Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תיקון שערים חשמליים

תיקון שערים חשמליים
צילום יחצ

התקנה של שער חשמלי היא פתרון מצוין שיכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש ולתרום לנוחיות שלכם במהלך היומיום. כך למשל, רכב שנמצא בחניה פרטית יהיה מוגן על ידי שער חשמלי שנפתח על ידי שלט, ובעל הרכב יוכל להחנות מאת האוטו בקלות רבה מבלי לצאת ממנו ולהיות חשוף לתנאי מזג האוויר או כל דבר אחר. מדובר על מוצר אמין מאוד שלא מתקלקל במהירות גדולה מידי, מאידך כמו כל מוצר גם שער חשמלי עשוי לחוות תקלה כל שהיא ואז כדאי שיהיה אל מי לפנות על מנת שיגיע לתקן את התקלה.

אין זה משנה איזה סוג של שער חשמלי יש לכם ליד הבית, אם זה מברזל, אלומיניום, מחסום לחנייה או כל דבר אחר. תיקון שערים חשמליים יתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה שמחזיקה צוות טכנאים מיומן ונותנת מענה לאורך כל שעות היממה.

תיקון שערים חשמליים
צילום יחצ

מהו שער חשמלי

שערים אלו שנקראים גם שערים אוטומטיים משמשים על מנת להגן על מרחבים ציבוריים ופרטיים כאשר בדרך כלל ככל שמדובר על המרחב הפרטי הם ישמשו בתור שער לחניה. מצד שני, ניתן להתקין שער חשמלי גם בכניסה לבית או לחצר שיפתח על ידי קוד או מפתח רגיל. ניתן גם להתקין שערים חשמליים מעוצבים שיתרמו לא רק לביטחון אלא גם למראה הכללי של הבית. על ידי שימוש במערכות חשמליות אפשר לשמור על כך שרק מי שאמור להיכנס למקום יעשה זאת.

מתקנים את השער

ישנן מגוון תקלות שעלולות לקרות בשערים חשמליים ומוטב שיהיה מי שיטפל בהן במהירות בכל שעה משעות היממה:

  • מחסום השער לא מתרומם, זו תקלה מוכרת שעשויה לגרום לעוגמת נפש רבה. לא כדאי לנסות להרים את המחסום בכוח, ועדיף להמתין לטכנאי שיגיע על מנת לתקן את השער הפגום.
  • השלט החשמלי של השער לא עובד – לעיתים יהיה מדובר על תקלה פשוטה מאוד כגון סוללה שנגמרה, אך במקרים מסוימים מדובר בתקלות חמורות יותר המצריכות בדיקה מדוקדקת.
  • המנוע של השער לא עובד – למנוע תקול יכולות להיות מגוון סיבות ולא כדאי לנסות לתקן לבד או לחבוט בו על מנת שיעבוד. גם לוח פיקוד שאינו תקין עשוי לגרום לקצר חשמלי שישבית את המערכת.

חשוב לתקן את התקלה ולבצע תיקון שערים חשמליים במהירות, שכן תקלה בשער עלולה לסכן את הסובבים. על מנת להפחית את הסיכוי לתקלות מומלץ לפעול על פי ההוראות ולא לנסות לתקן את השער באופן עצמאי. יש לעדכן את החברה לגבי התקלה כך שצוות הטכנאים יוכל להגיע ולתקן אותה במהירות.

חברת אלופי הברזל מתקנת את כל סוגי השערים ניתנים, ואין זה משנה אם מדובר על שער דו כנפי, נגרר או מתרומם. במידה ולא ניתן לתקן תקלה במנוע החשמלי של השער הוא יוחלף על ידי טכנאי מקצועי.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...