Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

יצירתה של סביבת עבודה בטוחה הינה חיונית בעבור כל סוג של ארגון. בין אם הוא כולל עבודה בגובה, עבודה עם חומרים מסוכנים או במידה ופשוט מדובר במפעל. לשם ייעול משימה זו, קיימים חוקים והנחיות אשר כל תכליתם היא בשמירה על שלומם של העובדים והציוד במקום העבודה. חשוב לציין כי כל ארגון אשר מונה למעלה מ-25 עובדים, חייב בעזרתו של וועדת בטיחות אשר תפקח על כל המתרחש בתחום זה. המשיכו לקרוא וגלו דרכים נוספות בעזרתן תוכלו להפוך את סביבת העבודה לבטוחה יותר.

נושא הבטיחות כולו נשמר בידיהם הנאמנות של יועצי בטיחות. הם יהיו אלו אשר יעברו הדרכות לעובדים, יצרו תכנית בטיחות שנתית ויהפכו את סביבת העבודה לבטוחה הרבה יותר.

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

נשארים מוגנים גם בגובה

עבודה בגובה מוגדרת ככל עבודה שהיא אוכל מקום עבודה אשר עקב דרכי גישה אליו עלול עובד ליפול לעומק אשר עולה על שני מטרים, כך למשל מקומות העובדים בעבודה על סולמות, סלי הרמה, הרחקת יונים, בימות מתרוממות או פיגומים מכניים או נייחים, התקנת דודי שמש וצלחות לוויין, התקנה של גגות רעפים, קונסטרוקציה וכן הלאה. על כן, קורס עבודה בגובה יהיה הכרחי בעבור עובדים רבים אשר זהו תחום עיסוקם, כך שיוכלו להשלים את עבודתם בצורה בטוחה.

זכרו כי הדרכות תקופתיות הן קריטיות

הדרכות בגובה, כך על פי משרד התמ"ת, יש לקיים אחת לתקופה, על מנת לרענן את הידע אצל העובדים, ובכדי להשאיר אותם מעודכנים בכל הקשור לנושא הבטיחות בעבודה בגובה. הדרכות אלו מאפשרות לעובדים להרחיב את הידע בנושא, שומרות עליהן ערניים ובאופן כללי תורמות לשלומם ובטיחותם. ריענון זה הינו חשוב מאוד גם מהסיבה שעובדים עוזבים ומתחלפים כל הזמן, במקומם מגיעים עובדים חדשים אשר לא נחשפו אל ההדרכה ויש להקפיד ליישר קו עם כולם.

בטיחות אש היא לא מילה גסה

הדרכת כיבוי אש הינה הדרכה הכרחית עבור כל בית עסק, מכל תחום שהוא. בעת מקרה של שריפה, על כל העובדים לדעת כיצד לפעול על מנת להתמודד עם המקרה ביעילות ולמנוע פגיעה בחיי אדם אשר עלולה לנבוע בתפקוד לקוי. יש לחזור על הדרכות אלו אחת לתקופה על מנת לעדכן, לרענן ולשמר את הנהלים אצל כלל העובדים.

ייעוץ בטיחות מן המעלה הראשונה

לשם קבלת ייעוץ הבטיחות וההדרכות המקצועיות והחיוניות ביותר לארגון שלכם, תוכלו לפנות אל חברת ייעוץ בטיחות אמינה ומנוסה כמו שחר הנדסת בטיחות, אשר מתמחה בכל תחומי הבטיחות במקומות עבודה, כך שתקבלו מענה מותאם ומדויק בעבור כל צרכי העסק שלכם. התקשרו עכשיו 073-7421999.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באיזה שקיות לבחור נייר או ניילון?
קשה למצוא אריזה מגוונת יותר מאשר שקיות נייר. יתר על...
תכנון טיולים בהתאמה אישית
טיול לחו"ל הוא אירוע שכולם מחכים לו. בין אם זהו...
לתרגל יוגה עם מורה פרטי
בעולם ההומה בו אנו חיים, מציאת רגעים של שלווה ובריאות...
קריינות לסרטון שיווקי באנגלית
במציאות שבה כמעט כל העסקים נדרשים להקצות יותר ויותר משאבים...
כיצד לבחור אולפן הקלטות להשכרה?
הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אולפני הקלטות לפני שאתם...
חנות אלכוהול ירושלים
אתם אוהבים אלכוהול? רוצים לשלוח למישהו מתנה יפה לחג, שתכלול...
חברת ניקיון בגבעתיים, להוציא את הלכלוך מהבית 
בין אם עברתם לבית חדש או שסיימתם שיפוץ, ובין אם...
איך להתחיל את הטיול שלכם לחו"ל?
אם יש לכם חלום לצאת לחו"ל והתקציב שלכם מוגבל יחסית,...
עסקאות יוקרה בישראל
מה זה תיווך יוקרה? אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים לכל...
שערים בטיחותיים שממלאים את תפקידם
כמעט לכל בית או מבנה שאנחנו מכירים יש שער כניסה...