Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מהם דיני התעבורה ועבירות התנועה השונות?

מהם דיני התעבורה ועבירות התנועה השונות?
Credit: Pixabay.com

עבירות תנועה יכולות להיתפס כבעלות משקל נמוך מעבירות אחרות, זאת למרות שבעצם מדובר בהליך פלילי לכל דבר. המדינה היא התובעת שמגישה את כתבי האישום כנגד מי שיש ראיות נגדו שביצע עבירה לפי דיני התעבורה. העבירות מפורטות במגוון של חוקים ותקנות, שבאמצעותן המחוקק מדגים את החשיבות של שמירה חיי אדם ועל הבטיחות בדרכים, זאת בעקבות כמות ההרוגים הגבוהה בתאונות הדרכים במרוצת השנים. כבישי מדינת ישראל הם לא החצר הפרטית של כל אחד מאיתנו, לכן כשאדם מבצע עבירת תנועה הוא מסכן לא רק את עצמו, אלא גם נהגים, נוסעים והולכי רגל אחרים שלצידו בכבישים. מי שנפתח נגדו הליך משפטי בקשר לעבירת תנועה שמואשם בה, כנראה יתקשה לנהל בעצמו את ההליך בצורה טובה ובאופן שימזער את הנזק מבחינתו. ליווי משפטי יסייע לכם לשמור על האינטרסים שלכם בהליך. עורך דין המכון הרפואי יוכל לטעון בעבורכם ולהיאבק למענכם בערכאות המשפטיות השונות.

מה הוא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ומה הוא עושה

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים היא יחידה במשרד הבריאות שעוסקת ברפואה תעבורתית, בעיקר באמצעות מניעה של פגיעה גופנית בתאונות דרכים בשל סיבות כמו ליקוי בריאותי של נהגים. בין תפקידיו של המכון נמצאים- איתור מוקדם של ליקויים בריאותיים שהופכים לנהגים בעלי פוטנציאל לנהיגה מסוכנת. בין היתר יוכלו למשל להזמין אותנו ל- בדיקת כשירות רפואית לנהיגה שתבחן את כשירותנו הרפואית להמשיך ולנהוג בכביש ואת רמת הסכנה שאנו מהווים לנהגים האחרים ולשאר משתמשי הדרך כמו הולכי רגל ורוכבי אופניים.

מהי בדיקת כשרות רפואית לנהיגה ומה ההשלכות שלה

כשקיבלנו זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, נדרש להגיע למכון לאחד מהשירותים שניתנים שם. בין הסיבות שבגללן מזמנים אנשים לבדיקה במכון נמצאות- בקשת רישיון לרכב ציבורי, עברייני תנועה, בעלי בעיות בריאותיות וכן אנשים אחרים שמופנים על ידי משרד הרישוי. במקרה ואנו למשל אנשים מבוגרים שהגיעו לבדיקת כשרות רפואית ולא עברנו אותה, ייתכן כי הדבר יוביל ל- שלילת רישיון. לכן, הגיוני לחלוטין שנחשוש לקראת הבדיקה ומהתוצאות שלה, ואפילו שנרצה לקבל ייעוץ משפטי לפני כן בנושא. משרד עורכי דין ז'ורבסקי אלבראנס מתמחה בדיני התעבורה ומציע מגוון שירותים משפטיים מקצועיים ואיכותיים ללקוחותיהם. המשרד חרט על דגלו גישה ייחודית ששמה את "הלקוח במרכז", והערכים המנחים אותנו הם רגישות, מקצועיות, בקיאות, עדכנות, שקיפות, אמינות ויצירתיות משפטית.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך בוחרים נכון ריצוף לבית
יש לריצוף של הבית השפעה רבה על העיצוב, המראה הכללי...
מוזיקה לאירועים דתיים
היהדות עשירה במסורות ובסמלים, וכך גם האירועים בה, אשר מהווים...
איך יוצרים אירוע מרשים ומכובד?
חברות רבות בישראל כבר רגילות לסטנדרטים הגבוהים של אירועי חברה...
התייחסות מחמירה לעבירות אלימות במשפחה- איך הדבר בא לידי ביטוי?
עבירות אלימות במשפחה נתפסות בעיני החוק ובכלל בעיני החברה בתור...
טיפול שורש או לא? אלה הן האפשרויות העומדות
לא מעט אנשים חוששים מטיפול אצל רופא השיניים, ואיך לא?...
משרד עורכת דין אולגה קוטלניקוב
כאשר משרד עורכי דין, כמו המשרד של אולגה קוטלניקוב, מציע תחת...
שינה איכותית ובריאה
על מנת שתוכלו לישון בצורה נוחה במיוחד תוכלו לעשות שימוש...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
בכל מקום שיש בו צנרת יש פוטנציאל לבעיה
צנרת תקנית לא אמורה לסבול מבלאי או בעיות מיוחדות בתוך...
הסיוע המשפטי ששומר על שלמות המשפחה שלכם
פירוק תא משפחתי יכול להיגרם בגלל סיבות רבות במהלך החיים...