Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים
קרדיט freepik

לפרחים יש מכלול של סודות הטמונים בהם מימים קדומים. הם נמצאים בין העלים והפקעות, הקוצים והגבעול, סודות של יופי, מסרים וסגולות. כל אחד יכול להאמין במה שהוא רוצה בכל הנוגע לפרחים, או לא להאמין בכלל, אבל גם הציניקנים הגדולים ביותר אינם יכולים להישאר אדישים לריחם וצבעם של מגוון זרי פרחים.

סודות של פרחים – מגוון זרי פרחים
קרדיט freepik

לדבר בפרחים, להעביר מסר של אהבה, דאגה, חמלה ופירגון ולתת לפרחים לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, להפיץ אהבה, ריח ואנרגיה של אושר ושמחה לכל הסובבים. מרגש לדעת שגם בעולם הדיגיטלי, הטכנולוגי ולעתים קר ומנוכר של היום,  מעמדם של הפרחים נותר באותו המקום והם עדיין אחת המתנות שאוהבים להעניק ושמחים לקבל באמת מכל הלב.

כי ברי, בסופו של דבר, לסוגים השונים של מגוון זרי פרחים יש מטרה אחת לרגש ולהעביר מסר לצד השני. לכל סוג פרח או זר מאוגד יש את המסר שלו. בין אם מדובר על אותות אהבה ותשוקה, סליחה או הבעת ידידות וחיבה, הפרחים עושים עבודה טובה.

תורת הפרחים עמוקה ומורכבת ואין להקל בה ראש,  אפשר ללמוד אותה בדיסציפלינות שונות. הן בפאן של ריפוי באמצעות פרחים, הן בתורת הפאנג שווי וגם בצמחי מרפא ופרחי באך. אך יש כמה דברים שהם אינטואיטיביים וברורים, למשל זר ורדים אדומות מראה על רומנטיקה, תשוקה וחושניות, זר חבצלות לבנות משדר אהבה, תום וטוהר, ויוענק באהבה לאמא או חברה טובה, חמניות שזורות מסמלות חיבה גדולה ורצון להכניס שמש ואור לבית המקבל וגרברות צבעוניות, יוסיפו גם עליזות ושמחת חיים. ומי שמאמין שלפרחים יש סגולות ריפוי ואיזון הגוף והנפש, יעניק לאדם הזקוק לכוחות ריפוי כאלה, זר של פרחים סגולים.

זה נכון שכיף לקבל פרחים במתנה או בהפתעה, אבל מגוון זרי פרחים יכולים להשאיר חותם ורושם מתאים גם באירועים נוספים, בין אם עסקיים או חברתיים. לשים בכניסה זרי פרחים בהתאם לקהל, אפשר בכדים או באגרטל. סייפן, שושן צחור, ליזאנטוס ופרחי פאמפס מרשימים, זר פירמידה יפה לקבלת הפנים, ציפורן, גיפסנית, מגינית ארליה ועוד על הבמה או פודיום הדוברים. כי זרים גם במפגשים מרובי משתתפים משרים על כולם אווירה נעימה ושלווה בזמן הנאומים.

ללא ספק, למשלוח או קבלה של זר פרחים חגיגי, צבעוני וריחני יש השפעה עצומה וזאת הדרך המושלמת להראות לאדם יקר שחושבים עליו. בין אם מדובר על יום הולדת, אירוע משמח או חלילה מחלה או אירוע מצער. ולא משנה אם הזר נרכש אצל מוכרי הפרחים בפינות רחוב, או בחנויות הפרחים המפוזרות בעיר, הפרחים יודעים להכניס את האנרגיה הנכונה ללב המקבל. כי פרחים הם הדרך של הטבע להאיר את העולם ולהכניס שמחה לחיים ובחירה במתנה הססגונית מעבירה מסר מושלם למקבל הזר, חושבים עליך, אוהבים אותך ומאחלים לך צמיחה, שגשוג ופריחה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...