Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפול בנכסים ללא עורך דין חושף אתכם לסכנת הונאה

טיפול בנכסים ללא עורך דין חושף אתכם לסכנת הונאה
קרדיט: Canva

נדל"ן הפך למבוקש מאוד ככל שאנשים מעדיפים להתרחק מהבורסה אבל מבינים שעליהם להשקיע את הכסף שלהם כדי לשמור על ערכו. במקרים אחרים הנכסים מהווים הכנסה פסיבית ותוספת  לפנסיה שלהם בתקופה שבה קשה להרוויח בקרנות. דווקא משום כך חשוב לפעול נכון גם בעסקאות נדל"ן ובכל מכירה או קנייה של דירה. הסיכונים של הונאה, הטעיה או אי ידיעת החוק ומגבלות התב"ע גם הם גדולים – ועלולים להיות ההבדל בין עסקה טובה ורווחית לבין עסקה שאינה רווחית וגוררת הפסדים. לכן יש לבדוק כל עסקה מכל הכיוונים ולוודא שאין בה סדקים כלשהם, ובכלל זאת יש לבחון את החוקים, התקנות והתוכניות הרלוונטיים לנכס שלכם, וכן לבנות את העסקה באופן שתהייה הכי בטוחה עבורכם בהתחשב במגבלות הנכס והצדדים. בכלל זאת יש להביא בחשבון את שלביות תנאי התשלום והביטחונות בעסקה, כדי להבטיח שכספכם לא יהא על קרן הצבי ולא תישארו ללא הדירה וללא כספכם. רק עורך דין מכירת דירה יכול להעניק לכם את השירותים המלאים והטובים ביותר כדי שתוכלו להיות בטוחים שהעסקה הזאת בטוחה וודאית ואתם תרוויחו ממנה. משרד סטרוגו ושות' עורכי דין מלווים את הלקוחות שלהם ושומרים בקפדנות על האינטרסים שלהם.

פינוי בינוי רק בליווי עורך דין

מאז שהתוכנית הממשלתית של פינוי בינוי יצאה לדרך לפני שנים, חלו בה שינויים שהותאמו לניסיון של הרשויות ושל הגורמים המעורבים. קרה לא מעט שהכוונות הטובות לא הועילו בשטח ויזמים וקבלנים שונים שניסו להרים פרויקטים שאפתניים נתקעו בדרך והדיירים חיים עד היום באתר בנייה שאינו מאפשר חיים תקינים. זאת הסיבה שלא זזים לשום חתימה על מיזם כזה ללא עורך דין פינוי בינוי, משום שרק הוא יכול לבדוק עבורכם את תנאי העסקה עם היזם כדי שתתקשרו עם חברה אמינה בעלת איתנות פיננסית  שמבצעת הפרויקט באמצעות קבלן מורשה ובעל סיווג מתאים, קבלן שיכול לבצע את הפרויקט הזה, תוך שתקבלו את הביטחונות הנדרשים, וכמובן, האם שכל התוכניות והאישורים הוגשו והתקבלו בוועדות השונות.

תמ"א 38 והבדיקות המתחייבות

פרויקטים של תמ"א 38  הינם חלק בלתי נפרד מנוף ההתחדשות עירונית שבעת האחרונה תופסת תאוצה. במקרים מסוימים הורסים את הבניין ובונים בניין חדש, ובמקרים אחרים מחזקים ומשפצים את הבניין הישן ומוסיפים עליו  חדשות, כאשר ברוב רובם של המקרים ניתן להוסיף לדירות בבניין הישן ממ"ד ומרפסת וכן אפשר להשקיע ולחדש את השטחים המשותפים, ויש עוד וריאציות שהופכות את המיזם לכדאי לשני הצדדים. אולם לא תמיד זה מתבצע ללא תקלות, ואנו שומעים על לא מעט מקרים שבהם החלום הפך לסיוט. רק עורך דין תמ"א 38 שמלווה את הפרויקט שלכם מתחילתו יוודא שהוא אכן אמין ואפשרי ותוכלו לסמוך על הקבלן ועל החברה המבצעת שיש לה את כל האישורים הנדרשים. חשוב מאוד לא לוותר על בדיקת החוזה כדי לשמור על הזכויות שלכם. זה בדיוק מה שמשרד סטרוגו ושות' עורכי דין עושה למען הלקוחות שלו.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התנהלות פיננסית נכונה – המפתח לצמיחה כלכלית למשפחה
ניהול משק הבית מבחינה פיננסית מהווה כיום אתגר של ממש...
נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע...
הדפסות משרדיות וכל מה שצריך לדעת עליהן
כשהמציאו את המחשב המשרדי והכניסו אותו לשימוש חשבו שהוא יחסוך...
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...