Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.

עידו חג'ג', נשיא ברצלונה ובכיר בנטפליקס משקיעים בסטארט-אפ סקילסט שילמד את הילדים שלכם כדורגל מכוכבי ענק כמו לבנדובסקי, מודריץ' רוברטו קרלוס ואחרים.
קרדיט: Skillset

המהפכה הדיגיטלית שהעולם עובר אינו פוסח על כל התחומים. אוניברסיטאות עברו ללימודים בדיגיטל וניכר שמהפכה גדולה קורית גם בתחום הספורט.

סקילסט (Skillset) הישראלית, אשר פיתחה פלטפורמה דיגיטלית מבוססת וידאו ללימוד ספורט מגדולי הספורטאים והכוכבים בעולם גייסה 1.5 מיליון דולרים בסבב בשלבים המוקדמים ממשקיעים שהביעו אמונה כבר בשלב מוקדם ביניהם שמות מוכרים ומובילים כמו איש הנדל"ן עידו חג'ג' ונשיא ברצלונה ז'אן לפורטה (נשיא ברצלונה בכדורגל), מיטש לאו (בכיר לשעבר בנטפליקס) ועוד רבים וטובים.

סקילסט ( Skillset ) פיתחה פלטפורמת לימוד ספורט בשילוב של אלמנטים של משחקיות וחברתיות, פלטפורמה טכנולוגית שתאפשר לקהל הרחב ברחבי העולם למידה של טכניקות ספורט באמצעות צפייה בקורסים אונליין אשר מועברים על ידי מיטב הספורטאים הבכירים בעולמות הספורט. בשיתוף כל ספורטאי וספורטאי החברה מפיקה קורס מלא באורך של כ 90 דקות אשר מחולק לפי תתי נושאים לשיעורים באורך של 8 עד 10 דקות לכל שיעור. הקורסים והשיעורים יהיו במודל VOD דרך האפליקציה של סקילסט.
בנוסף, כל קורס יכלול מספר אתגרי וידאו קצרים שיועברו על ידי הספורטאים הנבחרים בהם המשתמשים יוכלו לשתף ולפרסם את הביצועים האישיים שלהם אונליין בפלטפורמות החברתיות השונות אשר מחוברות לאפליקציה.

סקילסט הוקמה בשנת 2019, על ידי האחים נועם חכמון המכהן כמנכ"ל החברה (CEO) ושאבי חכמון בתפקיד סמנכ"ל תפעול (COO), והכדורגלן עידן ורד. המייסדים, חובבי ספורט מושבעים הקימו את הסטארט-אפ על מנת לעזור ולקדם את הדור הצעיר וההורים המשקיעים בהם ולחבר אותם עם מיטב הכוכבים והספורטאים הבכירים בעולם על ידי אפליקציית מדיה לימודית בה החברה היא גם המפיקה של התוכן וגם המפיצה. ביחד עם הרשתות החברתיות והספורטאים הנבחרים בעולם ותוך עיצוב מוקפד ואלמנטים חברתיים משחקיים( (Gamification תוכל סקילסט להוות גשר לימודי-ספורטיבי עבור קהלים צעירים ובכלל ברחבי העולם.

בתחילת הדרך, נועם ושאבי עניינו את מר ז'אן לאפורטה אשר אהב את היוזמה ומהר מאוד הביע את אמונתו ונכנס שותף בחברה.

כשתסתכלו על רשימת הכוכבים שחתמו ויהיה חלק מהמהפכה תוכלו למצוא את לוקה מודריץ', רוברט לבנדובסקי, וירג'יל ואן דייק, טיבו קורטואה ועוד כוכבים שטרם הותר לפרסום שמם. אחד מהשמות הבולטים הינו רוברטו קרלוס אשר מעבר להיותו כוכב ריאל מדריד וברזיל חלק ניכר מהמיזם ומצילומי ההפקה הראשונה שצולמה בלונדון בתחילת השנה.

החברה עתידה להשתמש בכספי הגיוס הנוכחי על מנת להמשיך את תהליכי הצמיחה המואצת מהשנה האחרונה, לרבות שורת שיתופי פעולה עם חברות ואישים בכירים מתחום הספורט, גיוס עובדים נוספים לחברה והמשך פיתוח המוצר והרחבתו לתחומי ספורט נוספים מעבר לכדורגל ומייעדת להרחיב גם את הסבב עם מספר משקיעים נוספים אשר מחזרים סביב המייסדים בעקבות העבודה האדירה וההישגים של החברה בשנה וחצי האחרונות.

נועם חכמון, מייסד – שותף ומנכ"ל סקילסט בתגובה: "אבני הדרך המוצלחות שעברנו מסמלות עבורי כברת דרך משמעותית בתהליך פיתוח המוצר והצמיחה של החברה ברחבי העולם, כאיש עסקים שחקר חברות מקבילות בתחומים אחרים ישנה יכולת צמיחה אדירה לחברה והשאיפות שלי גבוהות. אנחנו רוצים להציג את האפליקציה השלמה ביותר, שתחבר בין תוכן לימודי ברמה הגבוה ביותר, על ידי השחקנים המובילים בעולם תוך מתן מגוון רחב של שיעורים וחווית משתמש אינטראקטיבית. בימים בהם שוק הלמידה הדיגיטלית בצמיחה מטאורית והספורט בפרט, אנו פורצי דרך בתחומנו כאשר מיטב הספורטאים הבכירים בעולם מביאים אמון בנו כבר בראשית דרכנו ומאמינים יחד איתנו בחינוך ופיתוח הדור הבא של הספורטאים בעולם תוך מתן חווית משתמש אישית מעוצבת ומתקדמת עבור הקהל הרחב".

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך בוחרים נכון ריצוף לבית
יש לריצוף של הבית השפעה רבה על העיצוב, המראה הכללי...
מוזיקה לאירועים דתיים
היהדות עשירה במסורות ובסמלים, וכך גם האירועים בה, אשר מהווים...
התייחסות מחמירה לעבירות אלימות במשפחה- איך הדבר בא לידי ביטוי?
עבירות אלימות במשפחה נתפסות בעיני החוק ובכלל בעיני החברה בתור...
שינה איכותית ובריאה
על מנת שתוכלו לישון בצורה נוחה במיוחד תוכלו לעשות שימוש...
בכל מקום שיש בו צנרת יש פוטנציאל לבעיה
צנרת תקנית לא אמורה לסבול מבלאי או בעיות מיוחדות בתוך...
מגישים מועמדות לתפקיד בטחוני? ודאו שאין רישום משטרתי
במיוחד בגיל צעיר אנשים שאין להם רקע פלילי אלא מגיעים...
עיצוב הבית מתחיל בכם
כל מעצבת פנים שתשכרו לעבוד על עיצוב הבית שלכם תשב...
10 ערים מומלצות לטיול באירופה
באירופה ישנן ערים רבות ומרתקות שראויות לביקור. כל עיר מציעה...
לחיות עם שמכם הטוב ללא כתם פלילי
כשאזרחים נורמטיביים רבים מוצאים את עצמם בתחנת המשטרה כשהם נקראים...
הידעתם? אתם יכולים להשכיר את הגג שלכם לחברת החשמל
אנשים חכמים יודעים לנצל את המשאבים הקיימים ברשותם בשביל להרוויח...