחסון. חלל האחסון חייב להיות בגודל המתאים לכמות הציוד שיש לאחסן בו, אך מעבר לגודל שלו, יש צורך להקפיד על פתרונות אחסון איכותיים עבור החלל. כיום, פתרונות האחסון הטובים ביותר עבור כל מחסן ביתי הם: מדפים למחסן ביתי.

מדפים למחסן ביתי
קרדיט freepik

מדפים למחסן ביתי – על מה חשוב לשים דגש?

כאשר מחפשים מדפים למחסן ביתי, חשוב מאוד לשים דגש על מספר פרמטרים כגון:

  1. החומר ממנו עשויים המדפים- חשוב מאוד לדעת שהחומר ממנו יהיו עשויים המדפים למחסן, ישפיע באופן מהותי על העמידות של העמידות של המדפים והיכולת שלהם להכיל בהם ציוד כבד. כמו כן, טיב ואיכות החומר ישפיעו על פרק הזמן אשר המדפים יחזיקו מעמד בצורה טובה ויבצעו את תפקידם כראוי. על כן, חשוב מאוד להקפיד על חומר חזק, איכותי, עמיד בפני פגעי מזג האוויר במידה ומדובר במחסן הממוקם מחוץ לבית ועוד. מדפי מתכת למחסן ביתי ידועים כיום כמדפים מסוג איכותי מאוד, כאשר כדאי ורצוי שהמתכת תצופה בחומר עמיד בפני מים, בכדי שלא תתפתח קורוזיה במדפים.
  2. גודל המדפים- חשוב מאוד שלא לבחור מדפים למחסן בטרם מודדים את האורך שלהם והרוחב שלהם. כמו כן, יש למדוד את גודל החלל והמקום הייעודי עבור המדפים בחלל המחסן, בכדי להתאים את המדפים בצורה הטובה ביותר. רצוי להתחשב במיקום של דלת המחסן בבחירת גודל המדפים וזאת בכדי שהדלת תצליח להיפתח ולהסגר בקלות.
  3. אם המחסן שבביתכם רלוונטי עבור אחסון של ציוד קל, אין צורך לבחור במדפים שביכולתם לשאת משקל כבד ולהפך, אם המדפים שבמחסן הביתי רלוונטיים עבור אחסון ציוד כבד, חשוב מאוד לבחור מדפים בעלי יכולת נשיאה של משקל כבד.
  4. מדפים מודולריים- בעוד שבעבר כאשר אדם היה מעוניין לרכוש מדפים לביתו, המדפים היחידים שעמדו על הפרק והוצעו למכירה הם מדפים קבועים, שבלתי ניתן להזיז אותם לאחר שמקבעים אותם למקומם, הרי שכיום מוצעים מדפים מודולריים אשר ניתן לשנות את המיקום שלהם ולהזיז אותם בהתאם לצורך. המידוף המודולרי מתאים גם עבור מחסנים ביתיים כיום ורצוי לבחון איזה מידוף מודולרי מתאים באופן מוחלט למחסן הביתי שלכם.

מדוע חשוב לבחור מדפים איכותיים למחסן?

כאשר מדובר בפתרונות אחסון איכותיים למחסן ביתי, אשר יאפשרו לעשות סדר בכל הציוד שיש לכם צורך לאחסן וכן, יאפשרו לכל הציוד שאתם מאחסנים במחסן שלכם להיות נגיש עבורכם בצורה נוחה, חשוב מאוד לבחור מדפים איכותיים. לא כדאי להתפשר על איכות וטיב מדפים בשל מחיר זול יותר, דבר אשר בטווח הרחוק יכול להסב לכם יותר נזק מאשר תועלת.

כבר 50 שנה שאנחנו בחברת "המדף" מקשיבים לצרכי הלקוח ומתאימים עבורו מדפים למחסן ופתרונות איחסון מתקדמים, יעילים ואיכותיים. חמישים שנה שבהם אנחנו מלווים כל לקוח ופרוייקט משלב החזון, התכנון והאיפיון, דרך הייצור ועד ההתקנה והשירות. חמישים שנה של ניסיון, התחדשות, הצלחה, טכנולוגיה, ושירות.

כתובתינו:

המנוע 9, תל אביב

03-6810782

[email protected]

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...