Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שיפוץ דירה חדשה מקבלן – יש דבר כזה

שיפוץ דירה חדשה מקבלן – יש דבר כזה
קרדיט CANVA

רכשתם דירה מקבלן? לעיתים קורה שדירה שנראתה לכם בהדמיות הממוחשבות כמו דירת החלומות שלכם בסוף אינה לגמרי כזו ונדרשים שינויים כדי שתהיה הדירה שבאמת רציתם. לעיתים אתם יודעים מראש שהדירה תהיה בעלת מבנה מסוים שלא בהכרח אידיאלי עבורכם ולוקחים בחשבון שיהיה צורך בשינויים כאלה ואחרים. קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי יוכל להפוך דירה סטנדרטית בעלת מראה שבלוני לדירה הייחודית לכם. בעת שיפוצי אמבטיה חשוב לפנות אל בעל המקצוע המתאים, חייגו אלינו ונשמח לעזור 0505901206

אילו שינויים נעשים בדירה חדשה מקבלן?

  • שינויים מבניים: הסרת קירות מסוימים, למשל קיר שמפריד בין המטבח לסלון ויהפוך את החלל למרווח יותר, שבירת קיר בין שני חדרים והפיכתו לחדר אחד גדול או להיפך- בניית קיר גבס שיהפוך חדר אחד לשני חדרים נפרדים.
  • שדרוג המטבח: מטבח הוא חדר רב תכליתי, כזה שאמור לשרת אותנו למטרות רבות: בישול, ניקיון, אכילה, אחסון. המטבח הוא גם אזור בו אנו מבלים זמן לא מבוטל. לכן, לא תמיד המטבח הסטנדרטי שישנו בדירה מספק את הרוכשים. פעמים רבות הוא עובר שינויים כמו הגדלת אזור האחסון, משטח העבודה וגם שינויים עיצוביים.
  • שינויים במערכת המיזוג: מיזוג אויר הוא קריטי במדינה חמה כמו שלנו. גם כאן הקבלן מציע מערכת מיזוג סטנדרטית שבהחלט אפשר לשדרג ולהתאים בצורה טובה יותר לצרכים שלכם.

לבחור את קבלן השיפוצים שיביא לשינוי הרצוי

כדי שהדירה החדשה שקיבלתם מהקבלן תהיה באמת הדירה הייחודית שלכם, חשוב לבחור לצורך שיפוץ דירה זו חברת שיפוצים מתאימה. אל תתפתו למחיר זול מדי. ברור שאחרי שהוצאתם הוצאה גדולה כמו רכישת דירה חדשה הדבר האחרון שאתם רוצים הוא עוד הוצאות גדולות. עדיין, עדיף לבדוק קודם כל את המקצועיות והרצינות של חברת השיפוצים. מחיר זול באופן חריג לרוב גורר אחריו הוצאות גדולות שלא צפיתם. ודאו קודם כל שבראש החברה עומד קבלן מורשה הרשום אצל רשם  הקבלנים. אפשר לבדוק זאת באתר האינטרנט של רשם הקבלנים. מעבר לכך בדקו מהו המוניטין של החברה, אילו פרויקטים ניהלה, חפשו המלצות. דבר נוסף שחשוב לא פחות הוא הרושם שהחברה עושה עליכם, האם צוות החברה  עושה רושם ישר ורציני. בעניין הזה תקשיבו לאינטואיציה שלכם.

"המשפצים" היא חברת שיפוצים מקצועית ובעלת מוניטין אשר מרכזת את ניהול השיפוץ מתחילתו ועד סופו בעזרת קבלני משנה עימם היא עובדת בשיתוף פעולה מלא ועבודתם היא איכותית ומקצועית. חייגו 0505901206

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...