Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שיפוץ דירה חדשה מקבלן – יש דבר כזה

שיפוץ דירה חדשה מקבלן – יש דבר כזה
קרדיט CANVA

רכשתם דירה מקבלן? לעיתים קורה שדירה שנראתה לכם בהדמיות הממוחשבות כמו דירת החלומות שלכם בסוף אינה לגמרי כזו ונדרשים שינויים כדי שתהיה הדירה שבאמת רציתם. לעיתים אתם יודעים מראש שהדירה תהיה בעלת מבנה מסוים שלא בהכרח אידיאלי עבורכם ולוקחים בחשבון שיהיה צורך בשינויים כאלה ואחרים. קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי יוכל להפוך דירה סטנדרטית בעלת מראה שבלוני לדירה הייחודית לכם. בעת שיפוצי אמבטיה חשוב לפנות אל בעל המקצוע המתאים, חייגו אלינו ונשמח לעזור 0505901206

אילו שינויים נעשים בדירה חדשה מקבלן?

  • שינויים מבניים: הסרת קירות מסוימים, למשל קיר שמפריד בין המטבח לסלון ויהפוך את החלל למרווח יותר, שבירת קיר בין שני חדרים והפיכתו לחדר אחד גדול או להיפך- בניית קיר גבס שיהפוך חדר אחד לשני חדרים נפרדים.
  • שדרוג המטבח: מטבח הוא חדר רב תכליתי, כזה שאמור לשרת אותנו למטרות רבות: בישול, ניקיון, אכילה, אחסון. המטבח הוא גם אזור בו אנו מבלים זמן לא מבוטל. לכן, לא תמיד המטבח הסטנדרטי שישנו בדירה מספק את הרוכשים. פעמים רבות הוא עובר שינויים כמו הגדלת אזור האחסון, משטח העבודה וגם שינויים עיצוביים.
  • שינויים במערכת המיזוג: מיזוג אויר הוא קריטי במדינה חמה כמו שלנו. גם כאן הקבלן מציע מערכת מיזוג סטנדרטית שבהחלט אפשר לשדרג ולהתאים בצורה טובה יותר לצרכים שלכם.

לבחור את קבלן השיפוצים שיביא לשינוי הרצוי

כדי שהדירה החדשה שקיבלתם מהקבלן תהיה באמת הדירה הייחודית שלכם, חשוב לבחור לצורך שיפוץ דירה זו חברת שיפוצים מתאימה. אל תתפתו למחיר זול מדי. ברור שאחרי שהוצאתם הוצאה גדולה כמו רכישת דירה חדשה הדבר האחרון שאתם רוצים הוא עוד הוצאות גדולות. עדיין, עדיף לבדוק קודם כל את המקצועיות והרצינות של חברת השיפוצים. מחיר זול באופן חריג לרוב גורר אחריו הוצאות גדולות שלא צפיתם. ודאו קודם כל שבראש החברה עומד קבלן מורשה הרשום אצל רשם  הקבלנים. אפשר לבדוק זאת באתר האינטרנט של רשם הקבלנים. מעבר לכך בדקו מהו המוניטין של החברה, אילו פרויקטים ניהלה, חפשו המלצות. דבר נוסף שחשוב לא פחות הוא הרושם שהחברה עושה עליכם, האם צוות החברה  עושה רושם ישר ורציני. בעניין הזה תקשיבו לאינטואיציה שלכם.

"המשפצים" היא חברת שיפוצים מקצועית ובעלת מוניטין אשר מרכזת את ניהול השיפוץ מתחילתו ועד סופו בעזרת קבלני משנה עימם היא עובדת בשיתוף פעולה מלא ועבודתם היא איכותית ומקצועית. חייגו 0505901206

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...