Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך תהפכו דירה קטנה וצפופה  לדירה מקסימה?

איך תהפכו דירה קטנה וצפופה  לדירה מקסימה?
קרדיט Canva.com

במיוחד בערים הגדולות, מי שהתמזל מזלו לקנות דירה, פעמים רבות זו תהיה דירה קטנה שלא מצליחה להכיל את כל החפצים, ואם היא כן מכילה, הדבר בא על חשבון הסדר בדירה ועל חשבון העיצוב. שינויים לא גדולים שכוללים ארגון טוב יותר ואפילו שינויים קוסמטיים כמו כמו צבע הקירות, חומרים דומיננטיים בדירה ועוד ייצרו תחושת מרחב. שיפוץ בסדר גודל כזה או אחר, החל משיפוץ מלא ועד שיפוץ ממוקד מאוד יכולים לעשות שינוי וליצור תחושת מרחב ונוחות גם בדירה קטנה.

הרחבות שניתן לעשות במסגרת תכניות בניה מאושרות

דרך לנצל טוב יותר את המרחב הוא להוציא לפועל תכניות בניה מאושרות שישנן. לעיתים בדירות ישנם אחוזי בניה לא מנוצלים, כשבדירות קטנות הדבר יכול להיות משמעותי מאוד. במסגרת שיפוץ דירה ניתן לנצל את אותם אחוזי בניה ולבנות ממ"ד או מרפסת שניתן להשאירה כך או לסגור ולהפוך אותה לחלק מחדר. אם לדירה תקרה גבוהה, כמו שיש לעיתים בדירות ישנות, ניתן לנצל גם את החלל בצורה זו ולבנות גלריה למשל. גם שיפוץ מקלחת יכול לשפר משמעותית את תחושת המרחב, למשל החלפת אמבטיה במקלחון מודרני או החלפת ארון אמבטיה מונח בארון מרחף.

הגברת האור הטבעי שנכנס

תחושה של צפיפות או מרחב לא קשורה רק לשטח החדר אלא גם לדברים נוספים כמו האור הטבעי שנכנס. ניתן במסגרת השיפוץ לפרק את החלונות הקיימים אם הם קטנים וליצור פתחים גדולים יותר לחלונות. בנוסף עיצוב חלונות חדשים שנפתחים בהזזה במקום חלונות כנף לדוגמה יעשו תחושה אחרת לגמרי, יאפשרו לנצל את החלל טוב יותר וגם כמות האור שתיכנס תהיה גדולה.

ריצוף וחיפוי שמתאימים לדירה קטנה

במסגר השיפוץ אפשר לשנות את הריצוף ולהוסיף חיפוי שייצור תחושת מרחב. חיפוי של בטון מוחלק בגוונים בהירים למשל יכול לפתוח את החלל כמו גם ריצוף בהיר. גם ריצוף פרקט או דמוי פרקט שאינם כהים ייצרו מרחב וגם חמימות.

לשבור את המחיצות

שבירת מחיצות חלקיות בין אזורים ונישות אם ישנן יפתחו את החלל. בדירה קטנה מחיצות חלקיות בין המטבח לסלון או בין הסלון לפינת האוכל הן מיותרות. הפיכת האזור לחלל אחד תיצור דירה מרווחת יותר.

בכל שינוי- פנו לקבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי

בין אם אתם רוצים שינוי קטן של צביעת הקירות מחדש בגוונים מתאימים ובין אם שיפוץ מקיף יותר הכולל שינויים מבניים כמו הוספת חדר, שבירת קירות ועוד, חפשו קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי. חברת "המשפצים" מתמחה בשיפוצי פנים של דירות, וילות, מקלחות ועוד. היא נותנת ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר ומבצעת את השיפוץ בדיוק לפי הציפיות שלהם ובהתאם לתקציב העומד לרשותם.

"המשפצים" היא חברת שיפוצים מקצועית ובעל ניסיון רב. החברה עובדת עם קבלני משנה ברמה הגבוהה ביותר ומעורבת בכל תהליך השיפוץ. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה למספר 0505901206

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...