Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים
קרדיט freepik

לפרחים יש מכלול של סודות הטמונים בהם מימים קדומים. הם נמצאים בין העלים והפקעות, הקוצים והגבעול, סודות של יופי, מסרים וסגולות. כל אחד יכול להאמין במה שהוא רוצה בכל הנוגע לפרחים, או לא להאמין בכלל, אבל גם הציניקנים הגדולים ביותר אינם יכולים להישאר אדישים לריחם וצבעם של מגוון זרי פרחים.

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים
קרדיט freepik

לדבר בפרחים, להעביר מסר של אהבה, דאגה, חמלה ופירגון ולתת לפרחים לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, להפיץ אהבה, ריח ואנרגיה של אושר ושמחה לכל הסובבים. מרגש לדעת שגם בעולם הדיגיטלי, הטכנולוגי ולעתים קר ומנוכר של היום,  מעמדם של הפרחים נותר באותו המקום והם עדיין אחת המתנות שאוהבים להעניק ושמחים לקבל באמת מכל הלב.

כי ברי, בסופו של דבר, לסוגים השונים של מגוון זרי פרחים יש מטרה אחת לרגש ולהעביר מסר לצד השני. לכל סוג פרח או זר מאוגד יש את המסר שלו. בין אם מדובר על אותות אהבה ותשוקה, סליחה או הבעת ידידות וחיבה, הפרחים עושים עבודה טובה.

תורת הפרחים עמוקה ומורכבת ואין להקל בה ראש,  אפשר ללמוד אותה בדיסציפלינות שונות. הן בפאן של ריפוי באמצעות פרחים, הן בתורת הפאנג שווי וגם בצמחי מרפא ופרחי באך. אך יש כמה דברים שהם אינטואיטיביים וברורים, למשל זר ורדים אדומות מראה על רומנטיקה, תשוקה וחושניות, זר חבצלות לבנות משדר אהבה, תום וטוהר, ויוענק באהבה לאמא או חברה טובה, חמניות שזורות מסמלות חיבה גדולה ורצון להכניס שמש ואור לבית המקבל וגרברות צבעוניות, יוסיפו גם עליזות ושמחת חיים. ומי שמאמין שלפרחים יש סגולות ריפוי ואיזון הגוף והנפש, יעניק לאדם הזקוק לכוחות ריפוי כאלה, זר של פרחים סגולים.

זה נכון שכיף לקבל פרחים במתנה או בהפתעה, אבל מגוון זרי פרחים יכולים להשאיר חותם ורושם מתאים גם באירועים נוספים, בין אם עסקיים או חברתיים. לשים בכניסה זרי פרחים בהתאם לקהל, אפשר בכדים או באגרטל. סייפן, שושן צחור, ליזאנטוס ופרחי פאמפס מרשימים, זר פירמידה יפה לקבלת הפנים, ציפורן, גיפסנית, מגינית ארליה ועוד על הבמה או פודיום הדוברים. כי זרים גם במפגשים מרובי משתתפים משרים על כולם אווירה נעימה ושלווה בזמן הנאומים.

ללא ספק, למשלוח או קבלה של זר פרחים חגיגי, צבעוני וריחני יש השפעה עצומה וזאת הדרך המושלמת להראות לאדם יקר שחושבים עליו. בין אם מדובר על יום הולדת, אירוע משמח או חלילה מחלה או אירוע מצער. ולא משנה אם הזר נרכש אצל מוכרי הפרחים בפינות רחוב, או בחנויות הפרחים המפוזרות בעיר, הפרחים יודעים להכניס את האנרגיה הנכונה ללב המקבל. כי פרחים הם הדרך של הטבע להאיר את העולם ולהכניס שמחה לחיים ובחירה במתנה הססגונית מעבירה מסר מושלם למקבל הזר, חושבים עליך, אוהבים אותך ומאחלים לך צמיחה, שגשוג ופריחה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...