Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

3 סיבות טובות לחתום על הסכם ממון

3 סיבות טובות לחתום על הסכם ממון

אתם ממלאים את היומן בפגישות עם צלמים, תקליטנים ומעצבות שמלות כלה. ההתרגשות בשיאה וגם ההזמנות מוכנות לשליחה. ובכל זאת יש פרט אחד חשוב שזוגות רבים נוטים להתעלם ממנו לחלוטין: הסכם ממון. הם בטוחים כי הנישואין שלהם ישרדו לנצח וגם הנתונים המצביעים על שיעור הגירושין המחמיר לא משכנע אותם לנהוג אחרת. רגע לפני שאתם שוברים את הכוס, אולי כדאי לשקול את האפשרות הזו מחדש.

3 סיבות טובות לחתום על הסכם ממון

1 – הסכם ממון מבטיח פרידה "מסודרת"

בעוד כולנו רוצים להאמין שנישאר יחד לנצח נצחים, האמת היא שזה לא תמיד קורה. הבעיה הגדולה היא שעם ההחלטה להתגרש מגיעים גם חיכוכים וסכסוכים שמשפיעים על שני בני הזוג, על הילדים ועל הסביבה שלכם בכלל. כל צד נעזר בשירותיו של עורך דין לענייני גירושין וזו עשויה להיות יריית הפתיחה המכריזה על קרב קשה במיוחד. מנגד, זוגות שחותמים מראש על הסכם ממון מגיעים אל הפרידה כשהם יודעים מהן הזכויות של כל אחד ואחת, מה שמבטיח שקט לאורך הקשר ובמהלך הפרידה האפשרית. עו"ד הילה וינטרוב, המלווה זוגות רבים בהליכי גירושין, גישור וחתימה על הסכם ממון, תעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך – ולמנוע את הטעויות היקרות והכואבות מכל.

2 – הסכם ממון מרגיע את המשפחה כולה

כאשר קיים פער כלכלי משמעותי בין בני הזוג, וזו תופעה מוכרת וידועה, צד אחד נוטה להיות קצת יותר חשדן והרבה יותר מתוח לקראת החתונה. ההורים לוחצים, הסביבה חוששת וגם בני הזוג מתחילים לתהות האם יש מניע כלכלי כזה או אחר, או האם יש סכנה להרמוניה הקיימת – לפחות על פני השטח. עורך דין דיני משפחה יעזור לכם להתמודד עם החששות הללו באמצעות הסכם ממון ברור שיקבע את  גבולות הגזרה ויגדיר את הזכויות של כל אחד מהצדדים אם מילים כמו "גירושין" או "פרידה" ייזרקו אי פעם לאוויר.

3 – הסכם ממון מרגיע זוגות לא נשואים

יש לא מעט זוגות שבוחרים לחיות יחד מחוץ למוסד הנישואין, בין אם משום שהם אינם מכירים בו או משום שלא מרגישים צורך להינשא. במצבים אלה מרגישים הצדדים שהם זקוקים להגנה על זכויותיהם מתוקף היותם זוג המנהל יחד משק בית, וזהו השלב שבו נכנס אל התמונה הסכם ממון ידועים בציבור. כך ניתנת הגדרה פורמלית למערכת היחסים, ושני הצדדים מקבלים במסגרתה את ההכרה במעמדם החוקי במסגרת הקשר.

אין הסכם? יש הליך גישור

גם אם מעולם לא חתמתם על הסכם ממון, יש דרך אחרת להשלים את הליך הגירושין באופן שאיננו מערב בתי משפט וחוסך זמן ועלויות מיותרות. מגשרת גירושין מיומנת תעזור לכם לנהל את ההליך מחוץ לכותלי בית המשפט, ותסייע בהגעה להסכם כולל ומקיף בלי מלחמות מיותרות. עם הליווי המקצועי של עו"ד הילה וינטרוב תוכלו לעשות את זה בצורה טובה הרבה יותר. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון 077-9968860.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...