Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון האישי ואיכות החיים

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון  האישי ואיכות החיים

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין מר ז'ואו ג'יאן-ז'ונג: סגן ראש העיר קונמינג ומפכ"ל המשטרה העירונית ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון האישי ואיכות החיים. מנכ"ל עיריית גבעתיים, יורם כהן אירח את משלחת הבכירים בעירייה וסקר את הפעילות העירונית בנושא הביטחון האישי והשרות לתושב כולל סקירה מלאה על השיטור העירוני, מערך המצלמות במרחבים הציבוריים, פעילות המוקד העירוני, סיירת ההורים ומרכז השרות החדש לתושב המעניק לכלל התושבים שרות יעיל, זמין ומהיר בכלל הנושאים בהם: הנדסה, תרבות, חינוך, פיקוח, תשלומים ועוד.

קונמינג היא בירת מחוז יונאן בדרום-מערב סין. העיר מאוכלסת בכ-10 מיליון תושבים ובמחוז כולו כ-50 מיליון תושבים. העיר התפתחה מאד כלכלית עקב היותה מרכז תחבורתי המקשר את סין עם דרום מזרח אסיה והמדינות וייטנאם, לאוס ובורמה וכמו כן, משמשת העיר בית ל-70 אחוז מהחברות הגדולות של מחוז יונאן.

מר ז'ואו ג'יאן-ז'ונג: סגן ראש העיר קונמינג ומפכ"ל המשטרה העירונית ציין כי באופן כללי הביקור נועד על מנת לקבל 'טעימה' קטנה מישראל הן בפן המקצועי, בפרטים ובמבט כללי והן בהיבט של תרבות מורשת והיסטוריה.

במהלך ביקורם בישראל שואפת המשלחת ליצור שיתופי פעולה עם נציגי חברות וגופים מוסדיים כגון עיריית גבעתיים בשל העובדה כי  לישראל יש מוניטין כמדינה שהצליחה בזכות למידה מתמדת ובשילוב של כוחות מוניציפליים\ ביטחון ומשטרה להשתלט על בעיות ביטחון מסוגים שונים ובכך לאפשר במציאות מסובכת ומורכבת – למרות כל האתגרים – חיים יחסית נורמליים.

יש לציין כי הסינים מצידם מתמודדים עם לא מעט אתגרי טרור פנימי וחיצוני וכן מתקפות סייבר, פשיעות כלכליות וכו' כפי שקורה בכל מדינה מפותחת. החברות הישראליות, עם הידע והניסיון הנצבר מציגות יכולות מגוונות בישראל וברחבי העולם ומכאן הרצון בשת"פ עם חברות מישראל.

לעיר גבעתיים קשר רב שנים עם העיר חרבין בסין (העיר התאומה של גבעתיים) לאחרונה אף הגיעה לגבעתיים משלחת   מקצועית מהעיר חרבין –סין במטרה לקדם הקמת גן סיני בפארק גבעתיים על שטח של כ-2.5 דונם כמחווה לעומק הידידות והערכה של העיר התאומה חרבין לתושבי גבעתיים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון רחובות וכבישים לראשונה בגבעתיים
גבעתיים מתחדשת בטכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון הרחובות ונראות פני העיר. פיילוט...
מהם הטיולים שנרצה איתנו מנשא בד?
טיול משפחתי הוא חוויה מגבשת והזדמנות להכיר לתינוק את העולם....
טקס חנוכת מגרש פטאנק ע"ש אריה ילוב
בשבוע שעבר נחנך מגרש פטאנק חדש בגן חיל האוויר על...
התלמידות מפיצות אהבה לותיקי העיר רעננה
מתוך מטרה להאיר קצת ולהפיץ טוב דווקא בימים אלה, תלמידות...
עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.
המהפכה הדיגיטלית שהעולם עובר אינו פוסח על כל התחומים. אוניברסיטאות...
פעם שלישית עץ: סבב 3 של פרויקט "אמץ עץ" בגבעתיים יוצא לדרך, במטרה לסייע לבלימת ההתחממות הגלובלית
לאחר הצלחה גדולה בסבבים קודמים של פרויקט "אמץ עץ", במסגרתו...
השפה החדשה של העיר
בשבועות האחרונים גבעתיים שדרגה את רחובותיה והתקשטה בספסלים, פחים, שלטי...
child-s-hand-old-man-s-hand-holding-cane_86638-236
טיפול בצורה נכונה
על מנת לבצע טיפול בקשישים ומבוגרים יש צורך בשירותיה של...
66
נשים בעבודה חייבות לקבל הגנה משפטית
המציאות של נשים עובדות רבות אינה ורודה ומעולם לא הייתה,...
לחבר בין ההיסטוריה לבין ההווה היהודי
מדינת ישראל היא נס גלוי וככל שאנחנו מתחברים יותר להיסטוריה...