Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שר החינוך, נפתלי בנט וח"כ שולי מועלם בביקור במוסדות חינוך בעיר רמת גן

שר החינוך, נפתלי בנט וח"כ שולי מועלם בביקור במוסדות חינוך בעיר רמת גן

שר החינוך, נפתלי בנט וח"כ שולי מועלם ביקרו במוסדות חינוך בעיר רמת גן. את הביקור ליוו ראש העיר, ישראל זינגר, ומנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך, הגב' חיה שיטאי. בפתח הביקור פגשו השר וח"כ מועלם מנהלים ומורים מבתי ספר שונים בעיר, יסודיים חטיבות ביניים ותיכונים. השר בנט שוחח איתם על שינויים שנעשו במערכת החינוך בחצי השנה האחרונה, בהם רפורמת הכיתה הקטנה, ושמע מהם על תכניות נוספות שפועלות בעיר כמו הכשרות מורים, תכניות מצוינות והעשרה בית ספרית.

 השר בנט וח"כ מועלם ביקרו  בבית הספר "אושא" שפועל במתכונת של שילוב תלמידים דתיים וחילוניים. בשיחה עם תלמידי כיתות ב' שמעו מהתלמידים על חווית הלמידה המיוחדת,  ומהמורות אפרת ונוי על העבודה המשותפת של מורה חילונית ומורה דתיה.  

לאחר מכן ביקרו השר וח"כ מועלם בתיכון "אהל שם", בו הציג מנהל בית הספר שמוליק קליין את אחוזי הגיוס הגבוהים של בוגרי בית הספר והדגש הרב שהם שמים בנושא ערכיות ותרומה לקהילה. בהמשך, נפגש השר עם תלמידי מגמת הסייבר, ממגמות הסייבר הראשונות בארץ. קארין, תלמידת י״ב 5 סיפרה על הבחירה במגמת סייבר: ״ברור לי שזה חלון הזדמנויות לעולם ההייטק, זה מוסיף ללימודים המון עניין״. 

תלמידי התיכון סיפרו להם כי רבים מהם משלבים בצורה ייחודית בין מגמות הומניות לריאליות.  עוד סיפרו לשר על התנדבותם בקהילה, בתנועת ״כנפיים של קרמבו״ ועל פעילותם בתנועות הנוער. בנוסף, השר פגש נבחרות צעירות של תלמידי בית הספר שהציגו לו פטנטים שהמציאו כחלק מהעשרה בתחום ההייטק. בין היתר, התלמידים הציגו לשר פטנט לנעילה, אחסון וטעינה של אופניים חשמליים ואפליקציה ייחודית שפיתחו עבור בני נוער ואשר מקשרת בין מיקום הברים לבין מיקומם של אירועים בעיר.

שר החינוך בנט הודה לראש העיר, ישראל זינגר על הביקור המוצלח ועל ההשקעה בחינוך בעיר. השר בנט: ״אני רואה את מערכת החינוך ברמת גן כמערכת של חלוצים, שעומדת בחזית מערכת החינוך הישראלית. אתם מהווים סמל ודוגמה לקידום ערכים, הגברת המוטיבציה והשקעה בכל תלמיד ותלמיד״.

ח"כ שולי מועלם: "מקנאה בך על התפקיד, פגשנו היום אנשים נפלאים ומעוררי השראה. כבוד למערכת החינוך על האנשים המופלאים שעובדים בה. בפרויקטים שונים שאני מובילה בתחום החינוך, אני נרגשת מאוד להיות כאן. אני מעבירה לכל אחד משבעת ילדיי את המסרים שאתם מעבירים: התנדבות, מעורבות קהילתית, ערכים. ראינו היום מורים וגננות שעושים את עבודתם מתוך שליחות ומסירות, אני מאמינה גדולה בנגיעה באנשים ובניסיון לראות כל ילד כעולם מלא."

ראש העיר ישראל זינגר: ״עיריית רמת-גן יודעת שיש לה שותף לדרך במשרד החינוך, שרואה את חשיבותה האדירה של ההשקעה בדור העתיד של ישראל. החדשנות בחינוך, היוזמות החדשות בעיר וקידום החינוך זכו לאוזן קשבת אצל השר ואנחנו מצפים להמשך הדרך המשותפת״.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
גבעתיים לא מעלימה עין
עובדות ועובדי עיריית גבעתיים התגייסו להעלאת המודעות למאבק נגד אלימות...
חנוכה מדליק אש בגבעתיים
פסטיבל הצגות חנוכה בתיאטרון, הפנינג גלגליות בפארק גבעתיים ועוד מגוון...
חגיגת אופנה בגבעתיים - עד 50% על פריטים בחנויות ברחבי העיר
יום חמישי 15.9.22 | 16:00-21:00 יום שישי 16.9.22| 09:00-15:00 חגיגת אופנה בחנויות...
"הוא סלל עבור כולנו את דרך השלום"
לראשונה בישראל- גינה ציבורית ברח' דרך השלום בגבעתיים תיקרא ע"ש...
גרפיטי היסטורי - 130 ארונות בזק בגבעתיים קושטו בציורי גרפיטי במיזם של מחלקת הנוער לתיעוד ההיסטוריה העירונית
במסגרת חגיגות 100 שנה לגבעתיים, נצבעו 130 ארונות בזק ברחבי...
מהפכת התשלומים מגיעה לגבעתיים
עיריית גבעתיים ואפליקציית bit, בשיתוף אוטומציה החדשה, משיקות אפשרות תשלום...
אתר חדש הפציע
עיריית גבעתיים השיקה אתר משודרג וידידותי למשתמש, הכולל את כל...
הנסט – המקום להיות אני
מקום מיוחד בלב העיר נחנך עבור קהילת הלהט"ב במרכז קהילתי...
להיות חופשית: גבעתיים במקום הראשון במדד החופשיות
על פי דוח של ישראל חופשית, גבעתיים העפילה לראש הטבלה...
חנוכה 2021 בגבעתיים
מסיבות חנוכה מדליקות, תהלוכות זוהרות, הצגות ילדים, הפנינג ססגוני, חלוקת...