Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סיוע משפטי חיוני בעניינים פיננסיים אישיים

סיוע משפטי חיוני בעניינים פיננסיים אישיים
קרדיט: Canva

כל ניהול פיננסי בסיסי שלנו מחייב עמידה בלשון החוק והסדרת העניינים האישיים שלנו על מנת למנוע אי הבנות, הידרדרות לחובות והזנחת הנושא כאשר אנחנו בעלי עסקים או לא עומדים בתשלומים. זה נכון פי כמה כאשר יש לנו חובות ואנחנו רואים שהר הבעיות מתחיל להיערם, ולא עוצרים את ההידרדרות. לאף אחד לא נעים להגיע למצב של הוצאה לפועל, עיקולים והגבלות ואף מעצרים, אולם זה תלוי בנו מתחיל נחליט לפקוח עיניים, להתעורר ולהתמודד עם זה כמה שיותר מוקדם. אם הגעתם למצב שבו חובותיהם הגיעו כבר לדיון בערכאות והחלו להוציא נגדכם צווים מגבילים, זה הזמן לפנות לייעוץ של עו"ד הוצאה לפועל. ככל שפונים מוקדם יותר אפשר לעצור הליכים בעודם ראשוניים ולפני שאתם מאבדים לגמרי שליטה בחיים שלכם. יש הוראות שאפשר לעצור בתוך 24 שעות ויש הליכים שחובה לעשות מיד כשמקבלים הודעה על דרישת תשלום חוב להוצאה לפועל. עורכת הדין גלית סלע מציעה את שירותיה המקצועיים וניסיונה הרבה בייצוג וחילוץ חייבים ולקוחות מרוצים, שחייהם חזרו למסלול תקין לאחר טיפול נכון ובזמן.

לא לחכות אפילו רגע אחד

אנחנו חיים במחשבה שנחיה לנצח גם אם אנחנו יודעים שהמוות הוא ודאי, ולכן רצוי מאוד להיערך לו משום שאי אפשר אף פעם לדעת מתי זה יקרה. אנשים רבים משאירים את העניינים המשפחתיים והפיננסיים שלהם לא מנוהלים, וזה מובן מאליו בעיניהם שלאחרים יהיה ברור מה כל אחד יקבל לאחר מותם. עם זאת, חובה לומר שחלוקת העיזבון אינה מובנת מאליה משום שהיא נעשית על פי חוקי הירושה של מדינת ישראל או כל מדינה אחרת שבה מרכז חיי המנוח. לכן, רק צוואה ערוכה ומנוסחת כחוק שתהיה מקובלת על בית המשפט תוכל להסדיר זאת למענכם. את השירות הזה מומלץ לקבל אצל עורך דין לענייני צוואה שמכיר את לשון החוק ויודע היטב לערוך צוואה שתוכל להחזיק מעמד גם אם יגישו עליה ערעור אי פעם.

כשיש חובות יש דרך לצאת מזה

חובות יכולים להיות קטנים ועדיין לסבך את חייכם מאוד, אם מוגשת נגדכם דרישת תשלום כזאת להוצאה לפועל ואתם מתחילים להסתבך בהליכים שונים. משום כך, רצוי לא לעבור את זה לבד משום שבניגוד לעבר, היום הליכים שונים של הוצאה לפועל עברו רפורמה לטובת החייבים, ורק עורך דין חובות יוכל להסביר לכם ולחלץ אתכם ממצב כזה. עו"ד גלית סלע תשמח לעזור לכם לחזור למסלול שיקום בהתאם לכך, לשמירה על זכויותיכם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...