Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה

ציוד רפואי מתקדם לטיפול בבעיות תנועה
credit Freepik.com

כאבים בכף הרגל

רבים יכולים לחוות במהלך חייהם כאבים ברגליים ובעקר בכף הרגל וקיימות סיבות רבות  לכך. אחת הסיבות הנפוצות היא פלטפוס ברגל. הפלטפוס הינו מצב רפואי בו אחת מהקשתות הנמצאות בכף הרגל או שתיהן שטוחה בניגוד למצב הטבעי שבו היא אמורה להיות. תפקידה של אותה קשת הוא לשמור על יציבות  ושיווי משקל. לכן כאשר אינה בנויה נכון היא גורמת לכאבים ויכולה לגרום לשינויים במנח כל שאר הגוף- האגן, הגב התחתון והרגל עצמה. הפתרון לכך הם מדרסים אורטופדים,  שמטרתם לתמוך בכף הרגל. המדרסים הם רפידה הנכנסת אל תוך הנעל והיא יוצרת מיכה לכף הרגל כך שהיא משפרת את המנח שלה ובהתאם גם מסייעת לכאבים וליציבה הכוללת של הגוף.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים וציוד אורטופדי למגוון דרישות ובעיות רפואיות. החברה מתמחה בתחומים של שיקום רפואי, אורתופדיה וטכנאות העושה שימוש בעזרים אורטופדיים מתקדמים.

credit Freepik.com

בחירה באנשי המקצוע הנכונים

הכנת מדרסים דורשת ידע והכשרה שכן, הכנתם דורשת אבחון מדויק ומקצועי של כף הרגל ולאחר מכן הכנתם בהתאם למידות, למצב כפות הרגליים, לרמת הפעילות וגם למבנה הנעליים אליהם הם יכנסו. קיימים מספר סוגים של מדרסים הכוללים מדרסים פונקציונליים, מדרסים ביומכניים ומדרסי נוחות. כיון שהמדרסים משתמשים את הלקוח לאורך כל היום ולתקופה ארוכה ולאור העובדה כי מטרתם היא להקל על כאבים ולשפר מצב רפואי קיים, החומרים מהם הם עשויים צריכים להיות עמידים ואיכותיים והכנתם צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

 

שיקום רפואי לאחר אירוע מוחי

מצבים קשים ולא נעימים מתרחשים במידה זו או אחרת בחיינו גם כשאנו לא מצפים להם. אירוע מוחי הוא מצב קשה ולא צפוי אשר יכול להופיע אצל אנשים שונים ולגרום לחיים להיעצר. אירוע מוחי משאיר רבים בנכות פיזית ונוירולוגית הפוגעת בתפקוד יום יומי. אנשים שעברו אירוע מוחי עוברים בין היתר שיקום לאחר אירוע מוחי הכולל פיזיותרפיה, מרפאה בעיסוק, פסיכולוגים ועוד בכדי לאפשר להם לחזור לרמת תפקוד גבוהה ככל האפשר. בטיפולי הפיזיותרפיה משקמים כמעט מאפס את היכולת הפיזית של המטופלים שבמהלכם מקדמים ומשפרים את הניידות והתנועה ולכן משתמשים באביזרי עזר לניידות, ללימוד ולהחזרת טווחי התנועה, הגמישות וההליכה.

סטרייד אורטופדיה בע"מ היא חברה המתמחה בשיקום רפואי בדגש על שיקום נוירולוגי ובטכנאות אורתופדיה באמצעות ייצור, ייבוא וישווק של עזרים אורטופדיים. החברה מספקת גם מכשור מוחשב ומתקדם בתחום. החברה מספקת שירות מקצועי, סבלני ומותאם אישית.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך בוחרים נכון ריצוף לבית
יש לריצוף של הבית השפעה רבה על העיצוב, המראה הכללי...
מוזיקה לאירועים דתיים
היהדות עשירה במסורות ובסמלים, וכך גם האירועים בה, אשר מהווים...
איך יוצרים אירוע מרשים ומכובד?
חברות רבות בישראל כבר רגילות לסטנדרטים הגבוהים של אירועי חברה...
התייחסות מחמירה לעבירות אלימות במשפחה- איך הדבר בא לידי ביטוי?
עבירות אלימות במשפחה נתפסות בעיני החוק ובכלל בעיני החברה בתור...
טיפול שורש או לא? אלה הן האפשרויות העומדות
לא מעט אנשים חוששים מטיפול אצל רופא השיניים, ואיך לא?...
משרד עורכת דין אולגה קוטלניקוב
כאשר משרד עורכי דין, כמו המשרד של אולגה קוטלניקוב, מציע תחת...
שינה איכותית ובריאה
על מנת שתוכלו לישון בצורה נוחה במיוחד תוכלו לעשות שימוש...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
בכל מקום שיש בו צנרת יש פוטנציאל לבעיה
צנרת תקנית לא אמורה לסבול מבלאי או בעיות מיוחדות בתוך...
הסיוע המשפטי ששומר על שלמות המשפחה שלכם
פירוק תא משפחתי יכול להיגרם בגלל סיבות רבות במהלך החיים...