Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מכשירי שמיעה שאפשר לחיות איתם

מכשירי שמיעה שאפשר לחיות איתם
קרדיט PIXABAY

הרבה אנשים להם יש ליקויי שמיעה בין אם הם בגיל צעיר, ובין אם הם בגיל השלישי מרגישים תסכול רב, וחוסר אונים עם הסיטואציה. בעבר באמת היה קשה לטפל בליקוי שמיעה. אך כיום הטכנולוגיה והחדשנות המגיעה אל כל תחום ועניין, הביאה גם אל העולם של מכשירי שמיעה בשורות טובות וחדשניות המאפשרות לבעלי לקויות שמיעה את האופציה לטפל בהן, ולחיות חיים נורמטיביים, נעימים ונוחים.

מכשיר שמיעה
קרדיט PIXABAY

מכשירי שמיעה – כי מגיע לכם לחיות אחרת

מכשירי שמיעה הם הפתרון האידיאלי עבור בעלי לקות שמיעה. הם חשובים לשימוש יומיומי, ומשפרים את איכות החיים באופן מדהים.

כיום, קיימים מכשירי שמיעה שונים המאפשרים פתרון לכל סוג של לקוי שמיעה, ובהתאמה אישית ומלאה. כל מכון שמיעה מקצועי וברמה גבוהה, ידע להתאים לכם את מכשיר השמיעה המתאים לכם.

הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לבצע בדיקה רפואית מקצועית שתאשר את העובדה שיש לכם לקוי שמיעה, וכמובן גם תקבע איזה סוג של לקוי שמיעה קיים אצלכם.

לאחרי כן, עליכם למצוא מכון שמיעה מקצועי ומוסמך לבצע עבורכם התאמה אישית באמצעות מכשירי שמיעה הרלוונטיים אליכם. יש מטופלים המשתמשים במכשירי השמיעה רק בצפיה בטלויזיה, ישנם המשתמשים אך ורק במקומות ציבוריים. וישנם אלו המשתמשים בהם אך ורק בשיחה של שני אנשים, או יותר.

מכשירי השמיעה בעלי יתרונות רבים, וביניהם המרכזי, הוא העובדה שאפשר באמת להתאימם לכל סוג של ליקוי שמיעה. ובכלל, מכשירי שמיעה מאפשרים את היכולת למקד את השמיעה באופן אבסולוטי כמעט. הגברת סאונד, התאמה של צלילים, התאמה על סמך רעשי רקע ועוד.

רעשי הרקע הם מאד דומיננטיים אצל כבדי שמיעה, הם גורמים לכאבי ראש חזקים, מטרידים ומפריעים. מכשירי שמיעה המותקנים באמצעות מכון שמיעה מקצועי מאפשרים לאדם בעל לקות השמיעה להרגיש בנוח עם הצלילים המושמעים, ולחוות שמיעה באיכות טובה. ושיפור חיי היומיום באופן משמעותי.

אפשר לווסת את הצלילים במכשירי השמיעה למגוון של סיטואציות החל משמיעת רדיו, או אפילו הליכה במקום ציבורי בו יש הרבה אנשים. אלו מכשירים קטנים, המותאמים באופן אישי לצורת האוזן של המטופלים ומאפשרים יכולת שימוש נוחה וקלה לתקשר עם הסביבה.

מכשירי שמיעה – כך תבחרו את מכשיר השמיעה שלכם

בחירה של מכשירי שמיעה וכיול המכשירים חייבים להתבצע בקפידה ובדיוק מקצועי. הסיבה ללקוי השמיעה לרוב היא רפואית ומגוונת, ומקבלת 'זהות' בבדיקה הרפואית. חשוב לבדוק מהיכן הגיע ליקוי השמיעה וזאת על מנת להתאים את המכשיר כראוי. כמו גם, לבצע כיול של המכשירים אחת לכמה זמן ברמה מקצועית כמובן.

את הכיול מבצעים במעבדה ייחודית עבור המכשירים. הכיול מאפשר למטופלים בעלי לקוי שמיעה לשמוע טוב. אם הכיול לא נעשה בכלל, או לא נעשה באופן תקין זה עלול לגרום נזק למכשיר, ובכך עגמת נפש למטופלים הזקוקים למכשירי השמיעה לצורך התנהלות בסיסית ביומיום במרחב ציבורי, ובמרחב הפרטי שלהם.

בחירת אנשי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר תביא לתוצאות מקסימליות. לחיים איכותיים יותר ביומיום, ובכלל להתנהלות תקינה. חשוב שתדעו שאתם בידיים הטובות ביותר ושיש לכם על מי לסמוך לטווח הרחוק. וכמובן לטווח הקצר מהרגע שהתנסיתם במכשיר הראשון, ועד להחלטה לרכוש את המכשיר הקבוע שלכם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...
שערים בטיחותיים שממלאים את תפקידם
כמעט לכל בית או מבנה שאנחנו מכירים יש שער כניסה...