Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשפחה מחייבת טיפול מקצועי

המשפחה מחייבת טיפול מקצועי
קרדיט - Freepik

אין אדם שלא נדרש במידה זו או אחרת למחשבה על אחרית החיים שלו לנוכח כל הסיפורים על משפטי ירושה וצוואות מתוקשרים, ולכן יש לדעת כיצד לעשות זאת נכון מבלי לגרום לקרבות ירושה. צוואות הן בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להבטיח שהעיזבון שלכם יחולק בדיוק לפי רצונכם ולפי התוכניות שלכם, אולם גם אותן יש לערוך נכון ובהתאם לחוק. עו"ד לענייני ירושות מנוסה יודע לזהות מלכודות שונות שיש בצוואות וכיצד לנסח אותן נכון כדי שלא יערערו על הצוואה, או לפחות כדי שבית המשפט יאשר את הצוואה בלי לבטל אותה. החוקים שנוגעים לכתיבת צוואות וחתימה שלהן ברורים מאוד אולם תמיד יש מצבי ביניים מסוימים שלא לקחו בחשבון. בגלל זה הצוואה שלכם צריכה לקחת בחשבון אפשרויות שונות ושינויים שקורים בחיים ולהתייחס אליהם בשיקול דעת. צוואה היא המסמך החשוב ביותר שאדם משאיר אחריו והמחשבה שמושקעת  בה עוזרת לכם לתכנן טוב יותר את חלוקת העיזבון שלכם, אבל גם להעריך טוב יותר את מערכות היחסים בחייכם. זהו יתרון נוסף למהלך של עריכת צוואה שכל אדם צריך בחייו. משרד עורך-דין רון מיור מלווה אתכם במהלך כזה כדי שתוכלו להיות בטוחים שהמורשת שלכם תישאר בדיוק כפי שרציתם.

זוגיות טובה מתחילה בהסכמות

אנשים שחוששים מעריכת הסכם ממון לא תמיד מבינים שזהו הצעד הנכון ביותר למערכת היחסים שלהם ולא רק בגלל שיקולים ממוניים. כשאתם בוחנים את מערכת היחסים שלכם ומבינים במה כרוכים חיים משותפים וניהול משק בית משותף, אתם יכולים להיות ברורים יותר בניסוח הרצונות שלכם. אתם יודעים טוב יותר למה אתם נכנסים וגם רגועים, משום שגם במקרה של המריבה הקשה ביותר ההסכם מבטיח את הפרידה שלכם בצורה חלקה. כל זה מבלי שתצטרכו לנהל על כך מלחמות מתוך מצוקה רגשית. זה בדיוק מה שגורם להסכמים כאלה לשפר את מערכת היחסים שלכם לכל אורכה. עורך דין הסכם ממון תל אביב לוקח אתכם צעד אחר צעד בדרך שמובילה לניסוח הסכם ששניכם תהיו שלמים אתו ועוזר לכם לנסח את כל מה שחשוב לכם במערכת היחסים.

לבחור נכון גם ברגעים הקשים

החיים שלנו מלווים בטקסים וברגעים טעונים מאוד שמחייבים תמיכה ועזרה של איש מקצוע רגיש ואמפתי שיש לו ידע וניסיון משפטי רב. ברגעים כאלה אתם זקוקים למישהו שיבין אתכם ויוכיח לכם שגם נושאים רגישים כאלה אפשר לעבור בצורה שקולה ומקצועית. אם אתם מחפשים עורך דין שילווה אתכם עם כל ההבנה והידע הרלוונטי, משרד עורך-דין רון מיור מלווה לקוחות בחייהם ובמשפחתם בכל השלבים האלה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...
סי איי -מחקרי שוק וייעוץ
היסטוריה והקמה החברה החלה את דרכה במשרדים קטנים והתפתחה במהירות, והיום...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
פתירת סכסוכים בדרך גישור
קונפליקטים ואי הסכמות הם בלתי נמנעים בכל סוג של מערכת...